אינסטלטור 24 שעות בפתח תקווה

נתקלתם בנזילה פתאומית בבית? מחפשים אינסטלטור 24 שעות בפתח תקווה צלצלו עכשיו לחברת "ניקוזים" צוות האינסטלטורים שלנו יגיע אליכם במהירות מרגע הקריאה ויפתור לכם את הבעיה בצורה המקצועית ביותר. אל תחשבו לדחות את התיקון או להעלים עין, אם לא תפתרו את הבעיה בצורה המהירה ביותר מקור הנזילה ימשיך להתרחב והנזק יכול להפוך ממקרה לא רציני לבעיה של ממש.
בשביל זה אנחנו פה בשבילכם, צוות האינסטלטורים שלנו כבר בעל ותק של מעל ל-30 שנה מאמינים שנתינת שירות איכותי זה מעל הכל, אצלנו תקבלו פתרון לתקלה בצורה המקצועית והיעילה ביותר שתמנע ממכם כאבי ראש והוצאות מיותרות.


אינסטלטור 24 שעות בפתח תקווה לאיתור נזילות


נזילות מים יכולות להיגרם משלל סיבות לא רק בבניינים ישנים אלה גם בבניינים חדשים אפילו אם אתם מתגוררים בבניין חדש והצנרת אמנם לא ישנה הנזילה יכולה להיגרם לדוגמא מהתקנה לא נכונה של קווי מים וביוב או שימוש באביזרים באיכות ירודה. נזילת מים יכולה להיגרם גם בשל כשלים באיטום או היווצרות של סדקים במערכת הולכת המים. במקרים של צנרת ישנה וחלודה יש סיכוי גבוה מאוד לנזילת מים. לא תמיד תוכלו למצוא את מקור הנזילה או לדעת בכלל אם אתם סובלים מנזילה בבית או בבניין.


אז איך אפשר לזהות נזילה? אם קיבלתם חשבון מים חריג צריכה להידלק לכם נורה אדומה, גם אם במקרה שנוצר ריח רע של טחב או עובש בבית מומלץ לבדוק את העניין. ישנה גם אפשרות של ירידה פתאומית בלחץ המים כתוצאה מנזילה בצנרת החיצונית המובילה לדוד. בקירות האמבטיה יכולה להיגרם רטיבות או שהקירות משנים את צבעם ומתקלפים. במידה ונתקלתם באחת התופעות הללו הזמינו מיד אינסטלטור 24 שעות בפתח תקווה שימצא לכם את מקור הנזילה ויגיע אליכם במהירות האפשרית.

אינסטלטור 24 שעות בפ"ת
אינסטלטור 24/7 בפתח תקווה


כמו שהוזכר קודם נזילת מים מחייבת התייחסות גם אם זה לא נראה לכם כמו מקרה רציני. כתוצאה מהנזילה אתם יכולים להגיע למצבים שבהם אתם מאבדים כמויות גדולות של מים. גם נזילה של ניאגרה אשר נוזלת בקצב איטי לתוך מערכת הניקוז יכולה לגרום לחשבון המים להכפיל את עצמו ללא התראה מוקדמת. ישנן שתי שיטות אשר נותנות אינדיקציה לגבי תקינות מיכל הניאגרה. הראשונה היא טפטוף צבע מאכל לתוך מי הניאגרה אשר יצבע את צבע המים בתוך המיכל ולאחר זמן ממושך יהיה ניתן לראות אם המים בתוך האסלה שינו את צבעם. השיטה השנייה היא לקחת נייר טואלט ולהצמיד אותו בחלק הפנימי של האסלה הממוקם מולכם ובמידה והנייר נספג במים תוכלו לדעת האם קיימת נזילה ממיכל הניאגרה. במצב כזה אתם עוד לפחות יכולים לדעת את מקור הנזילה אבל יש מקרים בהם לא ידוע המקור וצריך להזמין בעל מקצוע כמו אינסטלטור 24 שעות בפתח תקווה שיוכל לבצע איתור נזילות.


אינסטלטור פתח תקווה מבצע את איתור הנזילה באמצעות מכשירים מתקדמים כמו סיב אופטי או מצלמה תרמית. מכשירים אלו מאבחנים את מקור הנזילה ויכולים למצוא את מיקומה המדויק ללא הרס או אי נוחות. אמצעים אלו מספקים לנו עבודה זריזה, מהירה ויעילה ומביאים לכך שתחסכו הרבה כסף והכי חשוב נזק מיותר בנכס.


במהלך השנים נתקלנו באינספור מקרים אשר הוזמן אינסטלטור חסר ניסיון לבצע איתור נזילות אותן ביצע ללא המכשור המתקדם אשר נדרש בענף האינסטלציה לאיתור נזילות מים. בגלל חוסר המקצועיות של אותו בעל מקצוע נגרם עוול ונזק בלתי הפיך לבעל הנכס. אינסטלטור 24 שעות בפתח תקווה מחברת "ניקוזים" מבטיח לכם פתרון לכל בעיה תוך מתן דגש על מקצועיות, אמינות ומחיר הוגן.
זכרו, בחירת בעל מקצוע נכון הוא מה שימנע נזק והרס מיותר לנכס שלכם.