אינסטלטור במגשימים

מחפשים אינסטלטור במגשימים המספק פתרונות מתקדמים לאיתור נזילות בלי להפוך את הנכס לאתר בנייה בגלל חפירות והרס תשתיות? התקשרו עכשיו וצוות האינסטלטורים של חברת "ניקוזים" יגיע אליכם במהרה כדי לאתר את הנזילה ממנה אתם סובלים ולטפל בבעיה במקצועיות ובמחיר הוגן ומשתלם.

החברה נעזרת באמצעים טכנולוגיים חדישים כדי לאתר את הנזילה במבנה, יש מגוון שיטות לאיתור נזילות בלי להרוס את תשתיות הבית או העסק, בין השאר באמצעות מצלמה תרמית, סיב אופטי, רובוט ייעודי עם מצלמה לאיתור נזילות בקווי ביוב ומכשור מקצועי ומתקדם נוסף. בנוסף החברה מציעה עבודות אינסטלציה כמו תיקון והחלפת דודים, עבודות גובה לתיקון צנרת ופתיחת סתימות.

אינסטלטור במגשימים

סימנים המעידים על נזילה

ישנם מספר סימנים המעידים כי קיימת נזילה בבית או בעסק, ביניהם:

חשבון מים מנופח – כאשר מקבלים לפתע חשבון מים גבוה מהרגיל רוב הסיכויים כי קיימת נזילת מים ויש להזמין אינסטלטור על מנת לבדוק את הנושא, לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה במיומנות.
סימני עובש ורטיבות בקיר – סימני עובש ורטיבות בקיר ובתקרה מעידים על כך שקיימת נזילה. הנזילה עלולה להיגרם מסיבות רבות, יש לאתר אותה בדיוק כדי להציע פתרון יעיל לבעיה.
מפגעי ריח בנכס – לעתים קשה לאתר את הנזילה מאחר וסימני עובש ורטיבות נמצאים במקום נסתר מהעין, לדוגמה מאחורי ארון קיר. באמצעות מכשיר ייעודי ניתן לבצע איתור נזילות ללא הרס, בלי קידוחים, חפירות ופירוק אריחי חיפוי וריצוף.
מונה המים רץ לאח סגירת הברז – אם לאחר סגירת ברז המים הראשי וסגירת הברזים בבית, מונה המים ממשיך לרוץ, יש נזילה וחשוב להזמין מיד אינסטלטור מקצועי לאיתור הבעיה ולטיפול יעיל ואיכותי.

אינסטלטור במגשימים מציע טכנולוגיות חדשות לאיתור נזילות בכל מקרה שקיים חשש לנזילה או מגלים סימני רטיבות ועובש, יש להזמין שירות מקצועי של אינסטלטור במגשימים המחויב לאיתור הבעיה ללא הרס, ובלי חפירות מיותרות בכל הבית או בחצר. תחום האינסטלציה עבר שינויים רבים בשנים האחרונות, כיום יש לבעלי המקצועי עזרים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים להם להציע שירותי איתור נזילות ללא הרס והפיכה הבית לאתר בנייה בגלל פירוק אריחי קרמיקה וחיפוי, פירוק רצפות וקידוחים וחפירות בקירות וברצפה.

אינסטלטור במגשימים משתמש בטכנולוגיות הבאות לאיתור נזילות:

איתור נזילות במצלמה תרמית – מצלמה תרמית נחשבת לאחד האמצעים היעילים ביותר כדי לאתר נזילות מים. הטכנולוגיה מבוססת על איתור הפרשי טמפרטורות בין מיקומים שונים בתקרה, בקירות וברצפה. מצלמה תרמית מאפשרת ברוב המקרים לאתר בדיוק רב את מיקום הנזילה ובתאם לכך להציע את הפתרון המקצועי והנכון לטיפול בבעיה. עם זאת, ראוי לציין כי מצלמה תרמית פחות יעילה באיתור נזילות בשטחים פתוחים ובצנרת תת קרקעית עמוקה.
איתור נזילות באמצעות גלי קול – בעזרת מכשיר גלי קול (Corrolator) ניתן להקשיב לרחש זרימת המים, בדומה למכשיר הסטטוסקופ המשמש רופאים. המכשיר אפקטיבי במיוחד לגילוי נזילות בצנרת מתחת לקרקע ובשטחים פתוחים.
איתור נזילות באמצעות גז ידידותי לסביבה – במקרים מסוימים בהם לא ניתן לאתר נזילה בציוד כמו מצלמה תרמית ומכשיר גלי קול ניתן לאתר את מיקום הנזילה בעזרת הזרמת גז ידידותי לסביבה לצנרת ואיתור בריחת הגז בגלאי רגיש. בדיקה זו מתאימה בעיקר למערכות מים סגורות וקטנות יחסית.

אינסטלטור במגשימים המתמחה באיתור נזילות באמצעים טכנולוגיים חדישים מציע פתרונות מתקדמים נוספים כגון צילום פנים צנרת בעזרת סיב אופטי ומצלמות ייעודיות נוספות. באמצעות צילום פנים צנרת יכול האינסטלטור לאתר בדיוק רב את מיקום הנזילה, ובהתאם לתוצאות האבחון להציע את הפתרון היעיל ביותר.

חשוב להדגיש כי איתור נזילות ללא הרס מבטיח ללקוח טיפול מדויק בבעיות כמו נזילות ורטיבות, ללא הרס רב במבנה.
ראוי לציין כי נזילה מחייבת טיפול מהיר ויעיל. בכל מקרה של גילוי נזילה יש להזמין אינסטלטור 24 שעות במגשימים כדי להימנע מבעיה חמורה ומנזקים גדולים יותר.

זמינים לשירות גם בלילות ,סופי שבוע וחגים!