אינסטלטור ביבנה

חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה ומציעה שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, עבודה עם אחריות ופתרונות מתקדמים לכל לקוח ולקוח. התקשרו עכשיו למוקד השירות ותוך זמן קצר יגיע אינסטלטור מקצועי ואדיב לבית, לדירה, למשרד או לעסק שלכם. אנו מתחייבים לעבודה מהירה ויעילה, למחירים אטרקטיביים ולפתרונות יעילים המבטיחים לכן תמורה מלאה למחיר.

כחברה מובילה בתחומה מציעה חברת "ניקוזים" פתרונות אינסטלציה חדשניים ואיכותיים, בהתאמה לצרכי הלקוח. בין השאר, החברה מתמחה בעבודות אינסטלציה מורכבות כמו תיקון פיצוצי צנרת בגובה, תיקון והחלפת ניאגרות סמויות, תיקון מערכות סולאריות לחימום מים בבתים פרטיים ומשותפים, החלפת צנרת במקלחת ובכל הבית ועוד. חברת "ניקוזים" מציעה שירות אינסטלטור ביבנה 24 שעות ובכל יישובי הסביבה, השירות מיועד ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, גם בשבתות ובחגים.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

אינסטלטור ביבנה לתיקון והחלפת צנרת במקלחת

בבתים ישנים שגילם למעלה מ-15 שנה הותקנה צנרת ממתכת, לרוב מברזל. עם הזמן הצנרת הישנה מחלידה, קורוזיה מתפתחת בה במהירות, נוצרים סדקים קטנים העשויים לגרום לנזילות, לבעיות רטיבות ובמקרים קיצוניים לפיצוצי צנרת ולהצפה קשה, וגם דפנות הצנרת סובלות מהצטברות של פסולת, אבנית, שיער, שומנים, לכלוכים וחול. לכן, כאשר מתכננים שיפוץ בחדר הרחצה או אם סובלים מבעיות אינסטלציה תכופות במקלחת, כדאי להתייעץ עם אינסטלטור ביבנה כדי לבחון אפשרות להחלפת הצנרת הישנה.

אינסטלטור מקצועי ואמין מאבחן את מצב הצנרת, לרשותו אמצעים טכנולוגיים חדישים ומתקדמים כדי לבדוק את פנים הצנרת ללא צורך בחפירות, בקידוחים בקירות וברצפה, ובלי לפרק אריחי חיפוי ואריחי ריצוף. באמצעות צילום פנים צנרת יכול אינסטלטור מקצועי לבדוק מהו מצב הצנרת והאם כדאי להחליפה בחדשה או לתקן אותה.

למעשה, יש שני פתרונות מרכזיים להחלפת הצנרת הישנה במקלחת. הפתרון הראשון כולל החלפה מלאה של הצנרת הישנה והבעייתית בצנרת חדשה איכותית. הפתרון השני הוא להחליף מקטע של הצנרת או לתקן את הצנרת באמצעות שיטת שרוול ושיטות מתקדמות אחרות.

אינסטלטור ביבנה

החלפת צנרת ישנה ממתכת לצנרת SP או מולטיגול

כאשר סובלים מבעיות אינסטלציה במקלחת בבית או בעסק יש להזמין מיד אינסטלטור מקצועי לאבחון הבעיה ולפתרון מתקדם לטווח ארוך. לרוב, נהוג להחליף את הצנרת הישנה והבלויה במקלחת בצנרת מסוג SP. צנרת SP עשויה מפוליאתילן מחוזק באלומיניום, צינורותSP  מתאימים במיוחד למקלחות מאחר והם אינם צוברים אבנית בדפנות, הם עמידים בפני קורוזיה, מבודדים היטב רעש וחום, ונחשבים לעמידים במיוחד.

צנרת SP מתאימה לזרימת מים חמים וקרים, ניתן להתקין את הצנרת במקלחות ובמערכות חימום מים, מערכות הסקה מתקדמות כמו חימום תת רצפתי ועוד. עם זאת, חשוב להזמין אינסטלטור ביבנה המוסמך להתקין צנרת SP כדי להבטיח עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, כך גם ניתן להימנע מבעיות כמו נזילות ורטיבות העשויות לקרות כתוצאה מהתקנה חובבנית.

ראוי לציין כי ניתן להתקין גם צנרת מולטיגול הנחשבת לאיכותית ולעמידה יותר לעומת צנרת SP, עם זאת מחירה עשוי להיות גבוה יותר ולא כל האינסטלטורים מסוגלים להתקין אותה. צנרת מולטיגול הינה רב שכבתית, היא נחשבת לעמידה במיוחד ואינה סובלת מקורוזיה והצטברות אבנית ושומנים בדפנות.

החלפת צנרת במקלחת במהלך שיפוץ חדר רחצה

אם סובלים מבעיות תכופות בצנרת של המקלחת חשוב להזמין אינסטלטור ביבנה המתמחה באבחון ואיתור נזילות ופיצוצי צנרת. גם אם הצנרת תקינה אך מתכננים לשפץ את חדר הרחצה מומלץ להחליף את הצנרת הישנה. החלפת צנרת במקלחת מחייבת ציוד מקצועי וניסיון עשיר בתחום. אם סובלים מפיצוץ בצנרת המקלחת בסוף שבוע או בלילה יש להזמין מיד אינסטלטור 24 שעות ביבנה ואין לדחות טיפול בבעיה אחרת מסתכנים בהחמרת המצב, בנזק בלתי הפיך לתשתיות המבנה ולרכוש ובמפגעים תברואתיים חמורים.

שירותי אינסטלציה ביבנה 24/7!