אינסטלטור ביהוד

חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, בין השאר צוות האינסטלטורים של החברה מספק פתרונות מקצועיים ומתקדמים לעבודות כמו תיקון פיצוצי צנרת, איתור נזילות בקיר ללא הרס, תיקון מערכות סולריות ועוד.
החברה מציעה שירותי אינסטלטור 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, גם בשבת ובחג. ניתן להזמין שירות בכל שכונות העיר כמו קריית הסביונים, קריית ביאליסטוק ונווה עובד.

אם הניאגרה בבית או במשרד דולפת או מקולקלת ואתם זקוקים לשירות מקצועי של אינסטלטור ביהוד, ובמדיה ואתם מעוניינים לתקן ולהחליף ניאגרות, גם ניאגרות סמויות, התקשרו עכשיו ונגיע אליכם תוך זמן קצר!

אינסטלטור ביהוד

אינסטלטור ביהוד לתיקון והחלפת כל סוגי הניאגרות

תקלות בניאגרה נחשבות לבעיית אינסטלציה שכיחה המחייבת טיפול מידי ומקצועי על ידי אינסטלטור. יש בעיות קלות שכל אדם בעל ידי זהב יוכל לפתור בעצמו, אך לרוב נהוג להזמין אינסטלטור ביהוד כדי לטפל בבעיה במקצועיות ובמחיר משתלם. האינסטלטור מגיע לבית הלקוח במהירות האפשרית מרגע הקריאה, הוא מאבחן את הבעיה בניאגרה ובהתאם לכך יציע את הפתרון המקצועי והמשתלם ביותר.
החלפת ניאגרה מחייבת ניסיון רב וכלי עבודה שאין לכל אחד בבית, בנוסף יש לרכוש ניאגרה חדשה באיכות גבוהה ואין תחליף לייעוץ של אינסטלטור מנוסה שמכיר את מיטב המותגים הנמכרים בשוק ויכול להמליץ על דגם איכותי ואמין. כמו כן, תפקידו של האינסטלטור לסייע לכם לרכוש ניאגרה המתאימה לשירותים בבית או במשרד, יש שלל דגמים ואיכויות של ניאגרות, ביניהן ניאגרות סמויות הנחשבות לפופולריות במיוחד. מומלץ לרכוש ניאגרה עם לחצן להדחה מלאה ולחצי הדחה.

סיבות המחייבות החלפת או תיקון הניאגרה

יש כמה בעיות מרכזיות בניאגרה המחייבות תיקון או החלפה, הסיבה המרכזית היא נזילה בניאגרה כתוצאה משחיקה ובלאי טבעי של האטם הממוקם בתחתית הניאגרה, בנקודת החיבור בין מיכל ההדחה לצינור המוביל מים לאסלה. בעיה זו קלה לתיקון ואינה מחייבת לרוב את החלפת הניאגרה, אלא אם זו ישנה והאינסטלטור ממליץ להחליף אותה בדגם חדש ואיכותי כדי להימנע מבעיות עתידיות.

נזילה בניאגרה כתוצאה מתקלה בכיוון המצוף נחשבת אף היא לבעיה שכיחה, במקרים מסוימים קל לפתור את התקלה באמצעות פתיחת המכסה וכיוון מחדש של המצוף. אם הניאגרה ישנה ולא ניתן לכוון את המצוף בגלל הצטברות אבנית, מומלץ לרכוש ניאגרה חדשה וליהנות משקט לאורך זמן רב מבעיות נוספות.

לעתים הניאגרה זזה ממקומה בעקבות שימוש רב והפעלת לחץ, לכן עלולים לסבול מנזילות ומבעיות נוספות המחייבות תיקון על ידי אינסטלטור מיומן. כמו כן, חיבורים רופפים ובלאי של גומיות במנגנון הניאגרה עשויים לגרום לנזילות ויש לתקן את הבעיה במהירות כדי להימנע מהצפה, נזקי מים, נזילות וחשבון מים גבוה.

ראוי לציין כי החלפת או תיקון ניאגרה סמויה מחייבת ידע מקצועי וניסיון רב מאחר וקשה יותר לאתר את הנזילה מבעד לפתח השירות. אינסטלטור ביהוד המתמחה בתיקון ובהתקנת ניאגרות סמויות יכול לבצע את העבודה ברוב המקרים ללא שבירת הקיר. לעתים עליו לבצע בדיקה לאיתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית כדי לאבחן את הבעיה ולוודא כי מקור הנזילה בניאגרה ולא בצנרת הבית או בצנרת של אחד השכנים.

אינסטלטור ביהוד ממליץ על תיקון או החלפת ניאגרה?

ניאגרה איכותית מבטיחה פעולה תקינה לאורך שנים ארוכות, עם זאת כתוצאה מבלאי טבעי ובעיות אחרות יש מקרים בהם האינסטלטור ימליץ להחליף את הניאגרה הישנה. חשוב להתקין ניאגרה איכותית ממותג מוכר, במיוחד אם יש ניאגרה סמויה. יש מגוון מותגים מוכרים ואיכותיים כמו GROHE – גרואה , PLASSON- פלסאון , – VIEGAויגה , TECE , שוואב- SCHWAB , ideal standard- אידיאל סטנדרט, GEBERIT – גיבריט , SANIT – סניט, OLI – אוליבר, VALSIR – ולסיר, HARSA – חרסה. 

אם סובלים מבעיה בניאגרה אין לדחות את הטיפול בתקלה ויש להזמין אינסטלטור ביהוד 24 שעות המציע שירותי חירום ומענה מקצועי מהיר ויעיל, גם בשבתות ובחגים. 

אינסטלטור מקצועי שירות מסביב לשעון!