תיקון דודים

מעוניינים להתקין דוד שמש או בוילר (דוד חשמל) בדירה, בבית הפרטי או בעסק? האם אין לכם מים חמים בנכס או גיליתם נזילה מהדוד ואתם זקוקים לאינסטלטור מקצועי לתיקון הבעיה? חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, בין השאר החברה מספקת פתרונות מתקדמים ואיכותיים כמו תיקון דודים ומערכות סולריות, התקנת דודים חדשים של מיטב המותגים, עבודות אינסטלציה בגובה, איתור ותיקון נזילות, החלפת צנרת ועוד.

חברת "ניקוזים" מציעה שירות תיקון דודים באזור המרכז וביישובים רבים נוספים. כמו כן, החברה מציעה שירותי חירום ועבודות אינסטלציה מסביב לשעון, כל ימות השבוע כולל שבתות וחגים.

תיקון דודים

תיקון דודים במקצועיות ובמחיר הוגן

ישראל היא מדינה שטופת שמש, האקלים בה נוח וחם, לכן מעל 90% ממשקי הבית במדינה נהנים ממים חמים באמצעות דודי שמש. יש בתים ודירות בבנייני מגורים בהם אין אפשרות להתקין דוד שמש לכן במקומות אלה נהוג להתקין דוד חשמלי הנקרא בעגה המקצועית בוילר. דוד שמש מנצל את אנרגיית השמש ומספק מים חמים רוב ימות השנה בגלל האקלים הנוח בארץ, עם זאת כמו כל מכשיר חשמלי הוא עשוי להתקלקל ולסבול מבעיות שונות כמו קצר, נזילות וסתימות צנרת.

הדוד מותקן לרוב על גג המבנה, בסמוך לקולט השמש התואם, לדוד יש כניסת מים קרים ויציאה של מים חמים. צנרת המים החמים מובילה את המים לברזים השונים בדירה. הדוד חשוף לפגעי מזג האוויר, לבלאי טבעי ולתקלות הנגרמות כתוצאה מגומיות יבשות בדוד, הצטברות אבנית הגורמת לסתימות צנרת, לסתימות בקולט ולפגיעה באפקטיביות חימום המים, בעיות בגוף החימום או בפלאנג', קצר חשמלי ועוד.

כאשר שמים לב כי המים בדוד אינם מתחממים כראוי או כאשר מגלים נזילה מהדוד או בצנרת המחוברת אליו, יש להזמין מיד אינסטלטור מקצועי ומיומן. תיקון דודים מחייב ניסיון עשיר וכלי עבודה מתאימים, במקרים בהם הדוד ישן, גילו מעל 10 שנים, והוא גורם לבעיות רבות, כדאי לשקול להחליף את הדוד בדגם חדש ואיכותי, בהתאם להמלצתו של האינסטלטור המנוסה.
התקנת דודים אינה דבר של מה בכך, יש להזמין איש מקצוע אמין ומנוסה, חשוב לקבל אחריות על הדוד ועל העבודה. בעת החלפת הדוד כדאי לשקול גם ניקוי צנרת או החלפת הצנרת בחדשה כדי להימנע מבעיות עתידיות וליהנות משקט נפשי וממערכת תקינה לאורך זמן.

תיקון דודים והתקנה באזור המרכז והשרון

תושבי המרכז והסביבה הסובלים מבעיות בדודים יכולים להזמין שירות תיקון דודים מחברה מקצועית ואמינה המתמחה בעבודות אינסטלציה בכל האזור. אין טעם להזמין שירות תיקון או התקנת דודים במרכז מחברה רחוקה מאחר ועלות העבודה לרוב תהיה יקרה יותר, וגם בכל בעיה הנגרמת בתקופת האחריות יש להמתין זמן רב עד להגעת בעל המקצוע. לכן, מומלץ לתושבי העיר להזמין שירות התקנת או תיקון דודים מחברה מקומית אמינה ובעלת מוניטין גבוה בתחום האינסטלציה.

שירות התקנת דודים, תיקון ותחזוקה שוטפת

חשוב להדגיש כי דוד שמש מותקן על הגג או מחוץ לבית לכן הוא חשוף לבעיות שונות ולפגעי מזג האוויר. כאשר אין מים חמים בברזי הבית למרות שהיה יום שטוף שמש יש להזמין אינסטלטור המתמחה בשירותי תיקון דודים. האינסטלטור יאבחן במהירות את הבעיה ויציע את הפתרון הנכון והמתאים ביותר. לעתים, די בשטיפת הקולט כדי לאפשר לדוד לחמם מים ביעילות, אך לרוב הבעיה נגרמת בגלל הצטברות אבנית הגורמת לסתימה בקולט ובצנרת ולחוסר תפקוד של גוף החימום, במקרים אחרים הבעיה נגרמת בגלל קצר חשמלי או תקלה במערכת החשמל של הדוד, ובמקרים אחרים יש נזילה המחייבת תיקון צנרת או החלפתה בחדשה.
כדי לשמור על תפקוד הדוד לאורך זמן מומלץ להזמין אינסטלטור אחת לשנה לתחזוקה שוטפת של המערכת ולגילוי מוקדם של מגוון בעיות שכיחות בדודים.

מומחים גם בהתקנת ותיקון דודים מכל הסוגים!