אינסטלטור בשוהם

מחפשים אינסטלטור בשוהם לתיקון צנרת מים או ביוב בבית משותף? הזמינו עכשיו שירות מחברת "ניקוזים", חברה ותיקה ומקצועית המתמחה בכל עבודות האינסטלציה, בין השאר בעבודת גובה לתיקון ולהחלפת צנרת, תיקון סתימות וניקוי שורשים בקווי הביוב, תיקון מערכות סולריות ועוד. צוות האינסטלטורים של החברה מתמחה בכל העבודות הנדרשות לתחזוקה ולתיקון בעיות אינסטלציה בבתים משותפים בשוהם וביישובי הסביבה. השירות ניתן בכל השכונות בשוהם כמו רקפות, הדסים, ברושים ויובלים.

חברת "ניקוזים" מספקת מענה מקצועי ואיכותי לכל בעיות האינסטלציה בדירות, בבתים פרטיים, במשרדים, בעסקים ובבתים משותפים. ניתן להזמין אינסטלטור 24 שעות בשוהם המעניק שירותי חירום מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, גם בשבתות ובחגים.

אינסטלטור בשוהם

אינסטלטור בשוהם לתיקוני צנרת בבתים משותפים

בעיות בצנרת נחשבות לנפוצות במיוחד בבתים משותפים שגילם מעל 15 שנה. עם זאת, תקלות ובעיות שונות בצנרת של הבית המשותף עשויות להתרחש גם בבתים חדשים כתוצאה מליקויי בנייה, חיבורים רופפים, בעיות שיפועים, בלאי טבעי, התקנה לא מקצועית של הצנרת על ידי קבלן הבניין, קידוחים בשוגג לצנרת הבניין וכיוצא בזה. בכל בעיה בצנרת של הבית המשותף תפקידו של ועד הבית להזמין מספר אינסטלטורים כדי לקבל הצעות מחיר ולערוך מעין מיני מכרז בין בעלי המקצוע. לאחר מכן ועד הבית יזמין אינסטלטור בשוהם כדי לטפל בבעיה ביסודיות ולמנוע תקלות נוספות.

תיקון צנרת בבית משותף עשוי לגרום לסכסוכי שכנים בגלל העלות היקרה, לעתים נדרשים הדיירים בבניין להוסיף כסף כדי לכסות את התיקון בצנרת, אלא אם יש יתרה מספיקה בחשבון של ועד הבית כך שהדיירים לא צריכים להושיט יד לכיסם.

בעיות שכיחות בצנרת המים והביוב בבית משותף

צנרת המים המרכזית בבית משותף שגילו מעל 15 שנה תוכננה לשימוש בהתאם לאותה תקופה, כתוצאה מבלאי ושינויים באורח החיים, הצנרת עשויה לסבול מבלאי גבוה, מהצטברות אבנית ולכלוכים בדפנות, מסדקים ומנזילות. צנרת ישנה היא מתכון בטוח לפיצוצי צנרת, רצוי להקדים תרופה למכה ולהחליף את הצנרת הישנה בחדשה ואיכותית יותר.

כאשר מאתרים בעיה בצנרת המים הראשית של הבניין יש להזמין במהירות אינסטלטור בשוהם המתמחה בתיקון ובהחלפת צנרת בבתים משותפים. יש לזכור כי החלפת או תיקון צנרת בבית משותף אינה דבר של מה בכך ומדובר בעבודה מורכבת המחייבת ניסיון רב ושיטות עבודה מודרניות, יעילות ובטיחותיות. לכן, חשוב לוודא כי מזמינים אינסטלטור מקצועי המעניק שירות ברמה גבוהה וכתב אחריות על כל עבודה.

תקלות בצנרת הביוב בבית משותף חדש או ישן עשויות להיגרם ממגוון סיבות כמו חיבורים רופפים, שיפועים לא נכונים, תזוזת קרקע, סתימות קשות כתוצאה מהשלכת מוצרי היגיינה בלתי מתכלים, פסולת בנייה שהצטברה בקווי הביוב בעת הקמת המבנה ומסיבות נוספות. כמו כן, כל הדירות בבניין עלולות לסבול מסתימה קשה כתוצאה מצמיחת שורשים בקווי הביוב של הבניין.
אינסטלטור מקצועי בשוהם יאבחן את הבעיה ובהתאם לכך יגיש הצעת מחיר מסודרת לוועד הבית. לאחר אישור החוזה הוא יתחיל עםם הצוות שלו לתקן את הבעיה, במידת הצורך הוא ימליץ על החלפת הצנרת, במיוחד אם סובלים מבעיות בתדירות גבוהה יחסית. תפקידו של האינסטלטור לתכנן את ולהתקין מחדש את צנרת האינסטלציה של הבית המשותף, תוך התחייבות לשימוש בצנרת חדשה באיכות גבוהה ולהתקנה מקצועית על מנת למנוע בעיות עתידיות לאורך זמן רב.

חשוב לציין כי תפקידו של ועד הבית לשאת בעלויות תיקון צנרת בבית משותף, בהתאם לתקנון הבית המשותף. עלויות התיקון עשויות להיות גבוהות, בהתאם למורכבות הבעיה ועלות חומרי הגלם הנדרשים לטיפול מקצועי ויעיל בתקלה. אין לדחות את התיקון מאחר ועשויים לסבול מנזקי מים ורכוש, ממפגעים תברואתיים חמורים, מנזק לתשתיות הבניין, מרטיבות ומבעיות נוספות, כמו גם מפגיעה באיכות החיים. לכן, מיד לאחר איתור בעיה בצנרת הבית המשותף יש להזמין אינסטלטור בשוהם המתמחה בנושא ומציע עבודה מהירה עם אחריות.

שירות 24 שעות ביממה, מקצועי, אמין ומהיר!

תפריט נגישות