איתור נזילות מים

האם גיליתם סימני רטיבות, עובש או פטריות? האם חשבון המים גבוה מהרגיל? ובכן, סיכוי סביר כי אתם סובלים מנזילה בצנרת המים או הביוב. כדי לטפל בבעיה עליכם להזמין אינסטלטור מקצועי ואמין, כיום ישנם עזרים טכנולוגיים ושיטות חדשניות למציאת מקור הנזילה בנכס ללא צורך בחפירות, קידוחים והרס תשתיות. איתור נזילות על ידי חברת "ניקוזים" מבוסס על שיטות מתקדמות ואמצעים טכנולוגיים חדשניים, החברה מציעה שירותי חירום ועבודות אינסטלציה 24/7, השירות ניתן גם בשבתות ובחגים.

חברת "ניקוזים" היא מהחברות המובילות בארץ בעבודות אינסטלציה קלות ומורכבות כאחד, החברה מתמחה בין השאר בעבודות אינסטלציה כגון תיקון נזילות, תיקון והחלפת ניאגרות סמויות, עבודות אינסטלציה בגובה, תיקון מערכות סולריות, החלפת צנרת ועוד. החברה מעניקה אחריות על כל עבודה ומתחייבת לפתרונות מתקדמים ולשירות ברמה גבוהה.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

כיצד יודעים כי ישנה נזילה בצנרת?

 ישנם מספר סימנים המעידים על נזילה בצנרת, הסימנים העיקריים הם:

• חשבון מים גבוה – חשבון מים גבוה מהרגיל מעיד לרוב על נזילת מים. מומלץ לסגור את השיבר והברזים כדי לבדוק האם המונה ממשיך לרוץ.

• עובש, פטריות וסימני רטיבות בקיר – סימני עובש, פטריות וכתמי רטיבות בקיר ו/או בתקרה עשויים להעיד על נזילה בצנרת, לעתים הבעיה נגרמת בגלל איטום לקוי. חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי לאבחון מדויק של הבעיה ולפתרון מתקדם ויעיל.

• ריח רע – נזילות עשויות להיות סמויות מהעין, לדוגמה מאחורי ארון קיר, מתחת לבלטות וכדומה. המים המצטברים בעקבות הנזילה והעובש המתפתח בעקבות זאת גורמים לרוב למפגעי ריח. ריח בלתי נסבל מעיד ברוב המקרים על נזילה.

• הצפה – הצפה בנכס מעידה על פיצוץ צנרת או בעיות איטום, יש להזמין אינסטלטור כדי לאתר את הבעיה ולטפל בה במקצועיות.

איתור נזילות

איתור נזילות ובעיות רטיבות

באזור המרכז וביישובים רבים נוספים בכל הארץ ישנם בנייני מגורים ומשרדים יחסית ישנים בהם תשתיות האינסטלציה ישנות ואינן תואמות את הצרכים של הדיירים בימינו. בעבר היה נהוג להתקין צנרת מים ממתכת, הצנרת מחלידה עם השנים ונוצרים בה סדקים הגורמים לנזילות ולהצפות. גם במבנים חדשים עלולים לסבול מנזילות והצפות בגלל עבודה לא מקצועית, בלאי טבעי, תזוזת קרקע, חיבורים רופפים, גומיות יבשות וסדוקות במחברי הצנרת, קידוח בשוגג לצנרת ועוד.

כדי להימנע מחפירות בכל הבית על מנת לאתר את מיקום הנזילה חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי המציע שירות איתור נזילות מים ללא הרס וללא קידוחים מיותרים. לאחר איתור מדויק של הנזילה האינסטלטור מציע פתרונות אפשריים לתיקון הבעיה, ישנם מקרים בהם הוא ימליץ על החלפת הצנרת הישנה, בעיקר אם סובלים מנזילות רבות או שהצנרת עשויה ממתכת ואין טעם לתקן אותה.

שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם וחדשני

נזילות בצנרת המים והביוב הן בעיה שכיחה ומורכבת, יש לטפל בנזילה במהירות ולא להזניח את הטיפול אחרת מסתכנים בנזק רב ובלתי הפיך לתשתיות המבנה, להצפות העשויות לגרום לנזקי רכוש כבדים, ולבעיה קשה ומורכבת יותר שעלות התיקון שלה גבוהה. כיום, ניתן לאתר נזילות בצנרת בלי להפוך את הדירה או הנכס לאתר בנייה. אין צורך לפרק אריחי חיפוי וריצוף, לחפור בקירות או ברצפה, ולא צריך להרוס את הגינה כדי לאתר נזילה.

תחום האינסטלציה עבר שינויים רבים בשנים האחרונות, האינסטלטורים כיום נעזרים במכשור חדשני ועתיר בטכנולוגיות מתקדמות. לרשותם עזרים טכנולוגיים איכותיים ויעילים למציאת מקור הנזילה במבנה כמו מצלמה תרמית, סיב אופטי לצילום פנים צנרת, מכשיר גלי קול, וקיימת אפשרות לאתר את הנזילה גם בעזרת הזרמת גז ידידותי לסביבה ובאמצעות גלאי רגיש ניתן לאתר בדיוק רב את מיקום הנזילה בצנרת, ללא הרס וחפירות.

איתור נזילות ורטיבות מומלץ לבצע רק על ידי אינסטלטור מומחה כך ניתן יהיה לטפל בבעיה במהירות וביעילות. אין להזניח את הבעיה ורצוי לבצע תיקון נזילות במבנה רק על ידי חברה מקצועית המתמחה בעבודות אינסטלציה מורכבות.

שירותי חירום 24 שעות ביממה!

אזורי שירותי במרכז:

  • אינסטלטור באשדוד
  • אינסטלטור בבת ים
  • אינסטלטור בתל אביב

תפריט נגישות