אינסטלטור באשדוד

בעבר היה נהוג להתקין בבתי השימוש שירותי בול פגיעה, כיום בעידן המודרני ניתן למצוא בחדרי השירותים אסלות מתקדמות ואיכותיות עם ניאגרה גלויה או סמויה, יש אסלות הניצבות על הרצפה, דגמים אחרים תלויים באוויר ומעוגנים לקיר מאחור. לעתים, מגלים נזילה באסלה ויש להזמין אינסטלטור באשדוד המתמחה בבעיה ומציע שירות מהיר ויעיל לתיקון הנזילה. חברת "ניקוזים" מתמחה בין השאר גם בתיקון נזילות בכל סוגי האסלות, השירות מיועד ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, תוך התחייבות למחירים הוגנים ולעבודה עם אחריות.

חברת "ניקוזים" הוקמה לפני למעלה מ-40 שנה כעסק משפחתי המתמחה בכל עבודות אינסטלציה. בין השאר החברה מציעה פתרונות מתקדמים ויצירתיים לתיקון נזילות בברזים ובניאגרות, להחלפת תשתיות אינסטלציה בבית הלקוח, לתיקון מערכות סולאריות ודודי שמש, לתיקון פיצוצי צנרת גם בגובה ועוד. כמו כן, החברה מציעה שירות אינסטלטור 24 שעות באשדוד והסביבה, השירות מסביב לשעון כולל שבתות וחגים.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

אינסטלטור באשדוד המתמחה בתיקון נזילות באסלות

יש מגוון סיבות להיווצרות נזילות באסלות, אינסטלטור מקצועי ויעיל המגיע לבית הלקוח מאבחן במיומנות את מיקום הנזילה ומוודא כי מקור הנזילה לא בניאגרה אלא באסלה. חלק גדול מהנזילות באסלה נגרמות כתוצאה משחיקה ובלאי טבעי של גומיות האיטום הממוקמות במחברים בין הצנרת לאסלה. לעתים הנזילה מתגלה בחיבור בין האסלה לצינור הביוב, במקרים מסוימים הצינור טמון מתחת לאריחי הריצוף או בקיר לכן קשה לאבחן את הנזילה וכדי להימנע מחפירות מיותרות ניתן לבצע צילום צנרת כדי לאתר בדיוק את הנזילה ולמנוע הרס רב.

כמו כן, האינסטלטור עשוי לגלות נזילה בנקודת החיבור בין צינור המים המגיע ממיכל ההדחה לבין החיבור באסלה, לרוב הנזילה נגרמת במיקום כזה כתוצאה מבלאי טבעי של גומיית האיטום, לעתים עשויים לגלות סדק בצינור ויש להחליפו בחדש. אם הנזילה מאותרת במיכל ההדחה יש לתקן את הנזילה במהירות כדי למנוע נזקי הצפה, יש מקרים בהם ניתן לתקן את מיכל ההדחה ואין צורך לרכוש פריט חדש.

אינסטלטור באשדוד

זיהוי מיקום הנזילה

כאשר יש חשש לנזילה באסלה מומלץ להזמין אינסטלטור באשדוד מקצועי ואמין כדי לבדוק מהו מיקום הנזילה וכיצד ניתן לתקן אותה. יש מספר סימנים לנזילות באסלות, ביניהם חשבון מים מנופח, רטיבות בקיר חדר השירותים, רטיבות או הצפה ברצפת חדר השירותים, רעש של מים זורמים באסלה ללא הרף ועוד.

כדי לזהות בדיוק את מיקום הנזילה באסלה יש לייבש את האזור מסביב לאסלה, ובמיוחד את אזורי החיבור לצנרת, הן בחלק העליון של האסלה בנקודת החיבור לצינור המגיע ממיכל ההדחה, והן בנקודת החיבור לצנרת הביוב. נהוג לפזר מסביב לאסלה נייר עיתון כדי לאתר את הנזילה ובמקביל מניחים את היד כדי לזהות רטיבות באזורי החיבור. אם נייר העיתון נשאר יבש וגם באזורי החיבור לצנרת לא מאתרים נזילה כנראה שמקור הבעיה הוא במיכל ההדחה.

במידה ומאתרים את הנזילה באסלה יש להחליף את האטמים העשויים מגומי, חשוב לבדוק את מצב האסלה מאחר ויתכן ויש סדקים זעירים או שברים מהם המים בוקעים החוצה, לכן הלקוח גילה את הנזילה באסלה.

שירות אינסטלטור באשדוד - עבודה עם אחריות

אם מגלים נזילה באסלה בסוף השבוע או באמצע הלילה מומלץ להזמין אינסטלטור 24 שעות באשדוד, במידה והנושא סובל דיחוי אפשר להמתין לשעות הבוקר. כדי להוזיל עלויות אפשר לסגור את ברז המים בחדר השירותים, אך אז פוגעים באיכות החיים ולא ניתן לשמור על היגיינה.

חשוב להזמין אינסטלטור באשדוד המתחייב לעבודה מהירה ויעילה ומספק כתב אחריות בסיום העבודה, יש לוודא כי מקבלים אחריות גם על חלפים שהוחלפו, לכן חשוב לקרוא רק לשרברב מקצועי ואמין עם המלצות רבות.

שירותי חירום באשדוד 24/7