אינסטלטור במרכז

סובלים מבעיות אינסטלציה וזקוקים לשירות יעיל ומקצועי של אינסטלטור במרכז? אם אתם מחפשים אינסטלטור בפתח תקווה, תל אביב, ראשון לציון או בשאר יישובי המרכז התקשרו עכשיו לחברת "ניקוזים". צוות האינסטלטורים של החברה מספק פתרונות איכותיים לכל עבודות האינסטלציה. בין השאר, החברה מתמחה בעבודות גובה לתיקון פיצוצי צנרת ולפתיחת מרזבים, בהגברת לחץ מים בדירה, בתיקון והחלפת ניאגרה סמויה ובפתיחת סתימות בדירות, בתים פרטיים, משרדים, מפעלים, מסעדות ובבנייני מגורים משותפים. 
השירות ניתן בכל אזור המרכז, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. החברה מספקת שירותי חירום גם בשבתות ובחגים.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

אינסטלטור במרכז מציע טיפים חשובים

כל אדם זקוק אחת לכמה זמן לשירותיו המקצועיים של אינסטלטור במרכז, במיוחד כאשר מתמודדים עם בעיה מורכבת כמו הצפה, סתימה קשה באסלה, באמבטיה או בכיור, שורשים בביוב ופיצוצי צנרת. עם זאת, יש מקרים בהם ניתן לפתור את הבעיה ממנה סובלים באופן עצמי, ללא צורך בהזמנת שירות של אינסטלטור בפתח תקווה או בתל אביב. כך לדוגמה, במקרים בהם סובלים מסתימה בכיור בחדר הרחצה או במטבח אפשר לנסות לטפל בבעיה לבד ולפתוח סתימות קלות בעזרת פומפה שניתן למצוא כמעט בכל בית. הפומפה נחשבת לפריט חובה בכל בית, באמצעותה ניתן לפתוח סתימות פשוטות באמבטיה, באסלה ובכיור.

פתיחת סתימות בכיור, באמבטיה ובאסלה אפשרית גם באמצעות קפיץ מיוחד עם ראש ספירלה. יש להחדיר את הקפיץ דרך פתח הניקוז ולנסות לשחרר את הסתימה לבד. כאשר מתמודדים עם סתימה באמבטיה מומלץ לאתר את קופסת הביקורת הקרובה, לרוב היא נמצאת במרחק קצר מהאמבטיה, יש לפתוח אותה בזהירות בעזרת מברג עם ראש שטוח. את הקפיץ יש להחדיר מבעד לפתח קופסת הביקורות, לכיוון האמבטיה, אם קיימת סתימה ניתן להרגיש כי הקפיץ נתקע ויש לנסות לשחררה באמצעות תנועות הלוך ושוב. במידה והקפיץ מגיע עד לאמבטיה ללא הפרעה יש להיוועץ עם אינסטלטור ומומלץ להזמין איש מקצוע מומחה.

אינסטלטור במרכז

בנוסף, אינסטלטור בתל אביב ובכל אזור המרכז ממליץ להקפיד על תחזוקה שוטפת של הכיורים בבית. כדאי לשפוך מים רותחים לפתח הניקוז בכיור, לפחות פעם בשבוע, להניח רשת לאיסוף שיער ולכלוכים ולנקות אותה מדי פעם, וניתן גם לפזר אבקת סודה לשתייה הידועה ביעילותה כממיס לכלוכים ושומנים.

טיפ חשוב לאיתור נזילות ללא הרס

עד לפני מספר שנים נאלצו האינסטלטורים לאתר נזילות באמצעות חפירות, קידוחים ופירוק אריחי חיפוי וריצוף. תחום האינסטלציה עבר מהפכה בשנים האחרונות, כיום אינסטלטור מקצועי מציע פתרונות מתקדמים לאיתור נזילות ללא הרס, באפשרותו לאתר נזילות בעזרת מצלמה תרמית, סיב אופטי, מכשיר אולטרה סאונד. יש גם רובוט מיוחד עם מצלמה המאפשר לאתר בדיוק רב את מיקום הנזילה, פתרון זה יעיל במיוחד לאיתור מיקום סתימות בצנרת הביוב. בנוסף, יש אפשרות לאתר נזילות בצנרת תת קרקעית בעזרת בדיקת גז ייעודית, בדיקה זו מתאימה לאיתור נזילות במערכות סגורות וקטנות יחסית.

איתור נזילות באמצעים טכנולוגיים חדשניים מונע סבל רב לדיירים, הבית אינו הופך לאתר בנייה, וגם ניתן לחסוך בעלויות התיקון מאחר ואין צורך לשפץ מחדש את הנכס. כמו כן, איתור נזילות באמצעים טכנולוגיים מונע הרס בגינה, אין צורך לחפור בחצר ולהרוס צמחים כדי לגלות היכן הנזילה.

שירותי חירום על ידי אינסטלטור במרכז

בכל בעיית אינסטלציה מומלץ להזמין אינסטלטור מקצועי, יש לחפש אינסטלטור במרכז המציע שירותי חירום מאחר ואין לדחות את הטיפול בבעיות קשות כמו הצפה, נזילה ופיצוצי צנרת. אינסטלטור 24 שעות במרכז מציע זמינות גבוהה, פתרונות יעילים לכל בעיה, מחירים הוגנים ועבודה עם כתב אחריות.

שירות מהיר במרכז בלילות,סופי שבוע וחגים!​