אינסטלטור בגני תקווה

גרים בגני תקווה וזקוקים לשירות של אינסטלטור מקצועי ואמין כדי לאתר ולתקן נזילה? צוות האינסטלטורים של חברת "ניקוזים", חברה משפחתית בעלת ותק וניסיון של יותר מ-30 שנה בתחום, יגיעו אליכם תוך זמן קצר על מנת לאתר את הנזילה ממנה אתם סובלים, ולטפל בבעיה במקצועיות וביעילות.

כדאי לדעת כי אינסטלטור בגני תקווה מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, לרבות איתור נזילות עם מצלמה תרמית חדשנית, עבודות גובה לתיקון נזילות ולהחלפת צנרת חיצונית במבנה, פתיחת סתימות, ניקוי שורשים בקווי ביוב וכיוצא בזה. התקשרו עכשיו וצוות האינסטלטורים של חברת "ניקוזים" יגיע אליכם במהירות!

אינסטלטור בגני תקווה

אינסטלטור 24 שעות בגני תקווה

אינסטלטור בגני תקווה מציע שירות 24/7, השירות ניתן בכל שכונות העיר, ביניהן: קריית ישמח משה במערב העיר, גבעת סביון, גבעת סביון החדשה, גנים ונוף סביון. ראוי לציין כי האינסטלטור מציע פתרונות מקצועיים ומתקדמים לאיתור כל סוגי הנזילות בדירות, בבתים פרטיים, במבנים מסחריים ובבנייני מגורים. כמו כן, הוא מציע מענה מקצועי לבעיות אינסטלציה מורכבות כמו תיקון מערכות סולריות, שאיבת הצפות, תיקון פיצוצי צנרת, החלפת צנרת מים וביוב, ניקוי שורשים בקווי ביוב, הגברת לחץ מים וצילום צנרת באמצעים טכנולוגיית חדישים.

יודגש כי שירותי איתור נזילות עם מצלמה טרמית, ושאר שירותי החברה, זמינים 24/7, כל ימות השנה, למעט יום כיפור. ניתן להזמין שירות גם בשבתות ובחגים, באמצע הלילה ובכל שעה אחרת.

אינסטלטור בגני תקווה מספק עבודה עם אחריות מלאה

נזילות הן בעיה מוכרת ונפוצה בתחום האינסטלציה, יש מגוון סיבות הגורמות לבעיה, בין השאר כתוצאה מבלאי טבעי של צנרת המים והביוב, סדקים ושברים בצנרת, קורוזיה בצנרת ממתכת (אופייני לצנרת במבנים ישנים), איטום לקוי, חדירת שורשים למערכת הביוב בחצר הבית, חדירת מי גשמים בגלל מרזב סתום, תזוזת קרקע, קידוחים הגורמים לפגיעה בצנרת, פילוס ושיפוע לא נכון של קווי הצנרת, התקנה לא נכונה של צנרת מסוג גיבריט ועוד.

כדאי לדעת כי אחת הסיבות המרכזיות להיווצרות נזילה בצנרת הביתית נובעת מרשלנות של קבלני בניין, אינסטלטורים ושיפוצניקים. לכן, כדי לתקן את הבעיה במיומנות ולקבל עבודה עם אחריות, יש להזמין אינסטלטור בגני תקווה המתמחה בנושא, מאבחן את הבעיה במיומנות בעזרת אמצעים טכנולוגיים כמו מצלמה תרמית, סיב אופטי ומערכת אקוסטית, ומציע ומבצע פתרונות אפשריים המבטיחים ללקוח תיקון יסודי ועבודה עם אחריות.

 איתור נזילות עם מצלמה תרמית

בעבר היה נהוג לבצע קידוחים וחפירות על מנת לאתר את מקום הנזילה, לעתים הבית הפך לאתר בנייה עד שהאינסטלטור מצא את הבעיה. כיום, תחום האינסטלציה עבר מהפכה, לרשות האינסטלטור אמצעים טכנולוגיים חדישים כדי לאתר בדיוק רב נזילות בצנרת הביתית ובקווי ביוב בחצר. באמצעות מצלמה תרמית אין צורך לשבור קירות, לפרק אריחי חיפוי וריצוף, לחפור בבטון או באדמה ולגרום לסבל רב ולאי נוחות לדיירים. המצלמה התרמית מציעה אבחון מדויק של מיקום ומקור הנזילה, כך גם חוסכים זמן עבודה ועלויות כספיות.

ראוי לציין כי ישנם מקרים בהם הנזילה נגרמת מפיצוצי צנרת או סדקים בקווי מים וביוב בדירה של אחד השכנים. בעיה זו גורמת פעמים רבות לסכסוכי שכנים. אינסטלטור בגני תקווה מציע פתרון יעיל לבעיה, הוא יכול באמצעות האבחון המדויק לקבוע את מקור הבעיה, ולהביא לסיום הסכסוך.

איתור נזילות חשוב לבצע גם כחלק ממערך הבדיקות של נכס שמעוניינים לרכוש (בדק בית), האינסטלטור מסוגל לגלות נזילות כבר בשלב התחלתי. כך ניתן להימנע מהצפות, מנזקי רכוש, מבעיה המחייבת תיקון יקר יותר וגם למנוע חשבונות מים מנופחים, ואפשר לקבל החלטה צרכנית לגבי כדאיות רכישת הנכס או לדרוש מהקבלן לתקן את הבעיה כחלק מחובתו לתקן ליקויי בנייה.

שירותי אינסטלציה מתקדמים 24/7!