תיקון נזילות

האם גיליתם סימני רטיבות על הקיר או התקרה? האם הקיר התנפח או הצבע שינה גוון ויש סימני עובש ורטיבות? האם קיבלתם לפתע חשבון מים מנופח? אם כן, יתכן כי אתם סובלים מנזילה בבית. אין להזניח את הנושא מאחר והנזילה עלולה להפוך להצפה הגורמת לנזקי רכוש כבדים ולנזקים בלתי הפיכים לתשתיות המבנה, כמו כן חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי ואמין לאיתור מיקום הנזילה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים כדי לבצע תיקון נזילות בנכס ללא הרס מיותר כמו חפירות וקידוחים בכל הבית או החצר.

חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה ומציעה פתרונות מתקדמים וחדשניים לכל הבעיות. החברה מציעה עבודה עם אחריות, שירות 24/7 גם בשבתות וחגים, ומספקת מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין השאר תיקון נזילות בפתח תקווה וביישובי הסביבה, תיקון והחלפת ניאגרות סמויות, תיקון מערכות סולריות, עבודות אינסטלציה בגובה ועוד. התקשרו עכשיו וצוות האינסטלטורים של חברת "ניקוזים" יגיע אליכם במהירות האפשרית על מנת לאתר את הנזילה ולטפל בה במיומנות וביעילות.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

תיקון נזילות בבית ובחצר

נזילות בצנרת המים והביוב נחשבות לבעיה שכיחה בתחום האינסטלציה, זו גם אחת הבעיות המורכבות ביותר מאחר ויש לאתר את מיקום הנזילה בדיוק רב. בעבר היו האינסטלטורים חופרים בקירות, בתקרה, ברצפה ובחצר על מנת לאתר את מיקום הנזילה בצנרת, כיום יש לרשותם אמצעים טכנולוגיים חדשניים ועתירי טכנולוגיות, באמצעותם ניתן לאתר את הנזילה ללא הרס וחפירות מיותרות, גם כאשר קיימת נזילה סמויה.

את הנזילה חשוב לתקן מיד עם גילויה, אין להמתין מאחר ומסתכנים בהחרפת הבעיה ובעלויות גבוהות יותר לתיקונה. תיקון נזילות מחייב ניסיון רב וידע עשיר בתחום האינסטלציה. יש סיבות רבות הגורמות לנזילה בצנרת המים או הביוב, לדוגמה צנרת ישנה, בלאי טבעי של צנרת, קידוח בשוגג לצנרת המים או הביוב, תזוזת קרקע הגורמת לסדקים ולנזילות בקווי הביוב התת קרקעיים, עבודה רשלנית של קבלן האינסטלציה בעת הקמת המבנה או השיפוצים, גומיות יבשות ועוד.

לעתים, קשה לאתר את הנזילה מאחר וזו עשויה להיות במיקום סמוי מהעין ולא ניתן לראות תסמינים כמו רטיבות ועובש. לכן, חשוב לעקוב אחרי חשבון המים, במידה ומקבלים חשבון מים גבוה מהרגיל יתכן כי סובלים מנזילה בבית ויש לקרוא לאינסטלטור מקצועי על מנת לאתר את הנזילה ולתקן את הבעיה.

תיקון נזילות

סימנים המעידים על נזילה בנכס

כאמור, ישנם מספר סימנים העשויים להעיד על נזילה בצנרת המים והביוב בנכס או מחוצה לו.

סימני רטיבות על הקיר ו/או התקרה מעידים לרוב על נזילה בצנרת, כמו כן סימנים כמו כתמי עובש ופטריות מעידים על נזילה שיש לתקן במהירות. ראוי לציין כי עובש מסוכן לבריאות האדם ועלול לגרום למחלות שונות, העובש גם מסוכן לחיות המחמד, מפיץ ריח רע ובלתי נסבל וגורם לירידת ערך הנכס.
כאשר מקבלים חשבון מים גבוה מהרגיל מומלץ לסגור את השיבר (ברז מים) הראשי, השיבר ממוקם לרוב בכניסה לבית. לאחר סגירת השיבר וסגירת כל הברזים בבית יש לבדוק האם מחוג המים ממשיך לנוע. במידה והמחוג ממשיך לרוץ קיימת נזילה ויש להזמין אינסטלטור במהירות.

סימנים נוספים המעידים על קיומה של נזילה בנכס הם  שינויים בגוון הקירות, התנפחות הקיר, אריחי חיפוי שיוצאים ממקומם ונופלים, מרצפות מתרוממות מעלה וזזות ממקומן, ריח רע בנכס, הצפה וכיוצא בזה.

תיקון נזילות ללא הרס

עם גילוי הנזילה יש ליצור קשר עם אינסטלטור אמין ומומלץ. תיקון נזילות במרכז ובשאר היישובים על ידי אינסטלטור מקצועי מבטיח לדיירים טיפול יעיל בבעיה ועבודה עם אחריות. עם זאת, חשוב לוודא מראש כי האינסטלטור מאתר את הנזילות באמצעים טכנולוגיים כדי להימנע מחפירות מיותרות בכל הבית. כדי לא להפוך את הבית לאתר בנייה האינסטלטור מאתר את הנזילה בעזרת צילום פנים צנרת על ידי החדרת סיב אופטי, מצלמה תרמית ואמצעים מתקדמים אחרים.

שירות מסביב לשעון בכל אזור המרכז והשרון!