אינסטלטור באזור

סובלים מסתימה קשה בכיור, במקלחת או בצנרת הביוב הראשית של הבניין? האם ניסיתם לשחרר את הסתימה ללא הצלחה באמצעות פומפה או חומרים מיוחדים שרכשתם בחנות כלי עבודה? ובכן, אם אתם סובלים מסתימה מורכבת עליכם למהר ולהזמין שירות מחברת "ניקוזים" המתמחה בכל עבודות האינסטלציה באזור והסביבה ומציעה פתרונות מתקדמים ועבודה עם אחריות.

חברת "ניקוזים" היא חברת משפחתית עם ניסיון מצטבר שנרכש לאורך למעלה מ-30 שנות קיומה. החברה מציעה שירות בפריסה רחבה ושולחת אינסטלטור באזור לפתרון בעיות מורכבות שבעלי מקצוע אחרים לא הצליחו לפתור. בין השאר, החברה מתמחה בעבודות אינסטלציה כמו פתיחת סתימות מורכבות בבית הלקוח, תיקון והחלפת ניאגרות סמויות ורגילות, עבודות אינסטלציה בגובה, תיקון פיצוצי צנרת, שאיבת הצפות ועוד.

כדאי לדעת כי חברת "ניקוזים" מציעה בין השאר שירותי אינסטלטור 24 שעות באזור, החברה מפעילה מוקד שירות מאויש וזמין מסביב לשעון ומספקת שירותי חירום לכל בעיה ודרישה, 24 שעות ביממה, גם בשבתות ובחגים.

אינסטלטור באזור לפתיחת כל סוגי הסתימות

סתימות עשויות להיות קלות לפתיחה או מורכבות ומאתגרות. במקרים מסוימים הלקוח עשוי לסבול מסתימה פשוטה וקלה לפתיחה, הוא יכול להתמודד עם הבעיה לבד באמצעות פומפה, קפיץ עם ראש ספירלי, חומרים כימיים מיוחדים לפתיחת סתימות ועוד. כאשר סובלים מסתימה מורכבת כמו שורשים בביוב או הצטברות פסולת בניין בקווי הביוב הראשיים, לא ניתן לשחרר את הסתימה בשיטות הרגילות ויש להזמין אינסטלטור מקצועי, יעיל ואמין.

אינסטלטור באזור
אינסטלטור באזור

אינסטלטור באזור מגיע במהירות האפשרית לבית הלקוח, מאבחן את הבעיה בעזרת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים כמו מצלמה תרמית או סיב אופטי המוחדר לצנרת, ולאחר איתור מקור הבעיה ומיקום הסתימה הוא יציע ללקוח את הפתרונות האפשריים לשחרור הסתימה.

כאמור, ניתן לחסוך עלויות ולנסות לשחרר סתימה פשוטה באסלה, בכיור ובצנרת באמצעות שיטות רגילות ועזרים שיש כמעט בכל בית. אם הלקוח סובל מסתימות חוזרות ונשנות וכבר ביקרו אצלו אינסטלטורים שניסו לתקן את הבעיה ללא הצלחה, אז עליו להזמין חברה מקצועית ומובילה המתמחה בפתיחת סתימות מורכבות.

שיטות לפתיחת סתימות מורכבות בצנרת

לפתיחת סתימות מורכבות יש להזמין אינסטלטור מקצועי המאבחן את הבעיה באמצעות ציוד טכנולוגי חדשני. לאחר איתור הסתימה בצנרת, ללא כל הרס וחפירות מיותרות, האינסטלטור יכול להציע מספר פתרונות אפשריים, ביניהם:

  • פתיחת סתימות באמצעות לחץ מים גבוה
  • פתיחת סתימות מורכבות בעזרת מקלות ביוב
  • רובוט ייעודי לחיתוך שורשים וריסוק פסולת מוצקה בקווי הביוב
  • חומרים כימיים מיוחדים לניקוי צנרת

לעתים, הלקוח סובל מסתימה מורכבת כתוצאה מצמיחת שורשים בצנרת, חשוב לדעת כי שורשים של עצים ושיחים מוצאים בקלות סדקים קטנים בקווי הביוב וחודרים אליהם, שם הם מתפתחים במהירות וללא הפרעה עד להיווצרות סתימה קשה. ריסוק השורשים אינו דבר של מה בכך, הפתרון היעיל והנכון הוא החדרת רובוט עם ראש ספירלי לריסוק השורשים, אפשר לשטוף את הצנרת בלחץ מים גבוה, בעזרת החדרת צינור מים ובראשו דיזה להגברת הלחץ.

כדי לשטוף את קווי הביוב בלחץ מים גבוה יש להזמין אינסטלטור באזור המציע שירותי ביובית. באמצעות ביובית ניתן לפתוח סתימות מורכבות שנוצרו כתוצאה מצמיחת שורשים ו/או כתוצאה מהצטברות פסולת מוצקה ובלתי מתכלה בקווי הביוב.

לעתים, אין גישה נוחה לביובית לכן נהוג להציב משאבת מים בעלת הספק גבוה, ולאחר החדרת צינור מים עם ראש דיזה מבצעים שטיפת צנרת בלחץ מים גבוה על מנת לשחרר את הסתימה מהפסולת שהצטברה לאורך זמן בקווי הביוב. יש מקרים בהם משחררים סתימה מורכבת באמצעות שאיבת השפכים וריקונם במקום ייעודי. במקרי חירום ובשעות לא שגרתיות יש להזמין אינסטלטור 24 שעות באזור המציע שירות פתיחת סתימות ועבודות אינסטלציה מורכבות מסביב לשעון.

זמינים לטיפול בכל תקלה 24 שעות ביממה!