אינסטלטור בגדרה

חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה ומציעה שירות מקצועי, זמין, מהיר ויעל לתושבי גדרה ויישובי הסביבה. החברה מציעה שירותי אינסטלטור בגדרה מסביב לשעון, ניתן להתקשר למוקד השירות בכל שעה וליהנות מעבודה יעילה ואיכותית, בסיומה הלקוח מקבל כתב אחריות.

החברה מציעה פתרונות מתקדמים ויעילים לכל בעיות האינסטלציה, בין השאר צוות האינסטלטורים של החברה מתמחה בעבודות כמו תיקון מערכות סולאריות לחימום מים, תיקון והחלפת ניאגרות סמויות של מיטב המותגים, תיקון פיצוצי צנרת, איתור נזילות ללא הרס, שאיבת הצפות, פתיחת סתימת שורשים בביוב באמצעים טכנולוגיים חדשניים ובשיטות עבודה המוכחות ביעילותן.

חברת "ניקוזים" מציעה שירות אינסטלטור 24 שעות בגדרה, השירות מיועד ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. החברה מחויבת לסטנדרטים גבוהים, לעבודה מקצועית, לשירות אדיב ולמחירים אטרקטיביים לכל הלקוחות בגדרה, ביישובי הסביבה ובמקומות נוספים בארץ.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

פתיחת סתימת שורשים בביוב על ידי אינסטלטור בגדרה

גדרה היא מושבה גדולה באזור השפלה הדרומית, היא משתרעת על פני 7 גבעות ובשטחה שטחים ירוקים רבים וסביבה שטחים חקלאיים. בשנים האחרונות היישוב גדל ותושבים רבים הצטרפו אליו, הוקמו שכונות חדשות וצביון היישוב השתנה. בגדרה יש שכונות ותיקות עם בתים צמודי קרקע לצד שכונות חדשות המאופיינות בבנייה רוויה.

בגלל הצמחייה העשירה ביישוב ישנם תושבים הסובלים מצמיחת שורשים בקווי הביוב הראשיים, בעוד המועצה האזורית אחראית על תחזוקת קווי הביוב העירוניים, תושב הסובל מסתימות קשות בביוב כתוצאה מצמיחת שורשים ללא הפרעה חייב להזמין אינסטלטור בגדרה כדי לטפל במיומנות בבעיה. 

שורשים עלולים לצמוח בקווי הביוב הראשיים של בתים פרטיים ובנייני מגורים, יש בגדרה עצים ושיחים הידועים בשורשים החודרים עמוק לבטן האדמה, השורשים מחפשים מקור מים וכאשר הם מגלים סדק קטן ומזערי בקווי הביוב הם חודרים דרכו לצנרת וצומחים במהירות. חשוב לציין כי שורשים שחודרים מבעד לסדקים קטנים בקווי הביוב גדלים בו ללא כל הפרעה, לרשותם מזון עשיר ומים בשפע, לכן הם צומחים במהירות וגורמים להפרעה קשה לזרימת תקינה של השפכים. עם הזמן השורשים מתעבים וגדלים עד לסתימה כמעט מוחלטת של קווי הביוב. כתוצאה מכך הדיירים סובלים מסתימה קשה ומהצפות בחצרות ובבתים.

אינסטלטור בגדרה

אינסטלטור בגדרה המוזעק על ידי תושבי היישוב לפתיחת סתימה בקווי הביוב חייב לבדוק מהו הגורם לסתימה. האינסטלטור יכול להציע ללקוח צילום פנים צנרת כדי לאתר את מיקום הסתימה בקווי הביוב והסיבות שגרמו להיווצרותה. לעתים, ניתן לאבחן בקלות כי הסתימה נגרמה בגלל צמיחת שורשים, אך יש מקרים בהם מומלץ לבצע צילום של קווי הביוב כדי לבדוק היכן השורשים צמחו ללא מפריע ואיזה טיפול לבצע כדי לנקות את הצנרת ולמנוע מהשורשים לצמחו מחדש בקווי הביוב.

ריסוק שורשים בקווי הביוב ושטיפת הצנרת

יש מספר שיטות לניקוי הצנרת משורשים שצמחו בה ללא הפרעה. חשוב להדגיש כי אינסטלטור מומחה לא יסתפק בניקוי מהיר של קו הביוב אלא יבצע בדיקה מקיפה כדי לבדוק היכן צמחו השורשים וכיצד למנוע מהם לחדור לקווי הביוב. לרוב, יש לבצע שטיפה יסודית של קווי הביוב, עם זאת יש מקרים בהם חייבים לרסק את השורשים וניתן לבצע פעולה זו באמצעות רובוט ייעודי המוחדר לקווי הביוב. האינסטלטור שולט ברובוט מרחוק, בראש הרובוט מותקנת מצלמה המאפשרת לאינסטלטור לנווט את המכשיר בצנרת ולכתוש את השורשים בדרך.

לאחר חיתוך וריסוק השורשים יש לבצע שטיפה יסודית, ולבסוף חשוב לתקן את הסדקים שנוצרו בגלל חדירת השורשים לקווי הביוב.

אם סובלים מסתימה קשה בקווי הביוב יש להזמין אינסטלטור 24 שעות בגדרה, אין להזניח את הבעיה מאחר ומסתכנים במפגעים תברואתיים, ועלולים לסבול מהצפה קשה ומנזקי רכוש כבדים.

שירות אינסטלטור בגדרה 24 שעות ביממה!​