אינסטלטור באלעד

 

היישוב אלעד הוקם החל משנת 1994 לאוכלוסייה בעלת צביון דתי, קצב הגידול בעיר הוא מהגבוהים בארץ, כיום מתגוררים ביישוב מעל 45,000 תושבים. כאשר תושבי אלעד המתגוררים בשכונות הוותיקות מעוניינים לבצע שיפוץ מקיף בדירה או שיפוץ במטבח, מומלץ להזמין את חברת "ניקוזים" כדי להחליף את תשתיות האינסטלציה הישנות וליהנות מעבודה מקצועית עם אחריות ומצנרת חדשה ואיכותית המחזיקה מעמד שנים רבות.


חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, לרבות תיקון והחלפת צנרת מים וביוב, תיקון והחלפת דודים, תיקון מערכות סולאריות לחימום מים, עבודות אינסטלציה בגובה, תיקון פיצוצי צנרת, פתיחת סתימות, תיקון והחלפת ברזים, אסלות וניאגרות ועוד. החברה מציעה שירות אינסטלטור 24 שעות באלעד, השירות ניתן מסביב לשעון גם בשבתות ובחגים במקרי חירום.


אינסטלטור באלעד המתמחה בהחלפת צנרת מטבח


תושבי אלעד המתכננים לבצע שיפוץ מקיף בנכס או שיפוץ חלקי הכולל רק את המטבח, פונים לרוב לקבלן שיפוצים המציע מחיר זול מאחרים או עבודה מקצועית ואיכותית יותר. קבלני שיפוצים מעוניינים למקסם את הרווח שלהם לכן הם עשויים להשתמש בחומרי בנייה באיכות ירודה או בחומרים ופריטים שאינם עומדים בתקן. הלקוח אינו מבין בנושא ועשוי לסבול מבעיות אינסטלציה קשות כשנה או יותר לאחר השיפוץ. לאחר הזמנת אינסטלטור באלעד הלקוח עשוי לגלות להפתעתו כי קבלן השיפוצים לא ביצע את מלאכתו נאמנה, לכן כעת עליו לשלם כסף רב לתיקון הבעיות ולשיפוץ חלקי חדש.

אינסטלטור באלעד
אינסטלטור באלעד

חשוב להדגיש כי בבניינים ישנים שגילם מעל 15 שנה תשתיות האינסטלציה עשויות לרוב מצנרת ממתכת. צינורות מתכת מחלידים תוך שנים ספורות וסובלים מבעיות כמו נזילות, הצטברות אבנית ושומנים, סתימות קשות ועוד. לכן, כאשר מתכננים לשפץ את המטבח בבית או בדירת מגורים באלעד חשוב לחפש אינסטלטור מקצועי ואמין להחלפת הצנרת הישנה, את החלפת הצנרת כדאי שאינסטלטור יבצע ולא קבלן השיפוצים.


אינסטלטור באלעד המתמחה בהחלפת צנרת מים וביוב מתכנן את תשתיות האינסטלציה במטבח בהתאם לתוכנית השיפוצים, לעתים יש לשנות את מיקום נקודות המים, להתקין ברזים חדשים, להחליף כלים סניטריים וכמובן להחליף את הצנרת הישנה בחדשה ואיכותית יותר.
מומלץ להתקין צנרת חדשה למטבח מסוג SP או צינור איכותי ובעל תקן אחר. אמנם המחיר גבוה יותר אך זוכים לשקט נפשי ולראש שקט מאחר והצנרת מבטיחה עמידות גבוהה, פנים הצנרת חלק לכן אבנית, שומנים ופסולת לא מצטברים וכך סובלים פחות מסתימות, וגם החיבורים בין הצינורות מבטיחים שקט מנזילות ובעיות איטום.


החלפת צנרת מתכת ל-SP או מולטיגול


אינסטלטור מקצועי ימליץ ללקוחותיו על החלפת צנרת המטבח העשויה ממתכת לצנרת איכותיות מסוג SP או מולטיגול. צנרת SP נחשבת כיום למועדפת בגלל יתרונותיה הרבים, הצנרת עשויה מפוליאתילן ומחוזקת באלומיניום. צנרת SP עמידה בפני קורוזיה והצטברות אבנית, מיועדת להזרמת מים חמים וקרים, מבודדת ביעילות רעש וחום, וניתן לחברה למערכות אינסטלציה קיימות בבית ובמבנה. בנוסף, קל לאתר את הצנרת באמצעות עזרים טכנולוגיים, כך ניתן לאתר נזילות ללא שבירת קירות או הרמת אריחי הריצוף.


במהלך התכנון של השיפוץ במטבח חשוב לוודא כי מעצב הפנים, האדריכל או קבלן השיפוצים כוללים בתוכנית את נושא החלפת הצנרת הישנה ממתכת לצנרת חדשה ואיכותיות יותר. כך מבטיחים שקט נפשי לאורך שנים ארוכות ונהנים משיפוץ ברמה גבוהה.
אם לאחר שיפוץ המטבח מגלים רטיבות, הצפה או נזילות בצנרת המטבח יש להזמין אינסטלטור 24 שעות באלעד המאבחן את הבעיה בשיטות מתקדמות וללא הרס, ומציע פתרונות מתקדמים לטיפול יעיל בבעיה, במינימום זמן ובמחיר הוגן ושווה לכל כיס.

שירותי חירום גם באמצע הלילה!