אינסטלטור 24 שעות ברמת גן

נתקלתם במקרה חירום באמצע הלילה? מחפשים אינסטלטור 24 שעות ברמת גן שיפתור לכם את התקלה בצורה המקצועית ביותר? הגעתם למקום הנכון.

פיצוץ בצנרת, סתימה בביוב והצפה בבית אלו מקרים שכיחים שיכולים לקרות ללא התראה מוקדמת בכל יום ושעה בשבוע. אחרי הרבה שנות ניסיון ועבודה, אצלנו בחברת "ניקוזים", נגישים ללקוחות שלנו במקרים דחופים בכל שכונות העיר רמת גן לרבות שיכון ותיקים, מרום נווה ורמת חן. אנו מתחייבים להגיע לבית הלקוח עד 20 דקות מרגע הקריאה כי מתן שירות איכותי ומקצועי זו המומחיות שלנו.

אינסטלטור 24 שעות ברמת גן מטפל בפתיחת סתימות

סתימה היא אחת הבעיות השכיחות בכל בית בישראל היא יכול להיגרם מכמה סיבות כמו הצטברות של שערות ולכלוך בכיור, הצטברות של זריקת מוצרים שאינם מתכלים לאסלה, לדוגמא מוצרי היגיינה ומגבונים, היווצרות של שורשים במערכת הביוב, הצטברות של שומנים ובנוסף גם לכלוך ואבנית אשר נשארים בדפנות הצנרת. לעיתים גם נגרמים מצבים בהם נוצרת סתימה לאחד השכנים בבניין דבר היכול להשפיע על כל הצנרת של הדיירים בתוך הבניין המשותף.

ישנם כמה סוגים שונים של סתימות לרבות סתימה במקלחת ובכיור, סתימה באסלה וסתימה בקו ניקוז ראשי. רוב האנשים שנתקלים בסתימה בבית סבורים שזאת פעולה פשוטה שאפשר לפתור אותה ללא בעל מקצוע בעזרת חומרים ביתיים לפתיחת סתימות. חומרים אלו מכילים חומצה, הם מסוכנים לבריאות ואינם ידידותיים לסביבה, השימוש בהם אינו יעיל לתווך הארוך ואינו מונע מהתקלה לחזור שנית. בכדי שלא יגרם נזק רב יותר מומלץ לא לגשת לטפל בפתיחת סתימות בעצמכם ללא בעל מקצוע מנוסה.

כשמדובר במקרה חירום כמו סתימה בקו הניקוז בבניין דבר זה יכול לגורם להצפה ולהוביל לנזק גדול מאוד לרכוש ולריהוט בבית. במקרה כזה חייבים מיד להזמין אינסטלטור 24 שעות ברמת גן שזמין 7 ימים בשבוע גם בשבתות ובחגים. לא מעט יוצא לנו להיתקל באנשי מקצוע שניסו לפתור את התקלה לפנינו ופעלו בחוסר מקצועיות והשאירו הרס רב, אצלנו בחברת "ניקוזים" אינסטלטורים מוסמכים שלא כמו רוב בעלי המקצוע נותנים מענה ופתרון לכל בעיה ומגיעים עם הציוד הכי חדש ואיכותי בתחום האינסטלציה. אנו מנחים את הלקוח איך להתמודד עם התקלה עד הגעתנו בכדי למזער נזקים. במקרה של הצפה בבית צריך לעלות לדירות העליונות בבניין ולבקש מהם לא לפתוח מים עד לאחר תיקון התקלה מאחר כי אם יפתחו מים הם יעלו בדירתכם ויגרם נזק נוסף.

כדי לבצע פתיחת סתימות במקצועיות לדוגמא פתיחת סתימה בקו ניקוז ראשי בבניין אינסטלטור 24 שעות ברמת גן מאבחן את מקור הבעיה לאחר סריקת המבנה ופועל בזהירות רבה על מנת לא לגרום נזק נוסף לצנרת הישנה במבנה. במקרה והסתימה שנוצרה היא מקרה שחוזר על עצמו חברתנו מבצעת צילום קו ניקוז בעזרת מצלמת ביוב עם סיב אופטי כך ניתן לאבחן את הבעיה ולדעת בוודאות את מיקומה המדויק של הסתימה למתן טיפול יעיל במינימום נזק והוצאה כספית.

פתיחת סתימות בצורה בטוחה

בכל מערכת ניקוז ישנם מספר נקודות ביקורת שדרכם ניתן לפתוח את הסתימה. יש מקרים בהם לא מומלץ לפתוח נקודת ביקורת מסוימת מכיוון שיכול להיגרם נזק נוסף עקב הפתיחה של אותה נקודת ביקורת. רק ראייה של בעל מקצוע מנוסה אשר מכיר את המערכת יוכל לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר, באחריות.

תזכרו גם אם תנסו למנוע סתימה בבית, תמנעו מזריקת פסולת לאסלה ותשתמשו במסננת כיור למלכוד שיער אין זה מבטיח את היווצרות הסתימה לפעמים דבר זה יכול להיגרם ללא שליטתכם. תמיד במצב של היווצרות סתימה בין אם זה סתימה בשירותים או בקו ראשי של בניין מומלץ לבחור בעל מקצוע המציע פתרונות יעילים ומתקדמים לאבחון הבעיה שתוכלו להיפתר ממנה אחת ולתמיד. 
אז למה אתם מחכים? אם נתקלתם בבעיה בשעה לא צפויה ושגרתית תדעו שאתם יכולים להזמין אינסטלטור 24 שעות ברמת גן אשר מבצע את כל עבודות האינסטלציה במצבי חירום גם באמצע הלילה בשבתות ובחגים. חוסכים לכם כאב ראש מיותר בעבודה מקצועית מובטחת.