הגברת לחץ מים

סובלים מזרם מים חלש בברזים ובמקלחת? ובכן, אינכם צריכים לסבול עוד מאחר ויש פתרונות יעילים שיבטיחו לכם זרם מים חזק ושוטף. כדאי לדעת כי בעיית לחץ מים נמוך בברזי הבית או העסק נחשבת לתופעה מוכרת. הבעיה פוגעת באיכות החיים ולרוב היא נפוצה בדירות הממוקמות בקומות העליונות של בתים משותפים.

אם גם אתם סובלים מבעיה של לחץ מים בדירה או בעסק התקשרו עכשיו לחברת "ניקוזים"! החברה מציעה שירות הגברת לחץ מים בכל אזור המרכז והשרון, כמו כן החברה מתמחה בעבודות אינסטלציה בגובה, בתיקון והתקנת ניאגרות סמויות או רגילות, בפתיחת סתימות ובכל עבודות האינסטלציה. חברת "ניקוזים" מציעה שירות מסביב לשעון, 24/7, גם בשבתות ובחגים.

הגברת לחץ מים

הגברת לחץ מים ופתרונות אפשריים

לאחר אבחון הבעיה יציע האינסטלטור פתרון מקצועי ויעיל עבור הגברת לחץ מים בדירה. במידה והבעיה נקודתית וקיימת רק בברז אחד בדירה, הוא יבדוק את הפילטר ויחליפו במידת הצורך, ויבדוק האם קיימת בעיה במנגנון הברז או שמא צינור המים המחובר לברז סתום. אם מקטע הצינור סתום אפשר לשטוף אותו בלחץ מים גבוה או להחליפו בחדש.

אם סובלים מזרם מים נמוך רק בברזים החמים כנראה שקיימת בעיה בצינור המוביל מים חמים מהדוד, יתכן וקיימת נזילה בצינור או בעיה אחרת בדוד. בעל מקצוע יאבחן במהירות את הבעיה ויטפל בה במיומנות.

הגברת לחץ המים בדירות בבנייני מגורים אפשרית גם באמצעות התקנת משאבה ייעודית. אם הבעיה קיימת אצל כל הדיירים בקומות העליונות של הבניין נהוג להתאגד יחד על מנת להתקין משאבה חזקה להגברת הלחץ בכל הדירות, לחלופין ניתן להתקין משאבת מים ביתית בהתאמה ללחץ המים הרצוי והנכון לדירה.

הסיבות ללחץ מים נמוך בנכס

בדירות רבות סובלים הדיירים מלחץ מים נמוך, כאשר פותחים את ברז המים בכיור זוכים לזרזיף עלוב שאינו מאפשר לשטוף את הפנים או לצחצח שיניים כראוי, גם במקלחת לחץ המים הנמוך אינו מאפשר להתקלח בהנאה, וכל שטיפת כלים בכיור המטבח הופכת לסיוט.
לכן, חשוב לדעת כי יש מספר פתרונות יעילים לפתרון הבעיה, מומלץ להזמין אינסטלטור מקצועי ואמין לאבחון התופעה ולפתרון יעיל לאורך זמן של הבעיה. ברוב המקרים בעיית לחץ מים קיימת בדירות הממוקמות בקומות העליונות של בניין מגורים משותף ובמגדלי מגורים ומשרדים ישנים יחסית, עם זאת בבנייני מגורים חדשים מצאו לבעיה פתרון באמצעות התקנת משאבות מיוחדות שמגבירות את לחץ הזרימה.

לחץ מים נמוך עשוי להיגרם גם כתוצאה מהתיישנות ומבלאי צנרת המים, בבתים רבים קיימת צנרת מים ממתכת המחלידה עם הזמן, ובדפנות הצנרת מצטברת אבנית הגורמת לירידה משמעותית באיכות זרימת המים. כמו כן, צנרת ישנה אינה מסוגלת לעמוד בלחצי המים הנהוגים כיום, לכן במקרים מסוימים יש להחליף את הצנרת הישנה על מנת ליהנות מלחץ מים איכותי וממקלחת ראויה.
לעתים הבעיה נגרמת בגלל שיבר מרכזי שאינו פתוח עד הסוף, לכן לפני שמזמינים אינסטלטור כדאי לוודא כי ברז המים הראשי פתוח עד הסוף. כמו כן, אם לחץ המים נמוך רק בברז אחד אך בשאר הברזים בבית אין בעיה, כנראה שהבעיה היא נקודתית בלבד ועשויה לקרות בגלל סנן (פילטר) סתום בראש הברז, בעיה במנגנון הברז או סתימה בצינור המוביל מים לברז הספציפי.

עבודה עם אחריות

כדי להזמין שירות הגברת לחץ מים במרכז הארץ, באזור השרון או בשפלה, מומלץ לערוך סקר שוק מהיר ולקבל המלצות על חברה מקצועית ואמינה לעבודות אינסטלציה. חשוב לבחור בחברה אמינה ומובילה המציעה עבודה עם אחריות ופתרונות יעילים ומוכחים לפתרון הבעיה.

שירות ע"י צוות אינסטלטורים מקצועיים 24/7!