עבודות אינסטלציה בגובה

עבודות אינסטלציה הן חלק מהותי ובלתי נפרד מתחזוקת המבנה, לעתים יש להזמין חברה מקצועית המתמחה בעבודות צנרת בגובה על מנת לתקן את הבעיה, לפתוח סתימות קשות, לנקות מרזבים או כדי להחליף את הצנרת הישנה בחדשה. חברת "ניקוזים" מתמחה במגוון עבודות אינסטלציה בגובה באמצעות סנפלינג, מנופים ובניית קונסטרוקציות לגובה. לחברה ניסיון עשיר בתחום וברשותה כל הציוד הנדרש לכך.

חברת "ניקוזים" מספקת מענה מקצועי לכל עבודות האינסטלציה, גם במקרים בהם בעלי מקצוע אחרים לא הצליחו לפתור את הבעיה. החברה מציעה בין השאר פתרונות יעילים ומתקדמים לפתיחת סתימות קשות, לתיקון ולהחלפת ניאגרות סמויות, לאיתור נזילות ללא הרס, להחלפת צנרת מים וביוב ולתיקון והתקנת מערכות סולריות. החברה מציעה שירות אינסטלטור 24/7, גם בשבתות ובחגים.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

עבודות אינסטלציה בגובה ע"י אינסטלטורים מקצועיים

ראוי לציין כי לא כל אינסטלטור רשאי לבצע עבודות צנרת ואינסטלציה בגובה מאחר ונדרש רישיון לעסוק בסנפלינג. יש מקרים בהם האינסטלטור ימליץ על עבודה בגובה באמצעות התקנת קונסטרוקציה, במקרים אחרים העבודה תבוצע בעזרת צוות אינסטלטורים מיומן ומקצועי המתמחה בעבודות אינסטלציה בסנפלינג.

לעבודה בגובה נדרש ציוד סנפלינג מתקדם ומכשור מקצועי לעבודות האינסטלציה. עבודות בגובה מחייבות ידע מקצועי וניסיון רב שאין לכל אינסטלטור בענף, לכן יש לוודא מראש כי החברה אליה פונים מתמחה בעבודות צנרת בגובה וכי יש ברשותה את כל הציוד הנדרש.
במבנים רבים, בעיקר בבניינים יחסית ישנים, תשתיות האינסטלציה ממוקמות בחלקו החיצוני של הבניין, בבית פרטי ניתן להגיע לצנרת באמצעות סולמות או קונסטרוקציה נמוכה, אך בבניין או מבנה גבוה יש לבצע את העבודה בעזרת קונסטרוקציה, סנפלינג או מנופי סל.

עבודות אינסטלציה בגובה

יש מגוון עבודות בגובה בתחום האינסטלציה, ביניהן תיקון והתקנת מרזבים, במידה ויש נזילה במרזבים או סתימה קשה, לעתים אין מנוס אלא מעבודה בגובה כדי לטפל במיומנות בבעיה. בנוסף, עבודות אינסטלציה בגובה הכרחיות במקרים של פיצוצי צנרת בתשתיות אינסטלציה ישנות הצמודות לקירות החיצוניים של הבניין, בתיקון והחלפת צנרת ישנה, באיתור ותיקון נזילות בתשתיות האינסטלציה החיצוניות, ובעיקר כדי לתקן באופן נקודתי ומהיר בעיות שונות בצנרת, לרבות תיקון נזקי נזילות ורטיבות.

אבחון מהיר ופתרון מקצועי ונקודתי לבעיה

עבודות אינסטלציה בגובה באמצעות סנפלינג נחשבות ליעילות ביותר, לעתים יש לבצע את העבודה בעזרת מנוף, עבודה זו יקרה יותר מאחר ויש לחשב את עלות השכרת המנוף לפי שעה. התקנת קונסטרוקציה עשויה לייקר את העבודה, לכן במקרים רבים נהוג לבצע את העבודה בעזרת אינסטלטורים מוסמכים בעלי רישיון לעסוק בסנפלינג.

האינסטלטור עולה לגג הבניין, מאבטח את עצמו, ומשתלשל מטה באמצעות חבלי סנפלינג כדי לאתר את הבעיה בתשתיות האינסטלציה החיצוניות של הבניין. לאחר אבחון מקצועי של הבעיה צוות אינסטלטורים מטפל בנזילה, בסתימה או בפיצוצי הצנרת בעזרת מכשור מתקדם ושיטות עבודה יעילות. לעתים יש להחליף את כל הצנרת הישנה, במקרים אחרים האינסטלטור מתקן את הסדק בצנרת או פותח את הסתימה.

הטיפול הנקודתי חוסך עלויות רבות עבור הדיירים, מאפשר להם לקבל מענה יעיל ופתרון מושלם לבעיה, וכך נמנעים גם מהזנחת הבעיה ומההחרפה שלה. אין להזניח בעיות בתשתיות האינסטלציה הצמודות לקיר חיצוני מאחר ואז מסתכנים בבעיה קשה יותר כמו נזילות, הצפות, רטיבות הגורמת לעובש, פטריות ושינוי בגוון הצבע, הרטיבות עשויה לגרום גם להתנפחות הקיר ולנפילת אריחי חיפוי, סכנה מוחשת לדיירים ולעוברי אורח.

בכל מקרה של בעיה בתשתיות האינסטלציה החיצונית יש למהר ולהזמין אינסטלטור המציע עבודות בגובה, יש חברות המציעות שירותי חירום 24/7, גם בשבתות ובחגים, כך ניתן לפתור את הבעיה מיד עם גילויה ולהימנע מנזקי רכוש כבדים ומהוצאה כספית גבוהה יותר בגלל הזנחת הטיפול.

מומחים בעבודות עם סנפלינג - שירות 24/7

חלק מאזורי השירות שלנו:

  • אינסטלטור בתל אביב
  • אינסטלטור ברמת גן
  • אינסטלטור בגבעתיים

תפריט נגישות