אינסטלטור בסביון

האם קיבלתם לאחרונה חשבון מים מנופח? האם גיליתם סימני רטיבות בקירות הבית או בתקרה? הזמינו עכשיו את חברת "ניקוזים" המתמחה בן השאר באיתור נזילות מים בדירות, בבתים פרטיים, במשרדים ובמבנים נוספים. החברה מציעה שירותי חירום מסביב לשעון, גם בשבתות ובחגים, כמו כן החברה מתמחה בעבודות גובה לתיקון ולהחלפת צנרת, בתיקון מערכות סולריות, בהחלפת דודי שמש וחשמל ובאיתור ותיקון נזילות מים בבית.

אינסטלטור בסביון מספק פתרונות מתקדמים לכל עבודות האינסטלציה, השירות ניתן בסביון ובגני יהודה ומיועד ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. צוות האינסטלטורים של חברת "ניקוזים" מתחייב להגיע במהירות לאחר הקריאה ולטפל בבעיה במיומנות כדי לאפשר לדיירים לשוב לשגרת חייהם בהקדם.

אינסטלטור בסביון

אינסטלטור בסביון מתמחה באיתור נזילות ובעיות רטיבות

תושבי סביון סובלים לא פעם מבעיות רטיבות ומנזילות בביתם, כדי לאתר את הנזילה ללא הרס וללא קידוחים וחפירות בכל הבית או החצר מומלץ להזמין רק אינסטלטור בסביון מקצועי המציע איתור נזילות מים בבית באמצעים טכנולוגיים חדישים כמו מצלמה תרמית, סיב אופטי וכיוצא בזה. חלפו הימים בהם אינסטלטורים איתרו נזילות מים באמצעות חפירות ופירוק אריחי ריצוף וחיפוי, כיום ניתן לאתר נזילות סמויות בדיוק רב וללא הרס.

אינסטלטור בסביון מגיע לבית הלקוח עם ציוד חדשני לגילוי נזילות בבית, אחד האמצעים היעילים ביותר לאיתור נזילות מים הוא באמצעות מצלמה תרמית. בעזרת המצלמה המשוכללת ניתן לאתר נזילות סמויות וכשלים באיטום המבנה. מצלמה תרמית מבוססת על טכנולוגיית גלי אינפרא אדום, באמצעותה ניתן לבצע הדמיה וסריקה תרמו-גרפית כדי לאתר את מיקום צנרת המים בקירות, ברצפה ובתקרה ולאתר את מקור הנזילה, בין אם הנזילה נגרמה כתוצאה מסדק בתשתיות האינסטלציה ובין אם מקור הנזילה בבעיות איטום.

למעשה, יש 4 שיטות יעילות כדי לאתר בדיוק את מיקום הנזילה בבית, השיטה השכיחה והמדויקת ביותר היא בעזרת מצלמה תרמית, כמו כן ניתן להחדיר סיב אופטי כדי לבצע צילום פנים צנרת ולגלות מה גורם לנזילה כדי לתקן אותה. בנוסף, ניתן לאתר נזילות מים בעזרים טכנולוגיים כמו רובוט ייעודי לצילום פנים צנרת, בעזרת מערכת אקוסטית לגילוי נזילות מים בצנרת תת קרקעית או באמצעות מילוי הצנרת בגז ידידותי לסביבה וגילוי הנזילה על ידי גלאי רגיש לרעש.

איתור נזילות במבנה ללא הרס

השיטה היעילה ביותר היא באמצעות מצלמה תרמית, המצלמה מאפשרת לאתר נזילות ובעיות איטום בחדרים רטובים כמו חדרי רחצה, שירותים ומטבחים, לאתר נזילות בגגות שטוחים עם כל סוגי האיטום (יריעות ביטומניות, PVC וכדומה), ולאתר נזילות ובעיות איטום בקירות חיצוניים עם או ללא חיפוי ובחדרים תת קרקעיים בבית כמו מרתף או חניון.

איתור נזילות מים בבית הממוקם בסביון מחייב מיומנות גבוהה וציוד מתקדם. אינסטלטור בסביון מתחייב לבצע את הבדיקה ללא הרס ומעניק כתב אחריות על כל עבודה. בהתאם לתוצאות הסריקה התרמו-גרפית יציע האינסטלטור את הפתרון היעיל והנכון ביותר, ולאחר אישור הלקוח יתקן את הבעיה בשיטות יעילות וללא הפיכת הבית לאתר בנייה.

חשוב לדעת כי נזילה עשויה להסב נזקים רבים בבית, הן לרכוש והן לתשתיות. כמו כן, הנזילה עלולה להחריף אם לא מטפלים בה בזמן. אם הנזילה נגרמה בגלל סדק בצנרת המים עלולים לסבול מהצפה ומחשבון מים מנופח, כמו כן המים גורמים להתפתחות עובש ופטריות, למפגעים תברואתיים המסוכנים לאדם ולחיות הבית, לריח בלתי נסבל ולהיווצרות כתמים על הקיר או התקרה.
במידת הצורך מומלץ להזמין אינסטלטור בסביון 24 שעות כדי לאתר במהירות ובדיוק את מקור הנזילה ולטפל בבעיה במקצועיות ובאחריות. אינסטלטור 24/7 מציע שירותי חירום לתושבי סביון והסביבה, השירות ניתן גם באמצע הלילה, בסופות, בשבתות ובחגים.

שירות בלילה, בסופי שבוע וחגים