תיקון משאבות ביוב ומים

מחפשים אינסטלטור זמין ומקצועי המתמחה בתיקון משאבות מים בבנייני מגורים? זקוקים לשירותי תיקון משאבה טבולה לביוב? חברת "ניקוזים" הוקמה לפני למעלה מ-30 שנה כעסק משפחתי המציע שירותי אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר ומענה מקצועי לכל בעיה ובקשה. בין השאר, החברה מתמחה בתיקון מערכות סולאריות, בעבודות אינסטלציה בגובה, באיתור ותיקון נזילות ופיצוצי צנרת ובשלל עבודות נוספות.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

תיקון משאבות מים והתקנה בבנייני מגורים

בבנייני מגורים רבים בארץ מותקנות משאבות מים להגברת לחץ המים ולשיפור באיכות חיי הדיירים. בבנייני מגורים יחסית ישנים אין משאבות מותקנות, לכן אם הדיירים בקומות העליונות סובלים מלחץ מים נמוך כדאי לדעת כי יש פתרון מקצועי לבעיה. בעיית לחץ מים נמוך בבנייני מגורים היא תופעה שכיחה שנפוצה בכל הערים במדינה, בעיקר בגוש דן והסביבה, אך לא רק.

בשנים האחרונות החלו ועדי בתים לקבל החלטה חשובה כדי לאפשר גם לדיירים בקומות העליונות ליהנות מלחץ מים איכותי ותקין. כך הדיירים יכולים בסוף יום עבודה ליהנות ממקלחת נעימה עם זרם מים חזק, לרחוץ כלים ללא בעיה, לשטוף שיניים בהנאה וליהנות מאיכות חיים גבוהה.

תיקון משאבה טבולה

עם זאת, כל משאבה עשויה להתקלקל כתוצאה מבלאי טבעי, שחיקה, הצטברות לכלוכים ואבנית ומסיבות נוספות. כאשר משאבת מים אינה פועלת כראוי או הפסיקה לעבוד חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי ואמין לתיקון משאבות מים. האינסטלטור מאבחן את הבעיה ומטפל בה במיומנות גבוהה ובמהירות האפשרית, כך הדיירים אינם סובלים שעות ארוכות מזרם מים דליל בקומות העליונות ותוך זמן קצר הם זוכים לזרם מים חזק ויכולים לשוב לשגרת חייהם.

גם בבנייני מגורים חדשים בהם יש בריכת שחיה, מערכות כיבוי כמו ספרינקלרים ומערכות סולאריות לחימום מים מותקנות משאבות מים, חברת אינסטלציה המתמחה בשירותי תיקון משאבות מים מסוגלת לספק שירות מהיר ואיכותי לכל בעיה.

תיקון משאבות ביוב טבולות והתקנה

בבתים פרטיים רבים, ובמבנים רבים ברחבי הארץ יש קומת מרתף המשמשת למגורים, למחסנים, לחניה ועוד. לנוכח מצוקת הדיור החלו רבים לגור בדירות תת קרקעיות המחוברות למערכת הניקוז הראשית של הבניין. כדי להזרים את השפכים לקווי הביוב הראשיים יש להתקין משאבה טבולה הנקראת גם משאבת ביוב ביתית. יש מבחר עצום של דגמי משאבות טבולות, חלקן איכותיות וחלקן פשוטות והן עשויות לגרום לבעיות ולתקלות חוזרות ונשנות.

ראוי לציין כי תיקון משאבות ביוב טבולות בבתים פרטיים, בבנייני מגורים ובמבנים אחרים, אינו דבר של מה בכך. רק אינסטלטור מקצועי המתמחה בתחום משאבות מים וביוב מסוגל לאבחן במיומנות את הבעיה ולתקן אותה. כאשר מתכננים להוסיף דירה מתחת לקרקע, קומת מרתף עם שירותים או להתקין חדר שירותים בחניון תת קרקעי, יש להזמין אינסטלטור המתמחה בתכנון קווי ביוב ובהתקנת צנרת איכותית עם משאבה טבולה.

יש מגוון דגמים של משאבות טבולות לביוב, ביניהן משאבות עם מנגנון ייעודי לטחינת הפסולת הביתית על מנת להזרים ללא בעיה את השפכים לקווי הביוב הראשיים של הבניין. לכן, חשוב להתקין משאבה איכותית ואמינה בהתאם לצרכי הלקוח וסוג השפכים שיש להזרים לקווי הניקוז הראשיים. כמו כן, יש למקם את המשאבה במקום נכון, לוודא כי היא אינה מרעישה, וחשוב להתקין דגם בעל הספק שאיבה גבוה המתאים להזרמת כל השפכים מהצנרת הביתית לקווי הביוב הראשיים, במקום להתקין מספר משאבות חלשות.
כדאי לדעת כי במבני ציבור רבים מותקנות משאבות, הן להגברת לחץ מים והן להזרמת שפכים. מומלץ ליצור קשר עם אינסטלטור מקצועי ולהזמין אחת לתקופה לתחזוקה שוטפת של המערכות השונות בבניין, כך ניתן לחסוך עלויות ולהימנע מבעיות.

שירות 24/7 בכל אזור המרכז והשרון!

תפריט נגישות