אינסטלטור ברמת גן

חברת "ניקוזים" היא חברה ותיקה ומשפחתית שהוקמה לפני כ-30 שנה, החברה מציעה פתרונות מקצועיים לכל עבודות האינסטלציה בבית ובעסק. צוות האינסטלטורים של החברה מספק פתרונות מתקדמים ואיכותיים, עבודה עם אחריות ושירות אדיב ולבבי. 

החברה מציעה שירותי חירום 24/7, גם בשבתות ובחגים, ומתמחה בין השאר בעבודות כמו תיקון נזילות, פתיחת סתימות, תיקון והתקנת ניאגרה סמויה של מיטב המותגים, תכנון, תיקון והחלפת צנרת מים וביוב, עבודות גובה לתיקון ולהחלפת צנרת מים ולפתיחת מרזבים ועוד. מחפשים אינסטלטור ברמת גן המציע שירות הזזת נקודות מים במקצועיות ובמחיר שווה לכל כיס? התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ושירות עם אחריות.

אינסטלטור ברמת גן

אינסטלטור ברמת גן מציע כתב אחריות לכל עבודה

אינסטלטור מקצועי מספק מעטפת שירותים רחבה ומעניק ייעוץ ללקוחותיו לפני תחילת העבודה. כאשר מעוניינים להזיז נקודת מים בבית במהלך שיפוץ מקיף או חלקי ובמקרים בהם יש להתקין נקודת מים חדשה או להעתיק נקודה קיימת כהכנה לפני חיבור עתידי של מכשירים חשמליים כמו מכונת כביסה או מדיח כלים, או למטרת התקנת כלים סניטריים חדשים בבית או בעסק, יש להזמין אינסטלטור המתמחה בנושא ומציע עבודה יעילה, מהירה ואיכותית עם אחריות מלאה.

חשוב לדעת כי נקודת מים מהווה את נקודת החיבור לצנרת, בכל מקום בבית או במבנה בו יש מים זורמים, חמים או קרים, קיימת נקודת מים. נקודת מים אחראית על אספקת מים חמים או קרים מהצנרת, לרוב מתקינים את נקודות המים במהלך בניית הבית וכן במהלך שיפוץ הנכס.

ראוי לצין כי טווח המחירים של שירות הזזת נקודות מים משתנה בהתאם למורכבות העבודה ומיומנות האינסטלטור. לכן מומלץ להזמין רק אינסטלטור ברמת גן בעל ניסיון רב המציע מחיר הוגן לאחר בדיקה יסודית בבית הלקוח כדי להעריך נכון את מורכבות העבודה ומתחייב גם לאחריות ולשימוש בחומרי גלם באיכות גבוהה.

נקודות מים ניתן למצוא בכל בית בסמוך לכיורים במטבח, בחדרי אמבטיה ובחדרי שירותים, בחדר השירות במרחק קצר מהברז המחובר למכונת הכביסה, במקלחות, בשירותים וגם במטבח בנקודת החיבור בין הצנרת למדיח הביתי.

נקודות מים איכותיות בגימור מפואר

אינסטלטור ברמת גן מסייע לקוחותיו לקבל החלטה נכונה היכן להתקין נקודת מים חדשה או להזיז נקודת מים קיימת כהכנה להתקנה עתידית של כלים סניטריים ומכשירי חשמל המחייבים נקודה קרובה. לרוב, מזיזים נקודות מים בעת שיפוץ הנכס בהתאם לתכנית האדריכל או לפי צרכי הלקוח המעוניין לשפץ חדרי רחצה, שירותים ומטבח.
יש לבחור נקודת מים איכותית בגימור מפואר, בהתאמה לעיצוב הרצוי. כיום ניתן לרכוש נקודות מים איכותיות המצוידות גם במתלה, יש גם אפשרות להתקין נקודת מים עם מתלה וברז ביטחון. קיימים שלל דגמים בגוונים שונים, בצורה עגולה או מרובעת, בגימור ניקל, ברונזה או מוברש.

שירותי אינסטלציה ברמת גן והסביבה

כאשר רוכשים מכשיר חשמלי הצורך מים לרוב יש לבצע הכנה מראש על ידי אינסטלטור, חשוב לברר נקודה זו מול הספק ממנו רוכשים את המוצר. גם כאשר מתכננים לשפץ את המטבח או לשנות את מיקום הכיור בגלל רכישת כיריים חדשים גדולים יותר או רכישת תנור רחב, יש להזמין אינסטלטור מקצועי, יעיל ואמין. יש מקרים בהם ניתן לתכנן נקודת מים חדשה באמצעות פיצול נקודה קיימת בעזרת מחברים ייעודים, אינסטלטור אמין יציע את הפתרון הנכון והמקצועי ביותר.

יש עבודות המחייבות הזמנת אינסטלטור 24 שעות ברמת גן, לדוגמה תיקון נזילות, פתיחת סתימות ושאיבת הצפה, מאחר ועבודות אלה לא ניתן לדחות. עם זאת, כדי לחסוך בעלויות עבודה כמו הזזה של נקודת מים אחת או יותר כדאי להזמין אינסטלטור ברמת גן בשעות העבודה הרגילות. השירות של האינסטלטור ניתן בכל שכונות העיר כמו נחלת גנים, שכונת גפן ושיכון הצנחנים. 

שירותי אינסטלציה מתקדמים 24/7 ברמת גן!