אינסטלטור בגנות

מחפשים אינסטלטור מקצועי ואמין בגנות כדי להגביר את לחץ המים לגינה או לבית? זקוקים לשירות של אינסטלטור בגנות המתמחה בפתיחת סתימות ובעבודות אינסטלציה נוספות? חברת "ניקוזים" מציעה מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין השאר עבודות גובה לתיקון ולהחלפת צנרת, פתיחת סתימות בקווי הביוב, התקנת צנרת מים וביוב, הגברת לחץ מים לגינה, תיקון מערכות סולאריות, תיקון ניאגרות וברזים ועוד.

חברת "ניקוזים" מציעה שירות אינסטלטור 24 שעות בגנות והסביבה, השירות מיועד ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. החברה מציעה שירותי חירום מסביב לשעון, גם בשבתות ובחגים. להזמנת השירות השאירו פרטים באתר או צרו עמנו קשר בטלפון ואינסטלטור מקצועי ומוכשר יגיע אליכם בהקדם לטיפול בבעיה.

אינסטלטור בגנות להגברת לחץ מים לבית ולגינה

אחת הבעיות השכיחות בתחום האינסטלציה היא לחץ מים נמוך בגינה, בחצר הפרטית או בבית עצמו. התופעה ידועה בעיקר בקרב דיירים המתגוררים בקומות גבוהות בבתים משותפים. בבנייני מגורים חדשים מותקנות מערכות מתקדמות להגברת לחץ המים כדי להבטיח לדיירים לחץ מים תקין וגבוה המאפשר להם ליהנות ממקלחת חמה עם זרם חזק, משטיפת כלים ללא בעיות ומאיכות חיים גבוהה.

כדאי לדעת כי בעלי גינות רבות במושב גנות שבמרכז הארץ סובלים מבעיות הקשורות לאספקת מים לגינת הנוי שלהם, כל מי שיש לו דשא וגינה רחבת ידיים מכיר את התופעה של קרחות ודשא צהוב בגלל השקיה לא יעילה הנובעת מלחץ מים נמוך מדי שמגיע לממטרות ולטפטפות.

אינסטלטור בגנות

ברוב הגינות כיום מותקנת מערכת השקיה ממוחשבת ומערכת של ממטרות החבויות מתחת לדשא. לאחר פתיחת ברז ההשקיה הממטרות החדשניות מתרוממת מעלה באמצעות לחץ המים המוזרם אליהן ופקודת מחשב ההשקיה. בדגמים המודרניים והאיכותיים של הממטרות נדרש לחץ מים מינימלי לתפקוד תקין ויעיל, ולפיזור נכון של המים להשקיית הדשא והצמחייה. 
לרוב, מחשב ההשקיה מפעיל באופן אוטומטי את הממטרות בשעות הלילה או השכם בבוקר, לכן הדיירים אינם עוקבים אחרי הממטרות ופיזור המים להשקיית הגינה, והם מתפלאים מדוע נוצרות קרחות דשא בגינה או מדוע הדשא מצהיב במקומות שונים. 
הפתרון לבעיה הוא התקנת מערכת הגברת לחץ מים לגינה על ידי אינסטלטור בגנות המיומן בעבודה זו ומציע פתרונות מתקדמים ומותאמים אישית לגינת הלקוח ולצרכיו הייחודיים. יש מגוון מערכות להגברת לחץ מים, עם טווח גדול של לחצים וספיקות, כדי להגביר את לחץ המים למערכת ההשקיה הממוחשבת או הידנית.

התקנת מערכת איכותית ובעלת תקן להגברת לחץ מים

מושב גנות הממוקם במרכז הארץ נחשב ליישוב כפרי מבוסס שמרבית תושביו אינם עוסקים בחקלאות אלא הם בעלי מקצועות חופשיים או עוסקים בעבודות חוץ. רוב תושבי גנות גרים בבתים פרטיים עם גינת נוי גדולה ומטופחת, כאשר מגלים כי ישנה בעיה בהשקיה עשוי הגנן להציע לבעל הבית להתקין מערכת להגברת לחץ מים. את העבודה כדאי להפקיד בידיו של אינסטלטור מקצועי ואמין, מאחר ויש שלל מערכות להגברת לחץ ורק איש מקצוע מנוסה מסוגל לספק מענה מקצועי ולהתאים את סוג המערכת לגודל הגינה, מערכת ההשקיה ולתקציב של הלקוח.

התקנת מערכת להגברת לחץ המים לממטרות המפוזרות בגינה אינה אורכת זמן רב, את המערכת מתקינים על ברז המים הראשי המחובר למערכת ההשקיה בגינה. פעולה זו מחייבת ידע מקצועי וכלי עבודה שונים שרק לאינסטלטור יש.
חשוב לציין כי בשוק נמכרות מגוון מערכות להגברת לחץ מים, ביניהן מערכות מתקדמות עם תרמוסטט ייעודי למניעת התחממות המים במשאבה, אפשרות למדידת EC/pH, חיבור למחשב ההשקיה ועוד. לכן, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מאינסטלטור מיומן המתאים את המערכת להגברת לחץ המים בהתאמה מושלמת ללחץ המים הקיים, למערכת ההשקיה, למספר הממטרות ולגודל הגינה.

שירות חירות גם בלילות וסופי שבוע!​