פתיחת סתימות

סתימות במערכת האינסטלציה הן דבר שכיח, יש להזמין אינסטלטור מקצועי ואמין כדי לטפל בבעיה ועל מנת להימנע ממפגעים תברואתיים חמורים, מנזקי רכוש ומנזקים קשים לתשתיות המבנה. כאשר מגלים סתימה בכיור המטבח, במקלחת, באסלה או בקווי הביוב הראשיים של המבנה יש להזמין אינסטלטור המתמחה בעבודות של פתיחת סתימות. חברת "ניקוזים" מתמחה בפתיחת כל סוגי הסתימות בבית, בחצר או בעסק, צוות החברה מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, בין השאר החברה מתמחה גם באיתור נזילות, בשירותי חירום מסביב לשעון, בתיקון מערכות סולאריות ודודים ובהתקנת ותיקון ניאגרות רגילות וסמויות.

שירות פתיחת סתימות במרכז והשרון ע"י צוות האינסטלטורים של "ניקוזים" מבטיח לכם טיפול יעיל בבעיה, עבודה עם אחריות ושקט נפשי לאורך זמן, כל זאת ועוד תוך התחייבות למחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

פתיחת סתימות על ידי אינסטלטור

סתימות במערכת האינסטלציה הביתית או במשרד עשויות לקרות מסיבות שונות ומגוונות, בין השאר כתוצאה מהשלכת מוצרי היגיינה בלתי מתכלים לאסלה, צמיחת שורשים בקווי הביוב הראשיים, הצטברות של פסולת בנייה, שומנים, אבנית ולכלוכים בקווי הביוב, לעתים סובלים מסתימה במרזבים בגלל הצטברות עלים, זרדים ולכלוכים שונים.

במקרים מסוימים ניתן לפתוח את הסתימה לבד באמצעים שיש בכל בית, לדוגמה פתיחת סתימה בפומפה או בעזרת תכשירים ייעודיים. עם זאת, ברוב המקרים הסתימה קשה ומעידה על בעיה המחייבת פתרון יסודי על ידי בעלי מקצוע מנוסים. אינסטלטור מקצועי מאבחן את המקור לסתימה ואת מיקומה, ישנם מקרים בהם עליו לאתר את הסתימה באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם כמו סיב אופטי או רובוט עם מצלמה.

לאחר אבחון הבעיה וגילוי מיקומה המדויק של הסתימה יציע האינסטלטור פתרונות אפשריים לשחרור הסתימה, מומלץ להקשיב לדבריו ולבחור בפתרון יעיל ואיכותי כדי לשמור על קווי הביוב פתוחים ולא לקרוא כל שני וחמישי לאינסטלטור בגלל סתימות חוזרות ונשנות.

פתיחת סתימות

פתיחת סתימות קשות וקלות

בהמון אזורים ישנם בנייני מגורים ישנים עם תשתיות אינסטלציה שגילן עולה על 15 שנה. תשתיות האינסטלציה הישנות אינן מתאימות עוד לאורך החיים המודרני, לכן רבים מהתושבים סובלים מסתימות בכיורים, באמבטיות, במקלחונים, בצנרת המים ובקווי הביוב בבית ובחצר. גם בבנייני מגורים ובמשרדים חדשים עלולים לסבול מסתימות קשות המחייבות טיפול יסודי על ידי אינסטלטור מיומן ומקצועי.
עם גילוי הסתימה יש למהר ולקרוא לאינסטלטור אמין המציע שירות פתיחת סתימות באזור המרכז והסביבה, ישנם בעלי מקצוע המציעים שירות 24/7, שירותי חירום ניתנים גם בשבתות ובחגים ומסביב לשעון. אין להזניח את הבעיה וחשוב לקרוא מיד לאינסטלטור כדי לשחרר את הסתימה.

ראוי להדגיש כי הזנחת הבעיה עשויה לגרום לנזקי רכוש כבדים בגלל הצפה בנכס, כמו כן עלולים לסבול מריח נוראי בבית או במשרד, מהתפרצות מחלות מסוכנות ומפגיעה משמעותית באיכות החיים. במידה והסתימה קלה אפשר לנסות לטפל בבעיה לבד בעזרת פומפה, קפיץ עם ראש ספירלי, אבקת סודה לשתייה, מים רותחים ותכשירים שונים אותם ניתן לרכוש בחנויות כלי בית ועבודה, במכולות השכונתיות וברשתות השיווק. במקרים מסוימים יש לנקות את הסיפון כדי לשחרר את הסתימה, אם יש לכם ידי זהב תוכלו לבצע זאת לבד, אך מומלץ תמיד לפתוח סתימות בעזרת איש מקצוע מנוסה.

פתיחת סתימה קשה באסלה מחייבת מכשור מתקדם יותר וניסיון רב. אינסטלטור מאתר את הסיבה לסתימה ואת מיקומה, ובהתאם לממצאי האבחון ימליץ על התיקון היעיל והנכון ביותר. במקרים בהם סובלים מסתימה קשה בביוב בגלל שורשים או גורמים אחרים יש לבצע שטיפה של הצינור בלחץ מים גבוה או לרסק את השורשים והפסולת שהצטברה בעזרת רובוט ייעודי.
פתיחת סתימות על ידי אינסטלטור מקצועי ואמין מבטיחה לכם שקט נפשי, עבודה עם אחריות ופתרון יעיל לאורך זמן.

ניתן להזמין שירות 24/7!