אינסטלטור חירום

סובלים מנזילה קשה, מהצפה בבית או בעסק, או אולי מסתימה קשה בכיור או בחדר הנוחיות? ובכן, עליכם להזמין מיד אינסטלטור חירום המספק שירות מקצועי מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בעיות אינסטלציה מחייבות טיפול מהיר ויעיל אחרת מסתכנים בהחרפת הבעיה ובנזקי רכוש ותשתיות. אם אתם מחפשים אינסטלטור בראשון לציון, בפתח תקווה ובכל יישובי המרכז, הגעתם למקום הנכון! חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה ומציעה שירותי חירום 24/7, גם בשבתות ובחגים.

חברת "ניקוזים" היא חברה משפחתית בעלת ותק בענף וצוות מקצועי ומיומן, החברה מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, הקלות והמורכבות כאחד. בין השאר החברה מספקת מענה מקצועי לעבודות מורכבות כגון תיקון מערכות סולאריות לחימום מים, עבודות אינסטלציה בגובה, תיקון פיצוצי צנרת, תיקון והחלפת ניאגרה סמויה, איתור נזילות ללא הרס ועוד.

אינסטלטור חירום בלילה, בשבת או בחגים

אינסטלטורים רבים מציעים שירות אינסטלטור 24 שעות ביממה אך בפועל רק חברות מובילות מפעילות מוקד שירות זמין מסביב לשעון והן מסוגלות לשלוח אינסטלטור מקצועי ויעיל בכל שעה משעות היום, גם באמצע הלילה, בשעת בוקר מוקדמת, בסופי שבוע, בחגים ובסופות. לכן, כאשר זקוקים לאינסטלטור באופן דחוף ומחוץ לשעות הפעילות הרגילות, יש לאתר אינסטלטור 24/7 המסוגל להגיע תוך זמן קצר לבית הלקוח.

אינסטלטור חירום

אין למהר ולהזמין אינסטלטור חירום למרות המצוקה בה נמצאים, חשוב להשוות מחירים, לוודא כי האינסטלטור מוסמך וברשותו כל הידע והציוד הנדרשים לתיקון הבעיה. אינסטלטור מוסמך ומקצועי מציע פתרונות מתקדמים כמו איתור נזילות ללא חפירות מיותרות בקירות הבית, ללא פירוק אריחי חיפוי וללא קידוחים או הרס הגינה.

חשוב לציין כי אין להזניח בעיות ותקלות בתשתיות האינסטלציה בדירה, בבית פרטי, בבניין מגורים משותף, בעסק ובכל מקום אחר. המים עשויים לחלחל לקירות המבנה, לגרום להיווצרות כתמי רטיבות ועובש, לגרום לקצר ולסכנת התחשמלות, להסב נזקים בלתי הפיכים לתשתיות המבנה ולנזקי רכוש ללקוח ולשכנים. בנוסף, מים עומדים ופיצוצי צנרת בקווי הביוב עלולים לגרום להתפרצות מחלות קשות, למפגעי ריח קשים ולסכנה בריאותית לדיירים ולחיות הבית.

כיצד לבחור אינסטלטור בשבת במקרי חירום?

כאשר מגלים תקלה בתשתיות הביוב בבית, בחצר או בעסק ביום שבת יש לאתר מיד אינסטלטור חירום מקצועי ואמין. מומלץ לבחור שרברב בהתאם למקום המגורים, לדוגמה כדאי להזמין אינסטלטור בפתח תקווה אם גרים בעיר אם המושבות, או להזמין אינסטלטור בראשון לציון במידה וגרים בעיר או באחד מיישובי הסביבה.

בנוסף, למרות הלחץ מהיום והשעה אין לקבל החלטה פזיזה ומהירה, כדאי לבקש המלצות על אינסטלטור מקצועי ואמין מהסביבה הקרובה, לרבות מקרובי משפחה, משכנים, מקולגות בעבודה, מחברים וכיוצא בזה. כיום בעידן האינטרנט בו אנו חיים, אפשר להיעזר במידע רלוונטי ברשת, לקרוא אודות אנשי מקצוע, תעריפים מקובלים, ובעיקר לשים לב לחוות דעת של גולשים.

הכלל המנחה לבחירת אינסטלטור בשבת ובמקרי חירום הוא זמינות וכמובן גם מקצועיות וניסיון. עליכם לזכור כי לכל אינסטלטור יש תחומי התמחות ייחודיים, לכן יש להזמין איש מקצוע מנוסה המתמחה בבעיה ממנה סובלים, לדוגמה אינסטלטור המתמחה בשאיבת הצפות או בפתיחת סתימות קשות במערכת הביוב בגלל שורשים שצמחו או כתוצאה מבעיה אחרת.

כדאי לדעת כי רק אינסטלטור מקצועי מחזיק ציוד מתקדם לאיתור בעיות שונות ולתיקון תקלות בקווי המים והביוב, והוא מתמחה בשיטות עדכניות לתיקון מבחר בעיות מורכבות. חברת אינסטלטורים מובילה מציעה פתרונות מתקדמים במינימום נזקים, לדוגמה איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית, תיקון נזילות בשיטת שרוול ספוג בשרפים ודבקים ייעודיים, צילום פנים צלמת בעזרת סיב אופטי וכיוצא בזה.