אינסטלטור בנווה מונוסון

 

לפיצוץ בצנרת המים או הביוב עשויות להיות השלכות מרחיקות לכת כמו הצפה בנכס, נזקי תשתיות ורכוש, חשבון מים מנופח, מפגעים תברואתיים, סיכון להתפרצות מחלות ועוד. בכל מקרה בו חושדים או מגלים פיצוץ בצנרת הביתית או הראשית יש להזמין מיד אינסטלטור בנווה מונוסון המציע זמינות גבוהה ומחויב לעבודה מקצועית עם אחריות. לתיקון פיצוץ צנרת בנווה מונוסון מומלץ להזמין את חברת "ניקוזים", החברה שולחת אינסטלטור במהירות האפשרית על מנת לפתור את הבעיה ולאפשר לדיירים לשוב לשגרת חייהם.
חברת "ניקוזים" ותיקה ובעלת ניסיון מצטבר שנרכש לאורך למעלה מ-40 שנות קיומה. צוות האינסטלטורים של החברה מונה את בעלי המקצוע מהשורה הראשונה בארץ. החברה מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, בין השאר באיתור ותיקון פיצוצי צנרת, שאיבת הצפות, תיקון נזילות, החלפת צנרת, עבודות אינסטלציה בגובה, תיקון ברזים, אסלות וניאגרות, תיקון מערכות סולאריות ועוד. כמו כן, החברה מציעה שירות אינסטלטור 24 שעות בנווה מונוסון לבעיות המחייבות פתרון מהיר וללא דיחוי. השירות ניתן מסביב לשעון, גם בסופי שבוע ובחגים.


אינסטלטור בנווה מונסון המתמחה באבחון ובתיקון פיצוץ בצנרת


חשוב לדעת כי ישנם סימנים מקדימים העשויים להעיד על פיצוץ צנרת ההולך ומתקרב. הפיצוץ בצנרת המים או הביוב אינו נגרם סתם כך ובן רגע, לרוב הפיצוץ נוצר לאחר סדק קטן בצנרת ההולך ומתרחב. לכן, כאשר מגלים סימני רטיבות בקירות, בתקרה או ברצפה, כאשר חשבון המים עולה באופן משמעותי, ובמקרים בהם מגלים נפיחות בקיר ו/או סימני עובש, נזילות קטנות וטפטופי מים, יש להזמין מיד אינסטלטור מקצועי לבדיקת הצנרת ולגילוי נזילות לפני שסובלים מפיצוץ קשה בצנרת ומהצפות.
אם הדירה או המבנה הוצפו בעקבות פיצוץ הצנרת יש לסגור מיד את השיבר, ברז המים הראשי, כדי לבדוק אם המים מגיעים מאחד מצינורות הבית. אם ההצפה ממשיכה כנראה שהבעיה היא פיצוץ בצנרת של אחד השכנים. עליכם לבקש ממנו לסגור את השיבר ולהזמין אינסטלטור לתיקון הבעיה, החוק קובע כי עליו לשאת בתשלום בגין נזקי רכוש ותשתיות שנגרמו בדירתכם.
ראוי לציין כי לבעלי דירות רבים יש ביטוח מבנה המכסה פיצוצי צנרת, גם מי שיש לו משכנתא מכוסה על ידי הביטוח שרכש כתנאי מקדים לקבלת ההלוואה. במקרה ויש ביטוח מבנה המכסה נזקי פיצוץ צנרת יש להודיע מיד לחברת הביטוח וזו תשלח שרברב מטעמה או תכסה את עלות התיקון שבוצע על ידי אינסטלטור שהזמנתם.

אינסטלטור בנווה מונסון
אינסטלטור בנווה מונסון


איתור הפיצוץ בצנרת ללא חפירות וקידוחים


תחום האינסטלציה הולך ומתקדם עם השנים, כיום יש לאינסטלטורים ציוד טכני חדשני ועתיר טכנולוגיות. בין השאר, אינסטלטור בנווה מונוסון יכול להציע שירות לאיתור הפיצוץ בצנרת ללא הרס כמו חפירות בקירות, קידוחים והרמת אריחי ריצוף, עם זאת במקרים רבים שרברב מקצועי יכול לאתר את מקום הפיצוץ בצנרת גם ללא עזרים טכנולוגיים וכך ניתן לחסוך בעלות התיקון.
עם זאת, כדאי להשתמש במצלמה תרמית לאיתור פיצוצי צנרת במקרים בהם הצנרת חבויה מאחורי חיפויי קירות יוקרתיים או מתחת לריצוף שיש או אבן טבעית, כדאי להיוועץ עם האינסטלטור לגבי נחיצות השימוש במצלמה תרמית ולפעול בהתאם לשיקול דעתו המקצועית.


לאחר איתור מקום הפיצוץ בצנרת יציע האינסטלטור את השיטה היעילה והנכונה ביותר לתיקון הבעיה, יש מקרים בהם ניתן להסתפק בהחלפת מקטע קצר של הצינור, אם הצנרת ישנה ומגלים בבדיקה סדקים רבים לאורכה, ואם הצנרת עשויה ממתכת ואין זו הפעם הראשונה שסובלים מנזילות ופיצוצי צנרת, או אז מומלץ להחליף את הצנרת הישנה ולהתקין צנרת איכותית המותאמת לאורח החיים המודרני ומבטיחה עמידות גבוהה לאורך זמן.


אם מגלים רטיבות, נזילות והצפה אין לדחות את הטיפול בבעיה ויש להזמין אינסטלטור 24 שעות בנווה מונוסון. חשוב לזכור כי המים עשויים לגרום לנזק בלתי הפיך לרכוש ולתשתיות, ופיצוץ צנרת עשוי להוביל גם לחשבון מים גבוה מהרגיל.

שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה!