אינסטלטור ביפו

האם גיליתם רטיבות או נזילה בבית ואתם מחפשים אינסטלטור בתל אביב-יפו? סובלים מסתימה קשה באסלה או בכיור וזקוקים לשירות מהיר ויעיל של אינסטלטור במרכז? התקשרו עכשיו לחברת "ניקוזים" ותיהנו גם אתם מפתרונות מתקדמים ואיכותיים לכל עבודות האינסטלציה בבית ובעסק. החברה מתמחה בין השאר בעבודות אינסטלציה כמו צילום פנים צנרת עם מצלמת תרמית, פתיחת סתימות, תיקון והחלפת ניאגרות סמויות ותיקון מערכות סולריות.

אינסטלטור ביפו מחויב להגיע במהירות לבית הלקוח כדי לטפל בבעיה, האינסטלטור מציע שירות לתושבי יפו בכל שכונות העיר, לרבות נווה גולן, יפו ב', עג'מי, צהלון וגבעת התמרים. ניתן להזמין שירותי חירום של אינסטלטור 24 שעות ביפו, השירות ניתן 24/7, כולל שבתות וחגים.

אינסטלטור ביפו

אינסטלטור ביפו לאיתור נזילות עם מצלמה תרמית

ביפו יש שכונות חדשות לצד שכונות ותיקות עם בתים ישנים, במבנים ישנים סובלים רבים מהדיירים מבעיות אינסטלציה שונות כמו סתימות, רטיבות, נזילות ופיצוצי צנרת בגלל התשתיות הישנות ומסיבות נוספות. בכל מקרה בו מגלים כתמי עובש, פטריות ורטיבות בתקרה או בקירות יש להזמין מיד אינסטלטור במרכז המציע שירות ביפו ובשכונות תל אביב. כדאי להזמין אינסטלטור שמכיר את יפו ומנוסה בעבודות אינסטלציה גם במבנים עתיקים, חלקם מבנים לשימור.
איתור נזילות מחייב אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, לעתים סימני הרטיבות אינם גלויים לעין בגלל מיקום הנזילה, לדוגמה מאחורי ארון קיר או מאחורי ארונות המטבח. לכן, מומלץ להזמין אינסטלטור עם מצלמת תרמית, כך ניתן להימנע מהרס רב ומהפיכת הדירה לאתר בנייה עם חפירות וקידוחים בכל המבנה.

סיבות לנזילות ולרטיבות

יש סיבות רבות להיווצרות נזילות ורטיבות בתקרה ובקירות, במבנים ישנים ביפו וביישובי המרכז הסיבות העיקריות נובעות כתוצאה מכשלים באיטום, סתימה במרזבים, פיצוצי צנרת, חיבורים רופפים, גומיות סדוקות וסדקים בקווים להולכת מים. באמצעות מצלמה תרמית יכול אינסטלטור ביפו לאתר בדיוק גבוה את מיקום הנזילה ללא הרס, כך הוא יכול להציע פתרון יעיל לתיקון הנזילה בלי לקדוח ולחפור בקירות וללא צורך בפירוק אריחי החיפוי או הריצוף על מנת לאתר את הבעיה.

במבנים חדשים עלולים לסבול מנזילות ורטיבות בגלל ליקויי בנייה, עבודה לא מקצועית של הקבלן, קידוח בשוגג הגורם לסדק בצנרת המים או הביוב הביתית, תזוזה של קווי הביוב בגלל תנועת קרקע, הלחמות לא מקצועיות במרזבים ובקווי הביוב ועוד. אינסטלטור בתל אביב יכול לאתר את הבעיה שגורמת לנזילה באמצעות מצלמה תרמית או בשיטות אחרות כמו סיב אופטי ורובוט עם מצלמה.
חשוב להדגיש כי אינסטלטור ביפו מתמחה באיתור נזילות סמויות בעזרת מצלמה תרמית, בעזרת המצלמה המשוכללת הוא יכול לאתר את נתיב חדירת המים לנכס, לסמן בדיוק את תוואי הצנרת בקירות, בתקרה וברצפה, לאתר מוקדי רטיבות בתקרה ובקיר, לגלות כשלי איטום גם במרפסת ועוד.

איתור נזילות ובעיות איטום בדירות חדשות ואחרי שיפוצים

איתור נזילות ובעיות איטום באמצעות מצלמה תרמית מהווה חלק בלתי נפרד מבדיקות בדק בית שנועדו לגילוי ליקויי בנייה, תושבי יפו הרוכשים דירה חדשה מקבלן או מעוניינים להשקיע בנכס למגורים או לצרכי השקעה, יכולים להזמין אינסטלטור מקצועי עם מצלמה תרמית ולקבל חוות דעת מקצועית הנחשבת לקבילה גם בבתי המשפט.

יודגש כי אינסטלטור ביפו עם מצלמה תרמית מבצע את הבדיקה חיצונית, ללא כל הרס או חפירות. הבדיקה אמינה ומאפשרת לזהות בדיוק רב את המקור לנזילה או לגלות מבעוד מועד ליקויי בנייה כדי לדרוש מהקבלן לתקן אותם ולהימנע מהצפות, רטיבות ומפגעים תברואתיים כמו עובש ופטריות.

בנוסף, אינסטלטור 24 שעות ביפו מציע שירותי חירום, כאשר מגלים נזילה בנכס יש לטפל בבעיה במהירות, וחשוב להזמין אינסטלטור עם מצלמה תרמית לגילוי מיקום הנזילה ולתיקון יסודי ומקצועי עם אחריות.

זמינים גם לשירות אינסטלטור בלילה ביפו!