אינסטלטור בפתח תקווה

מחפש אינסטלטור בפתח תקווה המתחייב להגיע אליך תוך 20 דקות, גם בשבתות ובחגים? צוות האינסטלטורים של חברת "ניקוזים" מתחייב להגיע לבית הלקוח במהירות, עד 20 דקות מרגע הקריאה, ולפתור כל בעיה, לרבות פתיחת סתימות קשות בקווי הביוב ותיקון נזילות, השירות ניתן בכל שכונות העיר. החברה מציעה מעטפת שירותים מקיפה ברמה הגבוהה ביותר לכל עבודות האינסטלציה בבית ובעסק. השירות ניתן 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

שירות מקצועי ואחריות לכל עבודה

בחירת אינסטלטור בפתח תקווה אינה דבר של מה בכך, יש לוודא כי צוות החברה מתמחה בסוג התיקון שיש לבצע וכי לחברה כל הציוד והניסיון הנדרשים לעבודה. חשוב להדגיש כי תיקון בעיות כמו נזילות, סתימות קשות ופיצוצי צנרת מחייב בדיקה מקדמית על מנת לאבחן את הבעיה, לאתר את מיקומה ללא חפירות מיותרות ברחבי הבית או המבנה, ועל האינסטלטור לספק מענה מקצועי ופתרון יעיל ואיכותי לבעיה. כמו כן, חשוב לקבל אחריות בכתב לעבודה, כך אם מתעוררת בעיה לאחר התיקון זוכים למענה מהיר ויעיל, ובעיקר לשקט נפשי ולתמורה מלאה למחיר.

 

אינסטלטור 24/7 בפתח תקווה
אינסטלטור בפתח תקווה 24/7

אינסטלטור בפתח תקווה לתיקון נזילות

 כאשר מגלים נזילה או חוששים כי קיימת נזילה, ולו הקטנה ביותר, יש להזמין מיד אינסטלטור 24 שעות בפתח תקווה. כבר בשיחת הטלפון הוא ינחה את הלקוח כיצד לפעול על מנת למזער נזקים. יש לזכור כי נזילות וסתימות קשות עלולות לגרום להצפה מהירה בנכס ולנזקי רכוש כבדים, כמו גם לנזק בלתי הפיך לתשתיות הנכס. לכן, האינסטלטור מגיע במהירות לבית הלקוח כדי לאבחן במומחיות את הבעיה ולהציע פתרון יעיל לאורך זמן.

נזילות עלולות להיגרם בגלל סדקים בצנרת ישנה ובלויה, כתוצאה מחדירת מים למבנה עקב מרזבים סתומים או איטום לקוי, בגלל פיצוץ בצנרת בבית או בביתו של אחד השכנים ומגורמים נוספים. לעתים קשה לאתר את מיקום הנזילה, גם אם מגלים סימני רטיבות על הקיר. האינסטלטור מאתר את הנזילה בעזרת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים וחדשניים כמו מצלמה תרמית או סיב אופטי, ברשותו אמצעים נוספים לאיתור נזילות.

לאחר איתור הנזילה האינסטלטור מציע תיקון נזילות בשיטות מתקדמות המבטיחות ללקוח פתרון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך התחייבות למחירים הוגנים ומשתלמים. אם הצנרת ישנה מומלץ להחליפה בחדשה, במידה וכדאי להסתפק בתיקון בלבד האינסטלטור ימליץ על כך ויבצע את עבודתו במקצועיות תוך שימוש בחומרים איכותיים המבטיחים תיקון מושלם, באחריות.
כדאי לדעת כי אינסטלטור בפתח תקווה מתמחה בעבודות אינסטלציה מורכבות ומאתגרות, צוות החברה מספק פתרונות יעילים גם כאשר בעלי מקצוע אחרים לא הצליחו לתקן את הבעיה. צוות האינסטלטורים של החברה מתמחה בין השאר בתיקוני מערכות סולריות, בעבודות בגובה לתיקון ולהחלפת צנרת, בתיקון ובהחלפת אסלות וניאגרות סמויות, בהגברת לחץ מים ועוד.

פתיחת סתימות

סתימה בצנרת האינסטלציה, באסלה, במקלחת ובכיור נחשבת לבעיה שכיחה, גם סתימות בקווי הביוב הן בעיות נפוצות מהן רבים סובלים. הסתימה בבית עשויה להיגרם מסיבות כמו השלכת מוצרי היגיינה בלתי מתכלים (מגבונים, תחבושות וכדומה), הצטברות אבנית, שומנים ולכלוכים בסיפון ובדפנות הצנרת. סתימה בקווי הביוב עלולה להיגרם כתוצאה משורשים הגדלים ללא הפרעה, שאריות חומרי בנייה, הצטברות פסולת ומוצרי היגיינה בלתי מתכלים ומסיבות נוספות.

כדי לתקן במקצועיות סתימה קשה בקווי הביוב, אינסטלטור בפתח תקווה מבצע צילום צנרת בעזרת סיב אופטי או רובוט ייעודי, כך ניתן לאבחן את הבעיה ומיקום הסתימה בביוב. בהתאם לאבחון האינסטלטור יציע פתרון מקצועי המבטיח כי השפכים יזרמו בחופשיות לקווי הביוב העירוניים, וכי הבעיה לא תחזור על עצמה בקרוב.

שירותי חירום 24 שעות ביממה

אינסטלטור 24 שעות בפתח תקווה מבצע עבודות בכל שכונות העיר, גם באמצע הלילה, בשבתות, בחגים והשכם בבוקר. השירות ניתן לתושבי פתח תקווה על ידי צוות אינסטלטורים מוסמך ומנוסה, בין השאר ניתן להזמין מהחברה שירות לשכונות הדר גנים, קריית מטלון, עין גנים, יוספטל, אם המושבות ובשאר שכונות העיר.

שירות 24 שעות ביממה, מקצועי, אמין ומהיר!