אינסטלטור באריאל

נזילה בברז נחשבת לאחת הבעיות השכיחות ביותר בתחום האינסטלציה, במקרים רבים אין צורך להחליף את הברז הישן בחדש כיוון שניתן לתקן אותו במהירות ובעלות יחסית זולה. להזמנת שירות לתיקון נזילות בברזים על ידי אינסטלטור באריאל הנכם מוזמנים לפנות לחברת "ניקוזים". החברה מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, הקלות והמורכבות כאחד. בין השאר החברה מציעה שירות לתיקון ולהחלפת ברזים בבית או בעסק, תיקון מערכות סולאריות, תיקון פיצוצי צנרת, החלפת צנרת מים וביוב ועוד.
חברת "ניקוזים" מציעה בין השאר שירות אינסטלטור 24 שעות באריאל וביישובי הסביבה, השירות מיועד ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, גם בשבתות ובחגים.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

אינסטלטור באריאל לתיקון נזילות בברזים

נזילות בברזים יש לתקן במהירות ובמיומנות אחרת מסתכנים בהצפה ועשויים לקבל חשבון מים מנופח. בנוסף, הרעש של המים המטפטפים עשוי לגרום לעינוי סיני ולכאב ראש, במיוחד בשעות הלילה. כדי לתקן את הנזילה בברז המים במטבח, בכיור בחדר השירותים או בחדר הרחצה, יש לסגור את ברז המים הראשי ורק לאחר מכן לטפל בבעיה.
במקרים רבים הנזילה בברז נגרמת כתוצאה מגומיית איטום בלויה וסדוקה, בנוסף הנזילה עלולה להיגרם בגלל ציר חופשי, ידית חופשיה או בעיה במנגנון הפנימי של הברז. לפני התיקון חשוב לוודא כי ברשותכם מברג בעל ראש שטוח, מפתח שבדי וגומיות איטום המתאימות לדגם הברז.

כדי לא להסתבך מומלץ להזמין אינסטלטור באריאל המתחייב להגיע תוך זמן קצר ולטפל בבעיה במקצועיות וביעילות. אם החלטתם לנסות לתקן את הנזילה לבד מומלץ ללכת לחנות לחומרי בניין ולרכוש גומיות איטום בהתאמה לדגם הברז שברשותכם, אפשר לסגור את השיבר הראשי, לפרק את הברז ולקחת את הגומייה הישנה לחנויות או לרכוש מספר גדלים של גומיות לברזים.

אינסטלטור באריאל

תיקון נזילה באריאל

כדי לתקן את הברז יש לשלוף את הכיסוי של הבורג המחזק את הידית בעזרת מברג עם ראש שטוח. כעת ניתן להבריג החוצה את הבורג של ידית הברז ובעזרת מפתח שבדי יש לשחרר את הברגת ראש הברז. חשוב לבצע פעולה זו בזהירות ובעדינות כדי לא להסב נזק בלתי הפיך למכלולי הברז ולמנגנון הפנימי. לעתים מתקשים לשחרר את ראש הברז לכן רצוי לרסס ספריי שימון ייעודי כמו 40WD ולאחר מספר דקות לנסות שנית לשחרר את ראש הברז. כעת, יש לשלוף את ראש הברז ממקומו ולהסיר את הגומייה הישנה.
חשוב להתקין את הגומייה החדשה בדיוק במקום כדי להימנע מדליפות, בדגמים של ברזים איכותיים יש חריץ ייעודי לסימון המקום המדויק של הגומייה. לאחר הלבשת הגומייה במקומה יש להחזיר את ראש הברז, להבריגו היטב ולבסוף יש להבריג את הידית למקומה. אם הנזילה היא מהציר של הברז יש לשחרר בזהירות את ההברגה של הציר, לרוב זוהי הברגה ידנית, להחליף את הגומיות הישנות ולהחזיר למקום.

האם לתקן נזילה או להחליף את הברז?

נזילה בברז חייבים לתקן במהירות ולא להזניח את הטיפול בבעיה. טפטוף המים טורדני ועשוי להצטבר בקלות לכמות של כ-3 ל' ביום, לכן עשויים לקבל חשבון מים מנופח בסוף החודש. מומלץ להזמין אינסטלטור באריאל המציע זמינות גבוה ועבודה עם אחריות. האינסטלטור יאבחן את הבעיה ובהתאם לכך יציע פתרונות אפשריים. אם הברז ישן הוא לרוב ימליץ על החלפתו בדגם חדש ואיכותי, אחרת הוא יתקן את הבעיה במהירות ויוודא לאחר פתיחת השיבר כי הנזילה פסקה.
במקרים חמורים של הצפה בגלל נזילה בברז, גם אם מגלים זאת באמצע הלילה, יש להזמין אינסטלטור 24 שעות המתמחה בתיקון נזילות בברזים ובעבודת אינסטלציה נוספות.

שירותי חירום באריאל 24/7 כולל חגים ושבתות!