אינסטלטור באורנית

מחפשים אינסטלטור מקצועי ואמין באורנית המתמחה בעבודות אינסטלציה כמו התקנת צנרת ביוב ותיקון פיצוצי צנרת? אם כן, הגעתם למקום הנכון! חברת "ניקוזים" הוקמה כחברה משפחתית לפני למעלה מ-40 שנה, ומתמחה בכל עבודות האינסטלציה בבית הלקוח. צוות החברה מגיע במהירות עם כל הציוד הנדרש לתיקון הבעיה ולהשלמת העבודה במיומנות מעוררת הערצה.

אינסטלטור באורנית מציע פתרונות חדשניים ומתקדמים לעבודות מורכבות כמו תיקון צנרת ביוב או תקנת קווי ביוב חדשים. חברת "ניקוזים" מחויבת לחומרי גלם באיכות גבוהה ובהתאמה לתקנים הנדרשים, לעבודה מקצועית בשיטות מתקדמות ולשירות מעולה. בין השאר, החברה מספקת פתרונות לעבודות אינסטלציה בגובה, לתיקון מערכות סולאריות לחימום מים, לתיקון ולהחלפת ברזים וניאגרות, לאיתור נזילות ללא הרס ולתיקון פיצוצי צנרת.

חשוב לציין כי חברת "ניקוזים" מציעה שירות אינסטלטור 24 שעות באורנית, השירות ניתן מסביב לשעון בימות חול, בשבתות ובחגים, בסיום כל עבודה הלקוח זוכה לכתב אחריות.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

אינסטלטור באורנית לתיקון ולהתקנת צנרת ביוב בבית הלקוח

התקנת צנרת ביוב בבית הלקוח מתחילה בתכנון מקצועי הכולל בהתאם לצורך חפירת שוחות, הכנת בורות ביוב בחצר הבית ותכנון שיפועים. יש לתכנן את הצנרת בהתאם לסוג הקרקע בחצר הבית ויש לבצע תכנון יעיל ונכון גם של קווי הביוב בתוך המבנה, עם שיפועים שאינם עולים על 10%, וזאת על מנת להבטיח זרימה יעילה של השפכים לקווי הביוב הראשיים.

חשוב לדעת כי השפכים זורמים ממקום למקום על עקרון הגרביטציה, הם זורמים ממערכת האינסטלציה הביתית לקווי הביוב הראשיים ומשם למכון טיהור שפכים, לים או למקום אחר. ישנם מקומות שאינם מחוברים לקווי ביוב ראשיים לכן התכנון כולל בורות ספיגה.
תכנון והתקנת קווי ביוב בבית פרטי וגם במבני מגורים משותפים מחייב עבודות עפר, כלים הנדסיים וכלי עבודה מתקדמים. לכן, חשוב להפקיד את העבודה רק בידיו של אינסטלטור באורנית בעל כל הציוד והידע הנדרשים למלאכה ולעבודה המורכבת. התקנה נכונה ומקצועית של צנרת הביוב תמנע בעיות עתידיות לאורך שנים ארוכות, יש לזכור כי הצנרת חבויה מתחת לאריחי הריצוף ומתחת לקרקע, כל תיקון בגלל תכנון והתקנה רשלניים עלול לגרום לנזקים רבים עבור הלקוח, למפח נפש ולהוצאות כספיות גבוהות.

אינסטלטור באורנית החלפת צנרת

בחירת צנרת איכותית עם תו תקן

לאחר תכנון צנרת הביוב ועבודות העפר הנדרשות, האינסטלטור רוכש צינורות ביוב המתאימים לתנאי השטח ולסביבת העבודה, על פי התקן המחייב ובהתאמה לסטנדרטים המתקדמים ביותר בענף הבנייה. הצינורות המומלצים כיום עשויים מפלסטיק משופר, לדוגמה צנרת "גבריט" מתוצרת שוויץ הנחשבת למעולה ולעמידה במיוחד בפני לחצים, קרינה וטמפרטורה גבוהה, וגם קל לעבוד עם הצנרת העשויה מפוליאתילן קשיח. אחד היתרונות לשימוש בצנרת "גבריט" הוא שיטת החיבור המבטיחה איטום מלא.

כדאי לדעת כי פנים הצנרת חלק לכן השפכים זורמים ביעילות וללא חיכוך והפרעה, התקנת צנרת ביוב מתוצרת "גבריט" מאפשרת להקטין שיפועים ולחסוך התקנת מחסומי רצפה המכערים את חדרי הרחצה והשירותים. צנרת איכותית עם פנים חלקות וחיבורים שאינם מפריעים לזרימת השפכים מסייעת גם למנוע סתימות והצטברות אבנית ולכלוכים בדפנות.

חשוב לציין כי אינסטלטור מקצועי ואמין המתמחה גם בתכנון ובהתקנת צנרת מים וביוב מציע פתרונות מתקדמים יותר המונעים בעיות רבות בהמשך. בנוסף, הוא יכול להמליץ על צנרת איכותית ועמידה בעלת בידוד אקוסטי גבוה, כך נמנעים מרעשים של שפכים הזורמים מדירות השכנים, מפגע אקוסטי ידוע בבתים משותפים, במגדלי מגורים ובבנייני משרדים.

בכל מקרה של תקלה בקווי הביוב בבית או בחצר, לדוגמה הצפות ופיצוצי צנרת בביוב, יש להזמין אינסטלטור 24 שעות באורנית המגיע במהירות לבית הלקוח, מאבחן במיומנות את הבעיה, ללא הרס וחפירות מיותרות, ומציע פתרון יעיל ואיכותי לבעיה.

שירות אינסטלטור באורנית 24 שעות ביממה!