אינסטלטור ברעננה

האם ברז המים בבית או במשרד דולף ואתם זקוקים לשירות מקצועי ומהיר לתיקון או להחלפת הברז על ידי אינסטלטור ברעננה? התקשרו עכשיו לחברת "ניקוזים" ואינסטלטור מקצועי ואדיב יגיע אליכם תוך זמן קצר לתיקון הבעיה. חשוב לדעת כי ברז דולף נחשב לבעיית אינסטלציה ידועה ושכיחה, עם זאת חשוב להזמין אינסטלטור בדחיפות כדי לטפל בבעיה העלולה להחריף ולגרום להצפה, לנזקי רכוש וגם לחשבון מים גבוה. החברה מספקת פתרון מקצועי לכל עבודות האינסטלציה, בין היתר החברה מתמחה בתיקון מערכות סולריות ודודים, בעבודות גובה לתיקון ולהחלפת צנרת, בהתקנת ניאגרות סמויות וכלים סניטריים ועוד.

ניתן להזמין שירותי אינסטלטור 24 שעות ברעננה כדי לתקן בעיות אינסטלציה שונות כמו פתיחת סתימה, תיקון דליפה בברז מים וכיוצא בזה. צוות האינסטלטורים של חברת "ניקוזים" עומד לשירותכם מסביב לשעון, השירות ניתן 24/7, גם בשבתות וחגים. ניתן להזמין שירות בכל שכונות העיר כמו קריית גנים, קריית וייצמן, לב הפארק, נאות שדה ובאזורי התעשייה של רחובות.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

אינסטלטור ברעננה לתיקון ברזים דולפים

דליפה בברז נגרמת לרוב כתוצאה מבלאי טבעי ושחיקה של גומיות האיטום, לעתים הדליפה נגרמת בגלל בעיה בידית או סגירה לא טובה של אחת הידיות. במקרים מסוימים הברז דולף כתוצאה מבעיה בראש הברז, בעיקר בברזי מיקסר בעלי ראש סוללה קרמי או כדורי. 
חשוב לציין כי ראש קרמי הנחשב לנפוץ ביותר בישראל כמעט ואינו מתקלקל, לרוב מקבלים עליו אחריות ארוכה, לכן אם זו הבעיה כדאי לבדוק האם ישנה אחריות בתוקף על הברז, כך ניתן לפנות למשווק ולקבל חלק להחלפה, את החלק יש להתקין לבד או לקרוא לשירותיו של אינסטלטור ברעננה המתמחה בתיקון דליפות בברזים ובעבודות אינסטלציה נוספות.

אינסטלטור ברעננה

תיקון או החלפת הברז?

אינסטלטור מגיע עם כלי עבודה כדי לאבחן מהו מקור הדליפה בברז, לאחר פירוק הברז הוא יוכל לאבחן האם ניתן לתקן אותו או שמא הברז אינו איכותי וישן, לכן הוא עשוי להמליץ על החלפתו בדגם חדש ואיכותי. במקרים רבים ניתן תוך זמן קצר לתקן את הדליפה בברז, כך נמנעים מניפוח חשבון המים בגלל הזרזיף הבלתי פוסק, מהחרפת הבעיה ומרעש מציק של טיפות המים הזולגות ללא הרף.

תיקון דליפה בברז מים חמים או קרים מחייב סגירה של ברז המים הראשי (שיבר), לאחר מכן האינסטלטור פותח את הברז כדי לרוקן את הצינור ממים. כעת, עליו לפרק בעזרת טסטר את הכיסוי הדקורטיבי ובחור הנפער מתחת לכיסוי הוא מחדיר מפתח אלן בגודל המתאים לבורג הפנימי. יש לסובב את הבורג נגד כיוון השעון עד לשחרור מלא שלו. לעתים הבורג חלוד או תקוע, לכן יש להתיז ספריי מיוחד כמו 40WD, אם עדיין קשה לפתוח את הבורג ניתן ליצור מעין מנוף למפתח אלן בעזרת פלייר מתאים.

לאחר שחרור הבורג ניתן לשלוף את ידית הברז באמצעות משיכה שלה בצורה אנכית כלפי מעלה, לאחר מכן יש לשחרר את הרוזטה המתכתית, מומלץ לנסות לשחרר אותה ביד או בעזרת בד, רק אם מתקשים יש לשחרר את הרוזטה בעזרת מפתח צינורות, חשוב לעשות זאת בזהירות כדי לא לגרום לנזק. כדי לשחרר את הברז ממקומו יש לשחרר קודם את האום המקבע באמצעות מפתח שוודי.
אינסטלטור ברעננה בודק את הברז הישן, במידה וניתן לתקן אותו הוא יעשה זאת במיומנות אחרת ימליץ על החלפת הברז ויתקין ברז חדש. בעת התקנת ראש הברז המתוקן או החדש יש לוודא כי מכניסים אותו למגרעות הנכונות ולאחר חיזוק האום והברגים יש לפתוח את השיבר כדי לבדוק פעולה תקינה של הברז ולוודא כי אין דליפות.

שירות 24 שעות ברעננה, מקצועי, אמין ומהיר!