אינסטלטור בחולון

מחפשים אינסטלטור בחולון המציע שירות מסביב לשעון ומתמחה בכל עבודות האינסטלציה? סובלים מנזילה סמויה או חוששים כי קיימת נזילה ואינכם מוצאים סימני רטיבות בקיר? התקשרו עכשיו לחברת "ניקוזים" וצוות האינסטלטורים המקצועי שלנו יגיע אליכם במהירות האפשרית על מנת לאבחן את הבעיה ולטפל בה במיומנות גבוהה. החברה מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, לרבות גילוי נזילות סמויות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים וללא הרס וחפירות מיותרות במבנה, תיקון והחלפת צנרת מים וביוב, התקנת כלים סניטריים ותיקון פיצוצי צנרת, גם בגובה.

שירות אינסטלטור 24 שעות בחולון המספק מענה מקצועי, יעיל ומהיר כל ימות השבוע, בכל שעה מסביב לשעון, גם בשבתות ובחגים. חברת "ניקוזים" בעלת ניסיון עשיר וידע עצום שנרכשו לאורך למעלה מ-30 שנות פעילותה בענף, החברה מוצאת פתרון לכל בעיה, גם לבעיות שבעלי מקצוע אחרים לא הצליחו לפתור, כל זאת ועוד תוך התחייבות למחירים הוגנים ולעבודה עם כתב אחריות. השירות ניתן בכל השכונות בעיר, ביניהן שיכון ותיקים, ג'סי כהן, אגרובנק ובאזורי התעשייה.

אינסטלטור בחולון

אינסטלטור בחולון לגילוי ותיקון נזילות סמויות

נזילה סמויה נחשבת לבעיית אינסטלציה מורכבת מאחר ולא תמיד יש סימנים המעידים על קיומה של נזילה בצנרת חבויה בקיר, ברצפה או בתקרה. עם זאת, ברוב המקרים ישנם סימנים המעידים על נזילה בבית, לדוגמה חשבון מים מנופח, רטיבות בקיר או בתקרה, קילופי צבע ושינוי בגוון הקיר, עובש, התנפחות וכדומה. אם גילתם את אחד או יותר מהסימנים קיים סיכוי סביר כי ישנה נזילה ועליכם להזמין מיד אינסטלטור מקצועי המספק שירות בחולון והסביבה כדי לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה.

חשוב לדעת כי אינסטלטור בחולון יכול לאתר את הנזילה ללא הרס וחפירות בקיר או ברצפה, כיום יש שיטות חדישות לגילוי ולאיתור מדויק של נזילות סמויות. למעשה, גילוי נזילות סמויות אפשרי בעזרת מצלמה תרמית או באמצעות החדרת סיב אופטי לצנרת כדי לצלם אותה מבפנים. האמצעי היעיל ביותר לגילוי נזילות בתוך הבית הוא באמצעות סריקה תרמו גרפית, מצלמה תרמית מאפשרת לאתר את תוואי הצנרת החבויה בקירות המבנה ולאתר בדיוק רב את מיקום הנזילה.

חשוב לציין כי מצלמה תרמית מאפשר לגלות נזילות סמויות בלי לחפור בקיר או לפרק אריחי חיפוי וריצוף, עם זאת ישנם אמצעים מתקדמים אחרים המתאימים לגילוי נזילות בשטחים פתוחים, לדוגמה בדיקת גז לגילוי נזילה במערכת מים קטנה וסגורה, גילוי נזילות בחצר ובשטחים פתוחים אפשרי גם באמצעות מערכת אקוסטית ייעודית לאיתור נזילות בצנרת תת קרקעית.

מדוע כדאי להזמין אינסטלטור בחולון המציע גילוי נזילות בעזרים טכנולוגיים?

נזילה סמויה נחשבת לבעיה מורכבת וקשה לאתר את הסיבה ומיקום הנזילה ללא אמצעים טכנולוגיים חדישים כמו מצלמה תרמית. הנזילה לא תמיד מתגלה בסמוך למקום היווצרותה מאחר והמים מפלסים את דרכם בתשתיות המבנה עד שהם מוצאים דרך לפרוץ החוצה. לעתים נזילה נוצרת במקום סמוי מהעין, לדוגמה מאחורי ארונות המטבח או מאחורי קיר מחופה באריחי קרמיקה.

גם סימני רטיבות על הקיר או התקרה לא מעידים בהכרח על מיקום הנזילה, לכן כדי למנוע הרס רב כתוצאה מחפירות בכל הבית עד לאיתור הנזילה מומלץ להזמין אינסטלטור בחולון המציע שירות איתור נזילות במצלמה טרמית ללא הרס. כדי להימנע מהפיכת הבית לאתר בנייה ומחפירות בכל המבנה חשוב לוודא כי האינסטלטור מציע שיטות מתקדמות לגילוי נזילות.

לאחר גילוי הנזילה הסמויה הוא יספק מענה מקצועי לטיפול בבעיה. בהתאם לאבחון הבעיה ניתן להציע פתרון יעיל ומקצועי כמו החלפת מקטע של צינור ישן עם סדקים, הלחמות חדשות ואיכותיות בחיבורים רופפים בצנרת הסמויה, טלאי לתיקון מקומי של הצנרת או תיקון הצנרת מבפנים בעזרת שרוול ייעודי המרוח בדבקים ושרפים וניפוחו בתוך הצנרת.

שירות 24 שעות ביממה. צוות מקצועי ומיומן!