אינסטלטור בשבת

חברת ניקוזים מתמחה בכל עבודות האינסטלציה, הפשוטות והמורכבות. צוות החברה מונה אנשי מקצוע מעולים ובעלי ניסיון עשיר וידע רב. כחברה מובילה בתחומה מציעה ניקוזים פתרונות מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוחותיה, תוך התחייבות למחירים תחרותיים ואטרקטיביים.

בין השאר, חברת ניקוזים מציעה שירותי אינסטלטור בשבת, שירותי החירום ניתנים בכל אזור המרכז, בשרון ובמספר יישובים בדרום הארץ וביהודה ושומרון. לחברה מוקד שירות זמין ומאויש מסביב לשעון, בכל בעיה ובקשה יש להתקשר למוקד ותוך זמן קצר יגיע צוות מומחים לביתכם או לעסק שלכם.

שירות אינסטלטור בשבת ובחג

כל אדם סובל מבעיות אינסטלציה בבית או בעסק, במקרים מסוימים אנו מגלים או סובלים מבעיה דחופה דווקא בסופי שבוע ובחגים, כאשר רוב חברות האינסטלציה אינן עובדות. מאחר ולא ניתן להזניח בעיות אינסטלציה קשות כמו פיצוצי צנרת, נזילות מים או ביוב בבית או בחצר, הצפות וסתימות קשות באסלה או בכיור, חשוב להזמין שירותי אינסטלטור בשבת מחברת ניקוזים, אחרת מסתכנים בהחרפת הבעיה ומסיכונים בריאותיים.

ללא טיפול בזמן בבעיות אינסטלציה מסתכנים גם בהרס תשתיות, בהתפרצות מחלות ובנזק בלתי הפיך למבנה. המים מחלחלים במהירות ומעכלים כל מה שבדרכם, ובנוסף עלולים לסבול מריח רע, מהיווצרות כתמי עובש ופטריות ועוד.

אינסטלטור בשבת

אילו שירותי אינסטלציה ניתן להזמין מאינסטלטור בשבת?

חברת ניקוזים היא חברה משפחתית לעבודות אינסטלציה, החברה הוקמה לפני למעלה מ-40 שנה, עם השנים החברה גדלה והתפתחה, וכיום היא מהחברות המובילות בגוש דן, ויש לה לקוחות מרוצים בפריסה ארצית רחבה. החברה מציעה מגוון עבודות אינסטלציה בשבתות, בין השאר ניתן להזמין שירות בשבת, בכל שעות היום, גם בערב שישי, לפתרון בעיות כגון:

  • תיקון נזילות – תיקון כל סוגי הנזילות בבית ומחוצה לו, כולל נזילות מקווי הביוב ונזילות כתוצאה מגשם ופיצוצי צנרת.
  • פתיחת סתימות – פתיחת סתימות קלות וקשות כאחד, כולל פתיחת סתימות באסלה, בכיור, במקלחת ובצנרת הביוב הראשית של הבניין, השירות ניתן גם לוועד הבית של בניין מגורים משותף.
  • שאיבת הצפות – טיפול יעיל ומהיר בכל הצפה, צוות מיומן מגיע עם כל הציוד הנדרש לשאיבת ההצפה ומתחיל גם בפעולות ייבוש למניעת נזקי מים, לחות ורטיבות.
  • תיקון והחלפת משאבות מים – שירות חירום בכל אזור המרכז ובאזורים נוספים בארץ לתיקון משאבות מים בבנייני מגורים, בעסקים ובמבנים מסחריים. זהו שירות חירום 24/7 המאפשר לדיירים לשוב לשגרת חייהם במהרה.
  • תיקון ברזים וניאגרות – שירותי חירום מסביב לשעון לתיקון כל סוגי הברזים והניאגרות, במידת הצורך הצוות יחליף את הניאגרה או הברז.
  • עבודות אינסטלציה בגובה – שירותי חירום לעבודות אינסטלציה בגובה כמו פיצוץ צנרת חיצונית, נזילות קשות, פתיחת מרזבים ועוד.

סובלים מבעיות בתשתיות האינסטלציה בבית, בעסק או במבנה? התקשרו עכשיו לאינסטלטור בשבת מחברת ניקוזים ותיהנו גם אתם מעבודה מקצועית ברמה אחת מעל כולם, במחיר משתלם.