אינסטלטור בגבעתיים

מחפשים אינסטלטור בגבעתיים לסידור ותיקוןו בעיות אינסטלציה? התקשרו עכשיו לחברת "ניקוזים", חברה ותיקה ומובילה שהוקמה לפני למעלה מ-30 שנה. החברה מספקת מענה מקצועי מקיף לכל עבודות האינסטלציה, בין היתר תכנון והתקנת צנרת מים וביוב, עבודה בגובה לתיקון צנרת ולפתיחת מרזבים, תיקון מערכות סולריות ועוד. החברה מציעה שירות אינסטלטור בגבעתיים 24/7, גם בשבתות ובחגים.

אינסטלטור מקצועי ואמין בגבעתיים מגיע לבית הלקוח בזמן הקצר ביותר לאחר הקריאה, השירות ניתן בכל שכונות העיר כמו גבעת רמב"ם, שיינקין , ארלוזורוב, שכונת קריית יוסף ועוד.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

שירות אינסטלטור בגבעתיים 24/7 גם בשבתות וחגים

צנרת האינסטלציה עשויה להתקלקל כתוצאה מבלאי טבעי, הצטברות אבנית, שומנים ופסולת בדפנות, היווצרות סדקים, קידוח בשוגג לתוך הצנרת, תנועת קרקע, חלודה בצנרת ישנה ממתכת, התקנה לא מקצועית ומסיבות רבות נוספות. לעתים האינסטלטור יציע תיקון מקומי בשיטות מתקדמות ושונות כדי לתקן בעיות כמו נזילות קלות או פיצוצי צנרת, אם סובלים מבעיות צנרת בתכיפות גבוהה מומלץ לשקול החלפת צנרת כדי ליהנות משקט לאורך זמן ומצנרת חדשה ותקינה ללא בעיות.

אינסטלטור בגבעתיים מאבחן את מצב הצנרת הקיימת בנכס, בבתים ישנים מותקנת צנרת ממתכת המחלידה עם השנים לכן חשוב להחליף אותה, כך גם משפרים את איכות המים בבית. צנרת ישנה עשויה לגרום לבעיות אינסטלציה רבות ומורכבות כמו פיצוצי צנרת ונזילות, בעקבות כך עשויים לסבול מרטיבות בקירות, ברצפה ובתקרה, מהתפתחות עובש ופטריות המהווים מפגע תברואתי חמור ומסוכן לבריאות האדם, מנזילות סמויות הגורמות נזק לתשתיות המבנה, מהתנפחות הקיר ומנזקים רבים נוספים, לרבות הצפה ונזקי רכוש כבדים.

אינסטלטור בגבעתיים

כאשר האינסטלטור ממליץ להחליף את הצנרת הבלויה מומלץ להקשיב לדבריו מאחר והוא מומחה לנושא. אמנם, עלות החלפת צנרת עשויה להסתכם בכסף רב, אך כך נמנעים מבעיות אינסטלציה קשות המחייבות לעתים הזמנת אינסטלטור 24 שעות בגבעתיים ותיקונים חוזרים ונשנים.

החלפת צנרת בעיר גבעתיים

חשוב לדעת כי בבתים ישנים ישנה צנרת ממתכת שהולכת ומחלידה עם השנים, כמו כן הצנרת הישנה סובלת מחיבורים רופפים ומהיווצרות סדקים. כאשר מתכננים שיפוץ בבית שגילו 15-30 שנה מומלץ להזמין אינסטלטור בגבעתיים כדי לבדוק את מצב הצנרת ולבחון האם כדאי להחליפה. צנרת ישנה מומלץ להחליף רק על ידי בעלי מקצוע מוסמכים, יש כיום פתרונות חדשים וחומרים איכותיים, לכן חשוב לקבל ייעוץ ומומלץ להפקיד את המלאכה בידי אינסטלטור מקצועי ואמין המתחייב לעבודה עם כתב אחריות, לעמידה בלוחות זמנים ולשימוש בחומרי גלם באיכות גבוהה בלבד.

התקנת צנרת חדשה בבית שגילו מעל 15 שנה מונעת בעיות כמו קורוזיה ונזילות בחיבורים, טרם התקנת הצנרת החדשה מומלץ להתייעץ עם האינסטלטור מאחר וניתן להוסיף נקודות מים לחיבורים עתידיים של כלים סניטריים או מוצרי חשמל כמו מדיח ומכונת כביסה, לשנות את מיקום הכלים הסניטריים ולהכין את תשתית האינסטלציה הנדרשת, להאריך קטע צנרת, להתקין ברז סוללה וניאגרה סמויה וכיוצא בזה.

ראוי לציין כי כיום יש בשוק סוגי צנרת חדשים ואיכותיים, רוב האינסטלטורים מעדיפים לעבוד ולהתקין צנרת מים מסוג SP או פקסגול ומולטיגול, וצנרת גבריט לקווי הביוב.

איך לשמור על הצנרת החדשה

לאחר החלפת הצנרת הישנה חשוב לדאוג לתחזוקה שוטפת של קווי הביוב והמים, כך ניתן להימנע מבעיות רבות ולחסוך עלויות. אינסטלטור מקצועי ממליץ לשפוך מים רותחים בפתחי הניקוז, לפחות פעם בשבוע, להימנע מהשלכת מוצרי היגיינה בלתי מתכלים לאסלה, לנקות את הסיפון אחת לכמה זמן ובמידת הצורך להזמין אינסטלטור מקצועי לתחזוקה שוטפת של הצנרת.
לעתים סובלים מבעיה חמורה כמו פיצוץ בצנרת או הצפה, ויש להזמין אינסטלטור 24 שעות בגבעתיים. האינסטלטור מאבחן את הבעיה ובמידה ויש להחליף את הצנרת הפגומה הוא יבצע זאת במהירות האפשרית כדי שהדיירים יוכלו לשוב לשגרת חייהם במהרה.

שירות מהיר 24 שעות ביממה. כולל סופי שבוע!

אזורי פעילות נוספים באזור גבעתיים

תפריט נגישות