אינסטלטור בהרצליה

סובלים מנזקי פיצוץ בצנרת ומחפשים אינסטלטור בהרצליה שיגיע אליכם במהירות האפשרית כדי לתקן את הבעיה? חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, בין השאר החברה מציעה פתרונות מתקדמים ועבודה עם אחריות לבעיות שכיחות כמו פיצוצי צנרת, החלפת צנרת מים וביוב, תיקון מערכות סולריות, דודי שמש ובוילר, שאיבת הצפות ועוד. התקשרו עכשיו וצוות האינסטלטורים של חברת "ניקוזים" יגיע אליכם תוך זמן קצר ויטפל במיומנות בבעיה.

כדאי לדעת כי החברה מציעה שירות בכל שכונות הרצליה, לרבות נוף ים, הרצליה פיתוח, נווה עמל, שיכון דרום וכן באזור התעשייה. ניתן להזמין אינסטלטור 24 שעות בהרצליה המחויב לזמינות גבוהה מסביב לשעון, 7 ימים בשבוע, השירות ניתן גם בשבתות ובחגים.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

אינסטלטור בהרצליה לתיקון פיצוצי צנרת

פיצוץ בצנרת נחשב לאחת הבעיות המורכבות ביותר בתחום האינסטלציה, עלות התיקון של פיצוצי צנרת עשויה להיות גבוהה בגלל מורכבות הבעיה והעבודה הנדרשת לתיקונה. פיצוץ בצנרת עשוי להתרחש בכל רגע, באמצע הלילה, בשבת או דווקא כשנמצאים בחופשה בארץ או בחו"ל. כמעט ואין סימנים מקדימים לבעיה, עם זאת לעתים ניתן לגלות סימני רטיבות וכתמי עובש המעידים על נזילה בצנרת. במקרים אחרים ניתן לראות כי הצבע מהקיר מתקלף, יש רטיבות בקירות, אריחי הריצוף זזים ממקומם ומגלים רטיבות ברצפה. כמו כן, אם מקבלים חשבון מים מנופח ולאחר סגירת ברז המים הראשי מחוג המים ממשיך להסתובב, יתכן וקיימת נזילה העשויה לגרום בסופו של דבר לפיצוץ בצנרת ולהצפה.

אין לדחות תיקון פיצוץ בצנרת מאחר ונזקי המים או השפכים עשויים לגרום להרס תכולת הבית ולנזק בלתי הפיך לתשתיות המבנה. בנוסף, פיצוץ בצנרת עשוי לגרום להצפה קשה של הנכס, לנזק מצטבר וכבד לתשתיות האינסטלציה בבית, לנזק לרכוש השכנים, להתפתחות עובש וכתמי רטיבות בתקרה ובקירות, לריח רע, לקילופי צבע, לפירוק אריחי חיפוי בקירות ולשינוי בגוון אריחי הריצוף.

אינסטלטור בהרצליה מגיע תוך זמן קצר מרגע הקריאה, כבר בשיחת הטלפון עם הלקוח הוא ידריך אותו כיצד לפעול עד להגעתו. אם בעקבות פיצוץ בצנרת סובלים מהצפה או רואים נזילה חמורה יש לסגור מיד את ברז המים הראשי לדירה (שיבר), לנתק את החשמל, להרים חפצים ופריטים יקרים מעל לקו המים ובמידה ויש ביטוח דירה חשוב לעדכן את סוכן הביטוח.

אינסטלטור בהרצליה

כיצד מתקנים את הפיצוץ בצנרת?​

אינסטלטור מגיע לבית הלקוח ובודק מהו מקור הפיצוץ בצנרת ומהי הסיבה שגרמה להצפה או לנזילה. יש מקרים בהם הפיצוץ נגרם בצנרת האינסטלציה של אחד השכנים לכן חשוב לעדכן אותו בבעיה, והחוק קובע כי עליו לשאת בעלויות תיקון הנזקים שנגרמו כתוצאה מפיצוץ בצנרת. לעתים האינסטלטור חייב להיעזר בציוד טכני מתקדם כמו מצלמה תרמית על מנת לאתר בדיוק את מקום הפיצוץ בצנרת, לדוגמה כאשר הפיצוץ נגרם בצנרת מתחת לאריחי הריצוף או מאחורי קיר עם חיפויי אבן, זכוכית או קרמיקה.
לאחר אבחון מקור הבעיה מציע אינסטלטור בהרצליה את שיטת הטיפול הנכונה והטובה ביותר, יש מקרים בהם ניתן להחליף רק מקטע קצר בצנרת, עם זאת במידה וגרים בבית עם תשתיות אינסטלציה ישנות מומלץ להחליף את הצנרת הישנה כדי להימנע מבעיות דומות בעתיד הקרוב. אמנם, עלות החלפת צנרת מים בבית וביוב כרוכה בעלויות גבוהות אך זוכים לשקט לשנים רבות ונמנעים מבעיות כמו נזילות ופיצוצי צנרת לאורך זמן ארוך.

ראוי לציין כי תיקון פיצוץ בצנרת מחייב לעתים חפירות בקיר או ברצפה כדי להחליף את הצנרת הבעייתית או לתקן אותה. בבתים חדשים הצנרת מותקנת לרוב בתוך שרוולים ייעודיים ועמידים, כך שאין צורך לחפור בכל הקיר אלא מחליפים רק את מקטע הצנרת הפגומה והתיקון זול יותר.

חשוב להדגיש כי בכל מקרה של פיצוץ בצנרת יש להזמין אינסטלטור בהרצליה המציע פתרונות מתקדמים לאבחון ולתיקון הבעיה. חשוב לבחור איש מקצוע אמין ומנוסה המעניק כתב אחריות בסיום העבודה.

שירות מהיר ואמין בהרצליה 24 שעות ביממה!​