אינסטלטור ברמלה

אסלות עשויות להתקלקל כתוצאה מבלאי טבעי ומשימוש לא נכון. במקרים מסוימים ניתן לתקן את האסלה ואין צורך להחליפה בחדשה, כך חוסכים בעלויות וזוכים לעבודה עם אחריות. חברת "ניקוזים" מציעה שירותי אינסטלטור ברמלה והסביבה, השירות כולל תיקון אסלות בבית הלקוח ומיועד ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

חברת "ניקוזים" הוקמה כחברה משפחתית לפני למעלה מ-30 שנה, צוות האינסטלטורים של החברה מתמחה בכל עבודות האינסטלציה. בין השאר החברה מציעה פתרונות מתקדמים לעבודות אינסטלציה מורכבות כגון תיקון סתימות בקווי ביוב, איתור נזילות ללא הרס, עבודות אינסטלציה בגובה כולל תיקון פיצוצי צנרת והחלפת תשתיות אינסטלציה חיצוניות הצמודות לקיר המבנה, תיקון מערכות סולאריות, תיקון והחלפת ניאגרות סמויות ועוד. כמו כן, החברה מציעה שירותי אינסטלטור 24 שעות ברמלה לטיפול בבעיות קלות ומורכבות כאחד, השירות ניתן מסביב לשעון, גם בשבתות ובחגים.

תיקון אסלות על ידי אינסטלטור ברמלה

יש בשוק מאות דגמים של אסלות, ביניהם פריטים באיכות גבוהה ואסלות באיכות ירודה. אסלה מגיעה בגודל סטנדרטי, יש אסלות רגילות הנקראות עומדות, הן מונחות על הרצפה וצמודות לקיר, ישנם דגמים של אסלות תלויות ללא מגע עם הרצפה, אסלה תלויה מעוגנת לקיר ועשויה לרוב כיחידה אחת עם מיכל ההדחה.

אסלות מחוברות לניאגרה גלויה או סמויה, אינסטלטור ברמלה מאבחן את הבעיה באסלה ובהתאם לכך יציע את הפתרון הרצוי והנכון. 

אינסטלטור ברמלה

בעיות שכיחות באסלה הן נזילות כתוצאה מבלאי בגומיות האיטום בצנרת המחוברת לאסלה, מים שמשפריצים החוצה לאחר הדחת המים בניאגרה, סדק או שבר באסלה, הצטברות אבנית באסלה הגורמת לבעיות בהדחת המים, בעיות בהדחת צואה, מפגעי ריח ומגוון בעיות נוספות. כאמור, אין צורך למהר ולהשקיע מאות שקלים בהחלפת אסלה בכל פעם שיש בעיה, מאחר וכל אינסטלטור ברמלה מסוגל לטפל במיומנות ובמקצועיות בבעיות באסלה במחיר הוגן ומשתלם. תיקון אסלות מחייב ידע מקצועי וניסיון עשיר, לכן מומלץ להזמין אינסטלטור אמין ויעיל המציע פתרונות מתקדמים ללא צורך בהחלפת האסלה. אסלה עשויה מחומרים עמידים וחזקים, חשוב לרכוש דגם איכותי ממותג מוכר של כלים סניטריים. בין האסלות המומלצות ניתן למנות אסלות של מותגים כגון חמת, אסלות מונובלוק מתוצרת ROCA,VITRA ,KOLO, חרסה, LAUFEN ,SUNINUSA ועוד.

לאחר אבחון הבעיה יציע האינסטלטור דרכים לתיקון הבעיה, ברוב המקרים ניתן לתקן את האסלה וכך במחיר שווה לכל כיס נהנים ממנה לתקופה ארוכה ללא בעיות נוספות, במקום לרכוש אסלה חדשה במאות שקלים ולמעלה מכך.

עבודה עם אחריות

כאשר מגלים נזילה מהאסלה אין לעשות בה שימוש ויש להזמין מיד אינסטלטור מקצועי. במידת הצורך ובהתאם לבעיה, יש להזמין אינסטלטור 24 שעות ברמלה כדי לטפל בנזילה או בבעיה באסלה. האסלה חשובה כדי לשמור על היגיינה וליהנות מאיכות חיים גבוהה, רק כאשר סובלים מבעיה באסלה מגלים עד כמה היא חשובה בחיינו וכיצד היא משפיעה על דפוסי החיים ואיכות החיים שלנו. אין לדחות טיפול בבעיה אחרת מסתכנים בהחרפת הבעיה, במיוחד אם קיימת נזילה. המים עשויים לגרום לנזקים בלתי הפיכים לתשתיות המבנה ולחלחל גם לדירות השכנים.

בעת שיחת הטלפון עם האינסטלטור חשוב לציין את הדגם של האסלה ואת הבעיה. אינסטלטור מקצועי ינחה את הלקוח כיצד לפעול עד להגעתו, לדוגמה סגירת ברז המים הראשי. לאחר אבחון הבעיה האינסטלטור יטפל בה אלא אם הפריט ישן ואין טעם לתקן את האסלה אלא מומלץ להחליפה.

חשוב להזמין רק אינסטלטור אמין המציע שירות בבית הלקוח וכתב אחריות על כל עבודה. כך, אם התקלה חוזרת על עצמה הוא יגיע במהירות ללקוח כדי לפתור את הבעיה ולסייע לדיירים לשוב לשגרת חייהם במהרה.

שירות 24/7 באזור המרכז!