אינסטלטור בלוד

ניאגרה סמויה נחשבת לאחד הטרנדים החמים בעולם עיצוב פנים הבית, מיכל ההדחה הסמוי מותקן על הקיר ומחופה בקיר גבס צבוע או בחיפוי קרמיקה, או מחופה בקיר לבנים עם אריחי קרמיקה, אבן טבעית או שיש. לניאגרה סמויה יתרון אסתטי בולט מאחר והיא לא נראית לעין. מיכל ההדחה והצנרת המחוברת לאסלה מוסתרים בתוך הקיר לכן חדר השירותים נראה יוקרתי ומפואר יותר. עם זאת, כמו כל מוצר סניטרי, הניאגרה הסמויה עשויה להתקלקל ויש להזמין אינסטלטור בלוד המתמחה בתיקון ניאגרות סמויות ללא הרס וחפירות מיותרות.
חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, בין השאר החברה מציעה פתרונות מתקדמים לעבודות כמו תיקון והחלפת ניאגרות סמויות של מיטב המותגים, תיקון והחלפת ברזים ואסלות, תיקון מערכות סולאריות, תיקון פיצוצי צנרת, איתור נזילות ללא הרס, החלפת צנרת בבניין משותף ועוד. בנוסף, החברה מציעה שירות אינסטלטור 24 שעות בלוד למקרי חירום, השירות ניתן בכל העיר וביישובי הסביבה, 24 שעות ביממה, גם בשבתות ובחגים.

אינסטלטור בלוד לתיקון כל סוגי הניאגרות הסמויות

בבתים רבים בארץ ניתן למצוא ניאגרות סמויות בגלל האסתטיקה הגבוהה ויעילותן. חשוב לרכוש ניאגרה סמויה ממותג מוכר ואמין כדי להימנע מתקלות ומבעיות שונות, וכדי ליהנות מראש שקט ומפעולה חלקה של הניאגרה לאורך זמן. כמו כל מוצר סניטרי גם ניאגרה סמויה עשויה להתקלקל, יש להזמין אינסטלטור בלוד המתמחה בתיקון ניאגרות סמויות ומחויב לעבודה מקצועית ללא הרס וחפירות מיותרות. 
כדי לתקן ניאגרה סמויה אין צורך להסיר את חיפויי הקרמיקה או לשבור את הקיר, יש לאתר את פתח השירות דרכו ניתן להוציא בקלות ובמהירות את מנגנון מיכל ההדחה ואת שסתום המצוף. ניאגרה סמויה עשויה לסבול מבעיות כמו בלאי טבעי, שחיקה של גומיות האיטום, הצטברות אבנית ולכלוכים הגורמים לסתימות ולתפקוד לקוי של מנגנון מיכל ההדחה, נזילה בצנרת המים ועוד.

ברוב המקרים יכול האינסטלטור לתקן את מנגנון מיכל ההדחה או את הבעיה בצנרת המים ללא צורך בהחלפת הניאגרה. כך ניתן לחסוך עלויות גבוהות וליהנות מתפקוד תקין של הניאגרה הסמויה לאורך זמן רב. עם זאת, חשוב לוודא כי מזמינים אינסטלטור המתמחה בתיקון ניאגרות סמויות, יש לוודא כי בסיום העבודה מקבלים כתב אחריות וחשוב לבדוק כי הניאגרה פועלת כראוי וללא בעיות ונזילות.

אינסטלטור בלוד

תיקון מקצועי של אינסטלטור בלוד

כאמור, לניאגרה סמויה יתרונות רבים בהשוואה לניאגרות הרגילות אותן נהוג להתקין על הקיר מעל האסלה. תיקון ניאגרה סמויה מחייב הכרות מעמיקה עם הדגמים השונים מאחר ומרכיבי הניאגרה טמונים בקיר והגישה אליהם מורכבת ומתבצעת דרך פתח שירות ייעודי. כל תקלה בניאגרה עשויה לגרום להצפות, לרטיבות ולנזקי רכוש ותשתיות, לכן אם מגלים סימני נזילה או רטיבות יש להזמין מיד אינסטלטור 24 שעות בלוד לאבחון הבעיה ולתיקון מהיר ויעיל בעלות שווה לכל כיס.

חלק גדול מהבעיות בניאגרות סמויות ניתן לפתור באמצעות פתח השירות למנגנון מיכל ההדחה הסמוי. ישנן בעיות מורכבות יותר כמו החלפת ברז או החלפת מיכל ההדחה עצמו בגלל סדק או שבר, במקרים אלה יתכן והאינסטלטור יהיה חייב לפרק את אריחי החיפוי ולחפור בקיר על מנת לעבוד בנוחות וכדי לתקן את הבעיה. לכן, עלויות התיקון של ניאגרות סמויות עשויות להיות גבוהות יותר בהשוואה לתיקון ניאגרה רגילה.

עם זאת, כל עוד מתקינים ניאגרה איכותית של מותג מוכר ומשתמשים בה בהתאם להנחיות היצרן, אין צורך לחשוש מבעיות. לאבחון ולתיקון בעיות בניאגרה יש להזמין אינסטלטור בלוד המסוגל לספק מענה לתיקון הנדרש, בעלות משתלמת. לכן, חשוב לקרוא רק לאינסטלטור אמין, מומלץ ויעיל המתמחה בכל עבודות האינסטלציה ומתחייב לעבודה עם אחריות.

שירות איכותי 24 שעות ביממה גם בסופי שבוע!