שאיבת הצפות

סובלים מהצפה בדירה, בעסק, בפיר המעלית, במקלט או בחצר? מיד עם גילוי ההצפה חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי בפתח תקווה והסביבה המתמחה בשאיבת הצפות, יש לפעול במהירות כדי לצמצם את נזקי המים והשפכים ועל מנת להימנע מנזקים בלתי הפיכים לרכוש ולתשתיות. חברת "ניקוזים" מציעה שירותי שאיבת הצפות בפתח תקווה והסביבה וביישובים רבים נוספים בפריסה ארצית רחבה. לחברה כל הידע, הניסיון והכלים הנדרשים לעבודה, ניתן להזמין מהחברה שירות שאיבת הצפות מסביב לשעון, 7 ימים בשבוע, גם בשבת ובחג.

בעת גילוי ההצפה אין להמתין ולו רגע אחד, ההצפה עשויה לגרום לנזקים כבדים לרכוש ולתשתיות, כמו כן היא עשויה לגרום להתפרצות מחלות ומפגעים תברואתיים, לכתמי רטיבות, עובש ופטריות ולמפגעי ריח קשים. חשוב לציין כי חברת "ניקוזים" מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, החברה מציעה פתרונות מתקדמים ואיכותיים לבעיות כמו פיצוצי צנרת, תיקון ואיתור נזילות ללא הרס, החלפת צנרת, תיקון מערכות סולאריות, עבודות אינסטלציה בגובה, תיקון והחלפת ניאגרות סמויות וכמובן שאיבת שפכים ומי הצפות.

למה לחכות? חייגו עכשיו:

שאיבת הצפות שירות בכל מזג אוויר

הצפה עשויה לקרות מסיבות רבות ומגוונות, בין השאר כתוצאה מסופה המשתוללת בחוץ, חדירת מים למבנה בגלל בעיות איטום, וכתוצאה מנזילות קשות בצנרת המים והביוב, פיצוצי צנרת, תקלה ונזילות בברזים, בניאגרה ועוד.
למעשה, אנו חשופים להצפות בכל רגע נתון בגלל בעיות בקווי האינסטלציה, ליקוי בנייה ובעיות איטום. במקרים מסוימים ובעיקר בחורף, ההצפה נגרמת בגלל פגעי מזג האוויר, לדוגמה מרזבים סתומים, בעיות איטום בקירות חיצוניים ובגג, שיטפונות וכיוצא בזה. אין להזניח את הבעיה ויש לקרוא מיד לאינסטלטור המתמחה בעבודות מורכבות כמו שאיבת הצפות בפתח תקווה וביישובים נוספים, במקביל לשאיבת ההצפה יש להתחיל גם בפעילויות שיקום של תשתיות המבנה והרכוש כדי למזער נזקים ולצמצם את העלויות הנדרשות לשיקום הנכס והרכוש.

שאיבת הצפות

פתרונות מתקדמים לשאיבת הצפות

כדי לשאוב את ההצפה במהירות וביעילות מרבית האינסטלטור מגיע במהירות לבית הלקוח כדי לאבחן את הבעיה ולהציב את הציוד הנדרש לשאיבת ההצפה. יש מקרים בהם ניתן לשאוב את ההצפה בעזרת ביובית, במקרים בהם הגישה בעייתית נהוג להציב משאבות מים מיוחדות וחזקות על מנת לשאוב את ההצפה ולייבש את האזור.

מיד עם גילוי ההצפה, ובהתאם לאבחון הבעיה, יש לנתק את ברז המים הראשי, להוריד את השאלטר המרכזי בארון החשמל כדי למנוע סכנת התחשמלות, מוות ופגיעה בציוד יקר ערך כתוצאה מקצרים, ובמידת האפשר יש להרים ציוד יקר מעל גובה ההצפה כדי למזער נזקי רכוש. כבר בשיחת הטלפון עם האינסטלטור הוא ינחה את הלקוח כיצד לפעול עד להגעתו. אין להסתכן בניסיונות לשאוב את המים או השפכים לבד בגלל סכנה מוחשית לחיי אדם ולגרימת נזקים קשים לתשתיות המבנה ולרכוש.

מדוע הצפה מסוכנת?

בכל רגע אנו עשויים לסבול מהצפה קשה בנכס ובסביבתו. ישנם מקרים בהם ההצפה נגרמת כתוצאה מכוח עליון כמו סופה קשה, שיטפון וכדומה. במקרים רבים ההצפה נגרמת כתוצאה מפיצוצי צנרת וליקויי בנייה. ההצפה גורמת לנזק מידי לתשתיות המבנה ולרכוש לכן חשוב להזמין במהירות שירות שאיבת הצפות. יש לזכור כי מי ההצפה חודרים לתשתיות המבנה, גורמים לרקב, להתפתחות עובש, פטריות ורטיבות, לריח רע ולהתפרצות מחלות.

אם מגלים את ההצפה בסופי שבוע, בחג או באמצע הלילה יש להזמין אינסטלטור המציע שירותי חירום וזמינות מלאה 24 שעות ביממה. כל הצפה מסוכנת ויש לטפל בה במיומנות ובעזרת מכשור מתקדם ושיטות עבודה יעילות ומוכחות.
לאחר שאיבת ההצפה הליך השיקום מתחיל, יש לדאוג לייבוש מוחלט של האזור, לאוורור, ולשיקום הנכס, כמו כן יש לעדכן את חברת הביטוח מיד עם גילוי ההצפה.

שירותי חירום 24/7 כולל שבתות וחגים!

אזורי שירות נוספים במרכז: