אם חשוב לך שירות אמין מקצועי מהיר והוגן נח ובניו הם הכתובת. נח טיפל בבעיה אצלי בבית ואחר כך החליף את כל צנרת הבניין. הכול נעשה במקצועיות עם קבלות. נח ובניו הם בשבילי הכתובת.

 רות בן צבי, רחוב: שטמפפר 70 פ"ת.

היכרותי עם ניקוזים אינסטלטורים, לפני כ- 6 שנים. נתקלתי באב ובן, אינסטלטורים העובדים ביחד ומהווים צוות מקצועי ומהמין. מאז במשך השנים, הבאתי אותם בעת הצורך, וידעתי שכאשר אני מתקשר, הם מתייצבים לשירותי במהירות האפשרית ותמיד יפתרו לי את הבעיה על הצד הטוב ביותר במהירות במקצועיות ובמחיר הוגן. אני ממליץ על ניקוזים אינסטלטורים ובמיוחד על לירון יש לכם כתובת ופתרון לכל בעיה.

אודי קרן, רחוב: פרוג 9 פ"ת.

 

לירון, רציתי להודות לך ולצוות על הטיפול המהיר והיעיל שביצעתם בביתי. סוף סוף החלפתי את הצנרת והראש שקט. כמו כן קו הביוב שבגינה תוקן לשביעות דיירי הבית. המון תודה בשמי ובשם דיירי הבניין.

אידה שטמר, רחוב: משה דיין 30 חולון.

 

נח ובנו לירון הם "שרברבי הבית" שלי מזה שנים רבות. מעבר לתיקונים שוטפים, חלקם רציניים ממש, הם התקינו בחצר ביתי קו מים חדש וסללו קו ביוב חדש, ובכך תיקנו מצב שממנו סבלנו שנים רבות. בכל העבודות, "ניקוזים" הפגינו התמדה, הבנה, מקצוענות ראויה לשמה ובראש ובראשונה- היענות מהירה לכל קריאה.

עמירם מרקוס. רחוב: יעקוב פיכמן 22 פ"ת.

את המספר של לירון קיבלתי ממכר. לירון הגיע עם הצוות שלו עשו פה עבודה מקצועיות והתעקשו להשאיר הכול נקי. תענוג של איש מקצוע והמון אמינות. ממליצה בחום.

אורלי בן עמי. רחוב: סמילנסקי 19 פ"ת.

 

אדיבות מקצועניות הוגנות יושר ועמידה בלוחות הזמנים הם שם המשחק. לירון מחברת ניקוזים ניחן בכל התכונות הנ"ל. הביקור שלו מהווה כעין מפגש בין חברים  למרות הפאר בגילאים. יישר כוח.

חזי שמוקלר, רחוב: הר החרמון 15 קריית אונו.

 

ניקוזים קבוצה של אינסטלטורים השייכת למשפחה אחת, מאוד אמינה עושה את עבודתה מכל הלב. שולחת לכם תודה ענקית לה אתם זכיתם ביושר ובצדק, עבודתכם מסורה ובזכותה אין לנו בעיות אינסטלציה. בכל בעיה שמתעוררת אתם תמיד שם ללא תירוצים או עיכובים, המלצתי עליכם לחברים ולבני משפחה וכולם כאחד מרוצים מהיחס והמסירות שאתם משקיעים בעבודתכם. כן ירבו כמותכם, שוב תודה ענקית משפחת הלפרין.

מינה הלפרין. רחוב: ביאליק 34 פ"ת.

 

אני רוצה לציין לשבח את צוות ניקוזים. במיוחד את לירון. יש לציין את המקצועיות, האמינות והמחירים הסבירים. מומלץ מאוד במקרה הצורך. אצלי הוא יצא צדיק.

אילן כץ. רחוב: מילר 2 פ"ת.

 

בדרך כלל אני לא נוהגת לכתוב פוסטים בפייסבוק. אבל היום זה שונה. הבוקר קמתי להצפה מטורפת בדירה. התקשרתי ללירון מניקוזים שהרגיע והבטיח שיגיע בשעות אחה"צ לתקן את התקלה. ואכן, אחרי יום עבודה מלא ומתיש אצל לקוח אחר, הגיע. פתר את הבעיה, ניקה את אזור העבודה, החזיר את הכל למקומו, מלבד אותם דברים שאני רציתי למיין, והכל בחיוך ובנעימות. גם התשלום היה הוגן. תודה רבה, וממליצה בחום.

הדסה פז. רחוב: א.ד גורדון 10 פ"ת.

 

תפריט נגישות