אינסטלטור ברחובות

חברת "ניקוזים" הינה חברה משפחתית ותיקה ומובילה המציעה פתרונות יעילים ומתקדמים לכל עבודות האינסטלציה. צוות האינסטלטורים של החברה מתמחה בין השאר בעבודות גובה לתיקון ולהחלפת צנרת, תיקון מערכות סולאריות, התקנת אסלות וניאגרות סמויות ועוד. החברה מחויבת לשירות מקצועי על פי סטנדרטים גבהים, הלקוח זוכה בכל עבודה לכתב אחריות.

חשוב לציין כי לחברת "ניקוזים" כל הציוד והידע הנדרשים לעבודות אינסטלציה מורכבות, בין השאר החברה מציעה שירותי שטיפת קווי ביוב באמצעות משאבות מים או ביובית. השירות ניתן בכל שכונות העיר כמו נווה אלון, רחובות הצעירה, אבני חן, גני סביון ובאזורי התעשייה המקיפים את העיר.
מחפשים אינסטלטור ברחובות המתמחה בפתיחת סתימות ובשטיפת קווי הביוב בלחץ מים גבוה? התקשרו למוקד החירום של חברת "ניקוזים" ואנו בדרך אליכם!

אינסטלטור ברחובות

אינסטלטור ברחובות לפתיחת סתימות ולשטיפת מערכות ביוב

קווי הביוב עלולים להיסתם מסיבות כמו חדירת שורשים הגדלים במהירות וללא הפרעה בצנרת, הצטברות שומנים, אבנית, פסולת בנייה, חול, מוצרים בלתי מתכלים, פסולת אורגנית ומוצקה ומסיבות נוספות. לא חייבים להמתין עד לסתימה קשה העשויה לגרום להצפה, לסתימות בבית ולמפגע תברואתי חמור ומסוכן, ניתן להזמין אינסטלטור ברחובות כדי לבצע תחזוקה שוטפת של קווי הביוב ולשטוף את הצנרת בלחץ מים גבוה כתרופת מנע לבעיות כמו סתימה קשה והצפה.

שטיפת קווי ביוב מתחילה לרוב בצילום פנים צנרת, כך ניתן להתאים את שיטת הטיפול הנכונה בבעיה ולאבחן בדיוק רב האם קיימת סתימה בצנרת והיכן מיקומה. את השטיפה מבצעים בעזרת משאבת מים חזקה המזרימה מים בלחץ גבוה לצינור ובראשו דיזה להגברת הלחץ וליצירת זרם סילוני. במקרים רבים האינסטלטור מגיע עם ביובית עליה מותקן כל הציוד הנדרש לשטיפת קווי הביוב, לאחר השטיפה בודקים באמצעות סיב אופטי או רובוט ייעודי לצילום קווי ביוב האם הפסולת נשטפה הלאה והצנרת נקייה ממפגעים.

כאשר מזמינים אינסטלטור ברחובות כדי לבצע עבודה מורכבת כמו שטיפת מערכת הביוב יש לוודא כי ברשותו כל הידע והכלים הנדרשים לעבודה. יש להתאים את קוטר צינור המים וראש הדיזה בהתאם לקוטר קווי הביוב וסוג המפגעים הקיימים בצנרת. כך לדוגמה, כאשר מגלים בקווי הביוב כי צמחו שורשים הגורמים לסתימה או מקשים על מעבר חופשי של השפכים, נהוג להחדיר לקווי הביוב צינור ובראשו דיזה ייעודית המחוברת לשרשרת עם סכיני חיתוך כדי לרסק את השורשים ולשטוף אותם.
לאחר שטיפת הצנרת מומלץ לצלם אותה מבפנים כדי לבחון האם יש סדקים בקווי הביוב או חיבורים רופפים דרכם שורשים עשויים לחדור בשנית, בהתאם לצורך מחדירים שרוול עם שרפים ודבקים מיוחדים כדי לתקן את הצינור ולמנוע משורשים לחדור שוב.

תחזוקה שוטפת של קווי הביוב

סתימה בקווי הביוב נחשבת לבעיה שכיחה בתחום האינסטלציה, במיוחד במבנים עם תשתיות אינסטלציה ישנות, אך גם מסעדות, בתי מלון, מפעלי מזון ועסקים אחרים זקוקים לתחזוקה שוטפת של קווי הביוב בגלל הצטברות שומנים, פסולת אורגנית ומוצרים בלתי מתכלים בצנרת. אין צורך להמתין לבעיות ומומלץ להזמין אינסטלטור ברחובות המתמחה בשטיפת מערכות ביוב כדי לבצע תחזוקה שוטפת ולהימנע מבעיה מורכבת המחייבת טיפול יקר יותר.

שטיפה וניקוי באופן שוטף של קווי הביוב מבטיחים זרימה תקינה של השפכים, כמו גם גילוי מקדים של בעיות בצנרת הביוב הישנה. במקרים קשים של סתימה בקווי הביוב האינסטלטור עשוי להשתמש בכלים נוספים לפתיחת הסתימה כמו מוטות לניקוי הביוב ורובוט ייעודי לחיתוך שורשים.

אם סובלים מסתימה קשה שאינה סובלת דיחוי יש להזמין אינסטלטור 24 שעות ברחובות, לאחר שטיפת הביוב הדיירים יכולים לשוב לשגרת חייהם וליהנות מתפקוד תקין ויעיל של מערכת הביוב ומשקט מבעיות לאורך זמן.

שירות ברחובות 24 שעות ביממה!