אינסטלטור במודיעין

מחפשים אינסטלטור במודיעין והסביבה המציע פתרונות מתקדמים, מחירים הוגנים ועבודה עם אחריות? התקשרו עכשיו לחברת "ניקוזים" ותיהנו גם אתם מעבודות אינסטלציה ברמה גבוהה ומשירות אדיב ולבבי. צוות האינסטלטורים של החברה מציע פתרון מקצועי לכל עבודות האינסטלציה, גם במקרים שאנשי מקצוע אחרים לא הצליחו לספק מענה. החברה מספקת מעטפת שירותים רחבה ומקיפה, בין השאר צוות החברה מתמחה בעבודות גובה לתיקון ולהחלפת צנרת ומרזבים, תיקון והתקנת ניאגרות סמויות, תיקון סתימות וכיוצא בזה.

אינסטלטור במודיעין מציע זמינות גבוהה 24 שעות, שבעה ימים בשבוע, כל ימות השנה, גם בשבת וחג. השירות ניתן בכל שכונות העיר מודיעין, ניתן להזמין שירות לשכונות ואזורים כמו מכבים, רעות, שכונת הנחלים, שכונת הפרחים וכדומה.

אינסטלטור במודיעין

אינסטלטור במודיעין מציע טיפים חשובים כדי למנוע סתימות

בדצמבר 1993 הונחה אבן הפינה לעיר מודיעין, ב-1996 החלו תושבים ראשונים לאכלס את העיר ההולכת ומתפתחת בצעדי ענק. עם השנים הוחלט על איחוד רשויות והעיר נקראה מודיעין מכבים רעות, לכן כאשר מזמינים אינסטלטור במכבים הוא מציע שירות לכל תושבי העיר ובכל השכונות. למרות שרוב המבנים במודיעין יחסית חדשים עדיין רבים סובלים מבעיות אינסטלציה שונות בגלל סיבות מגוונות, ובעיקר מבעיות נפוצות כמו סתימות באסלה, בכיור ובאמבטיה.

כדי לתקן סתימות קלות או קשות בנכס חשוב למהר ולהזמין אינסטלטור ברעות, במכבים או במודיעין, כך ניתן לטפל בבעיה ביעילות ובעלות משתלמת, לעתים הסתימה קשה ולא ניתן לפתור את הבעיה באמצעים רגילים כמו פומפה או קפיץ ספירלי.
הטיפ החשוב ביותר שניתן עבורכם על ידי אינסטלטור במודיעין הוא טיפול מנע במערכת האינסטלציה הביתיות. האינסטלטור המקצועי מציע לכל תושבי מודיעין לשפוך מים רותחים אחת לשבוע בפתחי הניקוז של כל הכיורים בבית, ובעיקר במטבח ובחדר הרחצה. המים הרותחים ממיסים שומנים ופסולת אורגנית ושוטפים את הלכלוך הלאה לקווי הביוב הראשיים. יש לזכור כי טיפול מונע מסייע בשמירה על צנרת נקייה, כך ניתן להימנע מסתימות קשות בכיורים הביתיים, בעיה המחייבת לרוב תיקון על ידי אינסטלטור ברעות.

הטיפ השני, חשוב לא פחות, ניתן על ידי אינסטלטור מקצועי שמציע להתקין רשת לאיסוף שיער בפתחי הניקוז של הכיורים בבית ובפתחי אגנית הניקוז של המקלחון והאמבטיה. הרשת אוספת את שיער האדם, גורם מרכזי לסתימות בסיפון ובצנרת הביוב. אחת לכמה ימים מנקים את הרשת מהשיער והלכלוך שהצטבר בה ושומרים על קווי ביוב נקיים. בכיור המטבח הרשת חשובה כדי למנוע מלכלוך ושאריות אוכל לחדור לצנרת הביוב, אם לא מקפידים על כך עלולים לסבול מסתימה קשה המחייבת טיפול מקצועי.

איך להימנע מסתימה באסלה?

סתימה באסלה נחשבת לאחת מבעיות האינסטלציה הנפוצות ביותר, כל אינסטלטור במכבים יכול לספק פתרון יעיל ומהיר כדי לשחרר את הסתימה. הדרך הבטוחה והיעילה ביותר כדי להימנע מסתימה קשה באסלה היא לא להשליך מוצרים בלתי מתכלים. אין לזרוק תחבושות, טמפונים ומגבונים לאסלה, מוצרי היגיינה אינם מתכלים במהירות לכן הם גורמים לסתימות קשות ולמפגע תברואתי לדיירים. סתימה קשה באסלה עשויה לגרום להצפה בנכס ובעקבות כך יש להזמין אינסטלטור במודיעין המתמחה בפתיחת סתימות קשות באסלה ובביוב.
במקרים מסוימים האינסטלטור ימליץ על שטיפת וניקוי הצנרת בלחץ מים גבוה. מומלץ לפעול בהתאם להמלצת האינסטלטור המנוסה, ולאחר תיקון הבעיה יש להקפיד על השלכת מוצרי ההיגיינה לפח אשפה ולא לאסלה.
בנוסף, אם סובלים מסתימות באסלה בתדירות גבוהה יתכן ויש להחליף את הצנרת הישנה, עבודה שעלותה גבוהה. לכן, הדרך הבטוחה להימנע מכך היא להוסיף פח אשפה בחדרי השירותים ולשנות הרגלים.

זמינים למתן שירות 24 שעות ביממה!