אינסטלטור בשרון

מחפשים אינסטלטור בשרון המתחייב להגיע במהירות ולספק שירות מקצועי עם כתב אחריות? התקשרו עכשיו לחברת "ניקוזים" ותיהנו גם אתם ממעטפת שירותים רחבה של צוות אינסטלטורים מוסמך ומיומן. השירות הניתן בכל אזור השרון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, גם בשבתות ובחגים.

אינסטלטור בשרון

חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, בין השאר החברה מספקת שירות לבעיות כמו פתיחת סתימות בצנרת הביוב, לרבות שטיפת צנרת, תיקון נזילות, החלפת צנרת מים וביוב, תיקון מערכות סולריות ודודים, ומגוון פתרונות נוספים, גם אם בעלי מקצוע אחרים לא הצליחו לפתור את הבעיה עבורכם. לפניכם מספר טיפים חשובים שיסייעו לכם להימנע מבעיות אינסטלציה בבית ובמשרד ולמזער את עלויות התיקון בעת הצורך.


אינסטלטור בשרון מציע טיפים חשובים למניעת סתימות בצנרת הביוב


כדי להימנע מסתימות קשות באסלה ובקווי הביוב בבית ובעסק יש להימנע מהשלכת מוצרי היגיינה. אסור להשליך לאסלה מגבונים, תחבושות היגייניות, טמפונים ומוצרי היגיינה נוספים מאחר ואלה אינם מתכלים בקלות ועלולים לגרום לסתימה קשה. כתוצאה מהסתימה אתם חשופים גם להצפה בנכס, אם יש לכם עסק כדאי להציב שלט בשירותים ולדרוש מהעובדים ומהלקוחות לא להשליך מוצרים בלתי מתכלים לאסלה, לא בדלי סיגריות ולא מוצרי היגיינה ופסולת אחרת.


בנוסף, אינסטלטור ברעננה ובאזור השרון ממליץ להתקין רשתות סינון בפתחי הניקוז בכיורים, במקלחון ובאמבטיה. לרשתות סינון תפקיד חשוב למנוע משערות, חומרים אורגניים ופסולת אחרת לחדור לקווי הביוב ולסיפון ולגרום לסתימה קשה. אחת לכמה זמן יש לנקות את רשתות הסינון.


מומלץ גם להימנע משפיכת שמנים ושאריות קפה (בוץ) בכיור, השמנים מצטברים בדפנות הצנרת ועם הזמן נוצרת סתימה המחייבת קריאה לאינסטלטור מקצועי.
במהלך שיפוץ הנכס כדאי לכסות את פתחי הניקוז כדי להימנע מפסולת בנייה לחדור לקווי הביוב. פסולת בנייה כמו חול, מלט, בטון וכדומה מצטברת בסיפון של הכיור ובקווי הביוב.
אגב, אם סובלים מסתימה קלה באסלה או בכיור, אפשר לנסות לפתוח את הסתימה בעזרת פומפה או באמצעות שיטות אחרות. כאשר סובלים מסתימה קשה יש להזמין אינסטלטור בשרון המתמחה בפתיחת סתימות ובשטיפת צנרת. חשוב לבחור היטב את איש המקצוע ומומלץ לקבל כתב אחריות על העבודה.


תחזוקה נכונה של הכיור


אינסטלטור בהרצליה מציע לכם לשפוך אחת לשבוע מים רותחים בכיור הביתי. מומלץ לשפוך מים גם בכיור המטבח ובשירותים. המים הרותחים ממיסים שומנים ומפרקים לכלוכים שהצטברו בצנרת. מומלץ גם לשפוך אבקת סודה לשתייה בפתח הניקוז של הכיור, האבקה ממיסה חומרים אורגניים ושומנים ביעילות גבוהה ומסייעת לכם לשמור על צנרת נקייה.
כדאי לדעת כי ניתן לרכוש בחנויות כלי עבודה, ברשתות שיווק ובכל מכולת שכונתית תכשירים שונים לפתיחת סתימות ולתחזוקה שוטפת של צנרת האינסטלציה. עם זאת, לא כל התכשירים יעילים, הם מכילים חומרים כימיים מסוכנים המזהמים את הסביבה, לכן עדיף להזמין אינסטלטור בשרון המציע שירותי תחזוקה לצנרת האינסטלציה הביתית. האינסטלטור שוטף את הצנרת במכשור ייעודי או מנקה את הצנרת בעזרת משאבת לחץ ואמצעים יעילים אחרים.


התקנת סנן מים


בישראל המים קשים ומלאים באבנית, זו גורמת לסתימות ולבעיות נוספות במערכת האינסטלציה בבית ובעסק. מומלץ להזמין אינסטלטור ברעננה או ביישוב בו אתם גרים בשרון כדי להתקין סנן מים. לסנן תפקיד חשוב למניעת בעיות אבנית וסתימות בצנרת המים והביוב. כמו כן, סנן מים מסייע לשמור על גופי החימום במכשירי חשמל ביתיים כמו מכונת כביסה, בוילר, מדיח כלים ודוד שמש.


שירותי חירום


אם גיליתם נזילה ובמידה ואתם סובלים מהצפה או מבעיית אינסטלציה חמורה עליכם לפעול במהירות ויש להזמין מיד אינסטלטור 24 שעות בשרון. יש לוודא מראש כי פונים לאינסטלטור זמין ומקצועי המציע שירותי חירום. כדי לקבל טיפים נוספים כדאי לכם להתייעץ עם אינסטלטור בהרצליה המבצע עבודה בביתכם או בבית העסק שלכם, כך תוכלו להימנע מבעיות רבות ולמזער הוצאות בגין עבודות אינסטלציה מורכבות.

זמינים לשירות מהיר 24 שעות בכל אזור השרון!